Skocz do zawartości

Rozważania o wierze o Bogu i KK


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, u mnie się pokazuje całkowicie realnie. Może tu będzie lepiej?

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Plik:Prawda_o_ateistach.png

To niestety bardziej prawda o katolach. Próbujesz z takim rozmawiać jak z homo sapiens sapiens a on sie zachowuje jakbyś opluwał jego i wszystkie świętości.

Mimo wszystko jeszcze ciagle uważam, ze katolicyzm >> muslimizm bo pozwala na krytykę i wyrażanie swojego zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niestety bardziej prawda o katolach. Próbujesz z takim rozmawiać jak z homo sapiens sapiens a on sie zachowuje jakbyś opluwał jego i wszystkie świętości.

Mimo wszystko jeszcze ciagle uważam, ze katolicyzm >> muslimizm bo pozwala na krytykę i wyrażanie swojego zdania.

Wydaje Ci się, że to dotyczy tylko katolików, ewentualnie tylko religii. Na tym forum bronienie swoich przekonań prawie zawsze wygląda, jakby się opluwało wszystkie świętości :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, oczywiście, autor chciał sie tendencyjnie ponabijać z ateistów.

Niestety , jak napisałem wyżej, pokazuje to smutna prawdę o katolach.

 

Aha zeby nie było watpliwości

Katol to dla mnie nie to samo co katolik

 

Katol ma sie do katolika jak kibol do kibica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że można wierzyć w Boga, wierzyć w coś innego, nie wierzyć w Boga itd., ale naprawdę nie ma nic głupszego niż oczekiwanie dowodów zjawiska, które z definicji nie może być ani udowodnione, ani obalone.

Wsadzenie podpalonej petardy w dupę bym podciągnął pod "coś głupszego". Wiele rzeczy widziałem niż pytanie. Jakiekolwiek pytanie.

 

Xamel, to jestem katolikiem, katolem czy ateistą? (spoiler jutro ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, oczywiście, autor chciał sie tendencyjnie ponabijać z ateistów.

Niestety , jak napisałem wyżej, pokazuje to smutna prawdę o katolach.

 

Aha zeby nie było watpliwości

Katol to dla mnie nie to samo co katolik

 

Katol ma sie do katolika jak kibol do kibica

Oczywiście, nonsensopedia w temacie o ateistach nabija się z ateistów.

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Ateizm

Z chrześcijan nabija się w temacie o chrześcijaństwie :nevreness:

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Chrze%C5%9Bcija%C5%84stwo

 

A porównanie bardzo trafne :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsadzenie podpalonej petardy w dupę bym podciągnął pod "coś głupszego". Wiele rzeczy widziałem niż pytanie. Jakiekolwiek pytanie.

 

Xamel, to jestem katolikiem, katolem czy ateistą? (spoiler jutro ;) )

No dobra, źle się wyraziłem. Tak czy inaczej w sensie naukowym nie można udowodnić Zmartwychwstania, gdyż jest zjawiskiem nienaukowym najprościej mówiąc. Można co najwyżej mówić o przesłankach i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Elwood:

Musiałbym jakaś notkę biograficzna przeczytać na Facebooku. Chyba, ze masz mnie za jasnowidza.

 

@fluber

Porównanie jak porównanie, ale to chyba stad sie wziął wyraz katol.

Fanatyczni , mocni w tłumie, dla których ważniejsza jest przynależność do gromady niz to o co naprawdę w tym chodzi.

No dobra, źle się wyraziłem. Tak czy inaczej w sensie naukowym nie można udowodnić Zmartwychwstania, gdyż jest zjawiskiem nienaukowym najprościej mówiąc. Można co najwyżej mówić o przesłankach i tyle.

To zależy. Naukowcy z CERN musieliby powtórzyć zmartwychwstanie pare milionów razy przy rożnych energiach i naświetleniu zeby osiągnąć rezultaty z pewnością 5 sigma.

Pseudonaukowcom od globalnego ocieplenia wystarczyłoby jakaś zależność zmartwychwstania od emisji CO2, i zgodność 2 sigma z wymyślonym modelem zmartwychwstania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy. Naukowcy z CERN musieliby powtórzyć zmartwychwstanie pare milionów razy przy rożnych energiach i naświetleniu zeby osiągnąć rezultaty z pewnością 5 sigma.

Pseudonaukowcom od globalnego ocieplenia wystarczyłoby jakaś zależność zmartwychwstania od emisji CO2, i zgodność 2 sigma z wymyślonym modelem zmartwychwstania.

No właśnie, powtórzyć :nevreness: Sigmy w Zmartwychwstaniu są bezwartościowe

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no ale świat ładuje grube miliony w druga wersje dowodu, czemu nie miałoby to zadziałać ze zmartwychwstaniem?

....

Wait ...

Ups

Yyy... Rozumiem, że wierzysz w to, że nie ma globalnego ocieplenia i wierzysz w to, że nie było Zmartwychwstania? :nevreness: Mimo wszystko cieszę się, że oceniasz prawdopodobieństwo Zmartwychwstania na więcej niż 95% :nevreness:

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie przyznało to ponad 500 mężczyzn + nie wiadomo ile kobiet, bo wtedy według prawa nie mogły zeznawać. Ale to jest żaden dowód naukowy,bo wszyscy mogli kłamać, albo mieć halucynacje

Nie tyle naukowy co zwyczajnie żaden dowód. Albo,idąc w drugą stronę, dowód niepodważalne. Ile osób, tyle interpretacji. Jak z uprowadzeniem przez kosmitów.

Orzeł wygrał.

Xamel się niepotrzebnie zagotował. Mój fb praktycznie nic o mnie nie mówi. I w sumie dobrze.

Generalnie temat jałowo popularny, na równi z tym o polityce. Taki typowo świąteczny dla krajach naszych. Brakuje obrabiania dupy sąsiadów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.