Skocz do zawartości

[2024-2025] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie FA niestety fatalne. W tamtym roku było całkiem przyjemnie bo udało się po promocyjnej cenie podpisać Ibake, Monroe i Harrisa którzy grali w s5 z powodzeniem. Chciałem ich wszystkich zatrzymać, ale nie udało się żadnego z nich. Najgorsze jest to, że Monroe i Harrisa straciłem przez mój głupi błąd. Gdybym nie usunął posta tylko napisał nowego to pewnie przynajmniej jednego z nich bym miał. Nie mówiąc o tym, że w pośpiechu nawet nie przeczytałem innych postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie FA niestety fatalne. W tamtym roku było całkiem przyjemnie bo udało się po promocyjnej cenie podpisać Ibake, Monroe i Harrisa którzy grali w s5 z powodzeniem. Chciałem ich wszystkich zatrzymać, ale nie udało się żadnego z nich. Najgorsze jest to, że Monroe i Harrisa straciłem przez mój głupi błąd. Gdybym nie usunął posta tylko napisał nowego to pewnie przynajmniej jednego z nich bym miał. Nie mówiąc o tym, że w pośpiechu nawet nie przeczytałem innych postów.

 

Malone się ostał, więc jak Beasley jakoś mega w dół nie poleci to i tak masz pewne PO - a jak Iverson znów odjebie na campach to nawet możesz o coś tam powalczyć.

W ogóle wschód ciągle mocny:

76ers, Celtics, Bulls, Magic (oby), Pistons to chyba pewniaki do PO, ale poza tym jest jeszcze z 5 drużyn, które spokojnie mogą powalczyć.

 

Osobiście do faila roku typuję geriatrię ze stolicy :smile:

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johnson > Malone zdecydowanie

 

Dlaczego? Chyba bardzo nie lubisz Malone. Johnson jest wszechstronniejszy, ale w obronie to podobny poziom. Malone w inside jest lepszy i lepiej zbiera. Johnson ma oczywiście lepszy rzut. Trudno ich tak porównać bo jednak Larry gra na SF, a Karl na PF, ale skille Malone ma bardzo fajne. Oceniasz go chyba przez pryzmat statystyk jakie wykręca, a Malone w Pistons nie może do końca rozwinąć skrzydeł bo jednak nie do końca on pasuje w obecnej drużynie Detroit.

 

Co do Schrempfa to wszystkie zmiany pozycji zrobię po piątym etapie przed campami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zgodnie z planem, udało się rozmienić M.Harrisa na dwóch dobrych graczy na SG/SF uzyskując większą głębie i pole manewru. Po cichu liczę, że Ricky Pierce to będzie magabomba :)

Szkoda, że Koponen się sfrajerował i nie wziął tych 3,5 mln.

 

5 dzień, kto podpisze, ten mój ... wszystko co się uda zebrać na plus.

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po cichu liczę, że Ricky Pierce to będzie magabomba :)

 

No w końcu trochę o niego powalczyles z gimmiem.

 

Tak patrzee na tego Pierce i w ataku wygląda naprawdę fajnie, praktycznie wszystko potrafi, ale ma 29 lat i praktycznie żadnego sezonu z jakąś większą rolą. Chyba jego słaba obrona przeszkodziła w zrobieniu większej kariery, ale w takim zespole jak Nuggets jego obrona nie będzie problemem więc może to fajnie wyglądać.

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o takich Celtics czy Magic nie bardzo bo u nich jest większa szansa, że najwazniejsi gracze się rozwiną niż zaliczą zjazd. W Bulls z resztą podobnie.

 

Ty jednak masz trzech starszych gości, którzy mają do odegrania dosyć ważne rolę, a w potencjale za dużo im nie zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre campy są tak samo prawdopodobne jak słabe, reguły nie ma.

 

Ja mając do wyboru mega ukształtowanego gracza z marnym potencjałem, a prospecta z wysokim potencjałem wybieram tego pierwszego.

 

btw uważam że sezon temu miałem słabszy skład a spokojnie zająłem 4 miejsce. Teraz skład jest mocniejszy, bez względu na campy, więc liczę że jest szansa na cis więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że na campach ci co mają sporo w potencjale idą w górę, a ci co mają mało w dół, ale mi nie o to chodziło. Mi chodzi o to, że zazwyczaj ktoś już z rozwiniętym mega skillem nie traci na tyle, by dać się przegonić gościowi z draftu.

 

Nie oszukujmy się - Wizz są zbudowani na here & now, więc czy Moses za 5 lat będzie gorszy niż przykładowy Kirilneko jest dla mnie bez znaczenia. Jeden słabszy camp nie spowoduje nagle że Moses z 20/10 zejdzie na 15/7 np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że na campach ci co mają sporo w potencjale idą w górę, a ci co mają mało w dół, ale mi nie o to chodziło. Mi chodzi o to, że zazwyczaj ktoś już z rozwiniętym mega skillem nie traci na tyle, by dać się przegonić gościowi z draftu.

 

Nie oszukujmy się - Wizz są zbudowani na here & now, więc czy Moses za 5 lat będzie gorszy niż przykładowy Kirilneko jest dla mnie bez znaczenia. Jeden słabszy camp nie spowoduje nagle że Moses z 20/10 zejdzie na 15/7 np.

Z tym się zgodzę oczywiście. Po prostu chodziło mi o to, że tacy Celtics czy Magic mogą na campach zyskać, a Wizz stracić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.