Skocz do zawartości

[2024-2025] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego? Dla mnie zaskoczeniem jest jedynie wybór Malone i Wesa, poza tym wszystko raczej w normie.

 

Durant wraca do GSW, do tego Carroll też podpisał więc mamy nową siłę na zachodzie.

btw. Gdy Carroll podpisywał z Sonics to kahr dziwił się, że dostał maxa, a teraz dostał 15,5 mln. :smile: Z tym, że teraz ma krótki kontrakt więc rozumiem tą decyzję geniuza.

 

patrz post Krzemo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam tez ze Twoje mowienie o stracie Sullingera i trejdzie w jednym poscie moze byc nieco naciagane. Zabidowales go grubo po 21 a trejd robiles w srodku dnia. Szkoda ze nie miales opcji awaryjnej na to Mle w przypadku przebicia Xamela.

A co w tym jest naciągane? W dniu gdy kończył się II etap zdecydowałem się podjąć ryzyko, czyli sprzedać za cash I.Ridera. Wysłałem do kilku GMów propozycję i przy pierwszej odpowiedzi zrobiłem deal, który musiałem zrobić inaczej nie mógłbym złożyć MLE bo przekroczyłbym luxa. Wyczekałem sobie do końca etapu licząc, że xamel czy inny GM z różnych powodów nie złoży jemu kontroferty. Baa, czekałem nawet trochę dłużej, bo widziałem co się dzieje i że co chwilę przesuwany jest zegar zakończenia etapu. Normalny element taktyki, co w tym naciąganego? Później złożyłem propozycję i czekałem na wyniki czy podpisze czy nie. Oczywiście brałem pod uwagę, że podczas II etapu ktoś mnie przebije i nie uda się go pozyskać. No i gdy tak się stało, mówi się trudno. Ale cała sytuacja potoczyła się zupełnie inaczej.

 

Powtarzam: night nie bylo takiej sytuacji, ze nie zlozylem Sullingerowi oferty bo myślałem ze nie weźmie MLE.

Oczywiście, że nie. Bo podczas trwania II etapu nawet nie widziałeś, że ja złożyłem jemu ofertę.

 

Zróbmy tak:

Jesli Sullinger nie podpisze to ja juz go nie bede bidowal jesli oferta dla niego bedzie MLE lub wyżej.

Jesli podpisze, to mozesz go Geddo miec po cenie rynkowej (czyli tyle co mu zaoferowałem)

Podpiszesz mi tylko kogoś kogo wskaże za MLE i wyrównasz balans czymkolwiek. Masz tam chyba jakies ogórki za 2-3mln.

Dzięki za propozycję, ale nie skorzystam, bo po pierwsze nie mam ogórków kosztujących 2-3 mln, po drugie nie mam tyle kasy, aby móc trzymać takiego zawodnika. MLE to był max jaki mogłem jemu zaproponować. A co do niepodpisania przez niego twojej oferty, to przecież oczywistym jest, że skoro koleś wybrał wcześniej moje MLE, to na pewno nie odrzuci oferty 7-8 mln.

 

IMO rozwiazanie jest proste.

Oferty bledne powinny byc niewazne przy simowaniu. Natomiast sprawdzac poprawnosc ofert oprócz komiszy przy licytacji powinni sami zaangazowani licytujacy. Jak ktos zacznie przebijac niewazna oferte zamiast to zgłosić to sam jest sobie winien. Nabija kontrakt i tyle. Musimy byc wspolodpowiedzialni zamaist komplikowac jeszczs bardzien FA i robic jakies randki w ciemno.

Przy czym wydluzylbym efekt przebicia do 10 min.

Z tym się zgadzam w 100%.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilku sępów czeka chyba na maksy - LJ, Moses, Patterson, Ainge ...

przejebane z tymi Maloneami... chociaż i w rzeczywistości mogło się tak zdarzyć - 200k więcej to żadna różnica.

a Mosesowi długoś kontraktu może się nie spodobała? może chce pograć 3-4 lata, a nie 2? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.