Skocz do zawartości

[2024-2025] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

No ja nie wiem czy się nie sugerują co poniektórzy. Próbne simki robisz po to, by znaleźć dobre ustawienie dla Twojego zespołu, co działa tylko w teorii, bo przecież przeciwnicy są później w prawdziwej simce inaczej ustawieni niż na recomended.

 

Stąd też moja rezygnacja z próbnych simek w ogóle od jakiś 10 sezonów - nic one nie dawały. Sezon jest tak długi, że wystarczy casu podczas jego trwania na wypróbowanie różnych ustawień :)

Niby tak ale simka idzie na bez injury , do tego ktosie tankują w realu, a niektóre auto ustawienia robią niezle zamieszanie i jakoś sie to ustatystycznia.

Wiadomo ze nie wyjdzie mi co do wygranej, ale jak widzę ze jedno ustawienie nie łapie sie do PO a drugie robi koło 50 w to nie strzelam potem w ciemno.

Poza tym szybkie spojrzenie na statsy i wiesz kto jaka taktykę lubi.

A potem prawdziwa simka weryfikuje.

Edytowane przez Xamel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak jest jakaś szansa, że Iverson zostanie MVP (ale to nic pewnego, bo Pistons byli ustawieni a reszta nie, Harper u Krzema też dostał MVP) i sobie z ciekawości sprawdziłem kto był najmłodszym MVP w historii simki. Wyszło na to, że jeśli Iverson dostanie to MVP to wyrówna wynik Isiaha Thomasa, który póki co jest najmłodszym MVP. W sezonie 2018 miał 22 lata, czyli tyle ile teraz ma AI.

 

Jeśli chodzi o FMVP to oczywiście najmłodszy jest Shaq, który zdobył to MVP mając 21 lat. Drugi jest Mayo - 22 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj mati, że liczy się też kolejność którą ustalisz.

 

Wg zasad dotyczacych waivers nie ma zadnych ograniczen i zadna kolejnosc sie nie liczy (nie ma tam ograniczenia co do 1 gracza, ktorego mozna podpisac)

Wiec np kiedy mamy dwie ekipy Bucks i Mavs (pierwsi maja wyzszy waiver)

Bucks zglaszaja sie po graczy A, B, D, E

Mavs zglaszaja sie po graczy A, B, C, D

 

Bucks dostaja wszystkich graczy ktorych chca (ogrnaniczeniem sa miejsca w skladzie i tu co najwyzej moze liczyc sie kolejnosc w wiadomosci do komisza)

Mavs dostaja tylko zawodnika C, po ktorego byli pierwsi w kolejce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg zasad dotyczacych waivers nie ma zadnych ograniczen i zadna kolejnosc sie nie liczy (nie ma tam ograniczenia co do 1 gracza, ktorego mozna podpisac)

Wiec np kiedy mamy dwie ekipy Bucks i Mavs (pierwsi maja wyzszy waiver)

Bucks zglaszaja sie po graczy A, B, D, E

Mavs zglaszaja sie po graczy A, B, C, D

 

Bucks dostaja wszystkich graczy ktorych chca (ogrnaniczeniem sa miejsca w skladzie i tu co najwyzej moze liczyc sie kolejnosc w wiadomosci do komisza)

Mavs dostaja tylko zawodnika C, po ktorego byli pierwsi w kolejce

Skąd Ty to Cichy wziąłeś? Zasady są takie jak napisał Krzemyk i tak było od początku istatnia waiversów u nas. Poza tym, takie same zasady są również na yahoo w ligach fantasy. Na szybko aby każdy wiedział i pamiętał, jeden waiver jest wykorzystywany na jednego zawodnika (nidgy nie było na kilku)! Po wykorzystaniu waivera trafia się na sam koniec listy.

 

Nie wiem kto te waivery będzie przeprowadzał teraz, ale proszę nic w tym względzie nie zmieniać i trzymać się zasady, że po wybraniu jednego zawodnika trafia się na sam koniec listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.