Skocz do zawartości

Power ranking


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

NA razie krótko i na świeżo po tygodniu gry i jak zwykle subiektywnie po mojemu a co mi tam

 

1 - Golden - mistrzowie jak na razie mieli mega słabiaków ale Curry jest w takiej formie że nie widać na razie rys na tym monolicie

2- Thunder - nie wiem jak to będzie ale na razie mają talent do wskrzesania się niczym Feniks z popiołów przegrywali ze Spurs wygrali, z Orlando to ja już nie wiem jak oni wygrali niemniej są w gazie nawet jeśli ich obrona wciąż wygląda przeciętnie

3- Detroit - co by nie mówić są 3-0 z zespołami które jak na razie są 8-0 w meczach z innymi zespołami. Ich ofensywa jest chropowata ale może to efekt Monroe -odszedł i nagle potrafią bronić i wygrywać

4- Cleveland - nie wiem jak oni przegrali z Bulls bo oprócz tego meczu są po prostu nie do pokonania

5- San Antonio - niby LMA gruby i jakoś bezbarwny ale jednak San Antonio grając leniwie było o włos od wygrania w Oklahomie

6 - Clippers - niby rywale wyjątkowo słabi ale wygląda ze znów początek sezonu będą oszukiwać że ten sezon w końću będzie ich

7- Bulls - wygrana z Cavs, blisko wygrania z Pistons . Icg ofensywa wygląda lepiej niż kiedykolwiek za Thibsa. Może Cavs będą mieć jakiegoś rywala ( co wygra z nimi w PO choć jeden mecz)

8 - Toronto - a co mi tam jakoś nie podoba mi się ich gra ale są bezbłędni i nawet całkiem całkiem to wygląda

9 - Hawks - ci też weszli w sezon leniwie ale mimo braku DMC ich gra wygląda coraz lepiej. A poza tym lubię Shroedera

10 - Jazz - wiem że grali z dwoma klubami które wyglądają jak parodia koszykówki ale zatrzymywanie obu na ponad 6 minut bez zdobytego punktu a nawet z Tłokami potrafili ich na końcu zamknąć i przez 3 minuty Tłoki miały problem z oddaniem rzutu nawet. OBrona nr 1 i to znów więcej ich dzieli od nr 2 niż nr 2 od nr 10

11- Memphis - nie wiem co jest z miśkami ale oni regularnie przegrywają pierwszy mecz sezonu u siebie i to rok w rok. Nie licząc tego to wyglądają jak Memphis które znamy

12 - Heat - pewnie powinni być wyżej ale.....ciekawe czy prawdziwe oblicze widzieliśmy w pierwszej połowie meczu z Rakietami czy w drugiej. NA razie mam wątpliwości więc jeszcze nie TOP 10

13 - Sota - a wiem że wygrali z dwoma słabymi klubami ale ta radosna koszykówka świetna współpraca Rondo z KATem tak ten zespół jest jak Oda do młodości. Lubię ich po prostu ich lubię więc niech choć raz się cieszą byciem w TOP 15

14 - MAvs - tu mam dylemat bo połamani bo pod koszem nie istnieją a jednak wygrali i w Phoenix i w LA

15 - Knicks - a jeśli wygrywa się i z Wizards i z Bucks to jednak szacunek się im należy - nie wierzyłem w nich a jednak są pozytwnym zaskoczeniem

16 - Suns - jakoś mnie ich gra nie przekonuje - chyba nie do końca jeszcze wiedzą co mają grać i ta porażka z Mavs u siebie

17 - Wizards - niby dwie wygrane ale przegrać z Knicks to nie uchodzi

18 - Blazers - a co mi tam pokonali A.Davisa którego tu większość widziała jako MVP RS

19 - Kings - wiem że to tylko wygrana z LAkers ale już mecze z Clippers były dość blisko siebie .

20 - Boston - z całym szacunkiem ale jak sie ktoś męczy z 76ers i dostaje wyrażne bęcki od zespołów PO to ciężko widzieć ich wyżej

21 - Nuggets - trochę kontuzji a i tak wygrali z Houston - pewnie ostatni raz widzę ich tak wysoko bo wiele ekip za nimi ma potencjał ogarnięcia się a oni już raczej lepsi nie będą ale Malone to naprawdę dobry trener

22 - Orlando - tyle lat wyborów w TOP 5 a oni wciąż wyglądają jak zespół bottom 5 tej ligi - chyba znów będą tankować i mówić że już za rok na pewno

23 - Hornets - w ostatnim meczu jakieś pozytywne podrygi było widać ale wciąż mnie rozczarowują

24 - Milwaukee - i po co im był ten Monroe ???? I to za maxa

25 - Brooklyn - nie wiem czy jest jakiś pozytyw w ich grze zwłąszcza że ich wybory draftowe idą do Bostonu

26 - Rockets - nie mam żadnego wytłumaczenia dla nich - przegrać z Nuggets u siebie. Zdobyć 27 pkt w połowie jeśli naprzeciw staje Heat  - powinni się otrząsnąć no ale Harden jest -65 !!!! Powtórzę - 65 - Jezusie nazareński

27 - Pelicans - ja wiem że kontuzje ja wiem że powinno być lepiej ale sposób w jaki są niszczeni jest naprawdę przykre

28 - PAcers - za każdym razem kiedy widziałem CJ Milesa czy Monte stojącego w post naprzeciwko Favorsa to nie wiedziałem czy oba kluby grają w koszykówkę. To był przykre PAcers w tym small ballu nie ma żadnej przyszłości

29 - 76 ers - ten klub jest bo ja wiem kpiną poza podkoszowymi i Stauskasem nikt nie wygląda na gracza NBA

30 - LAkers - wiem że się narażam ale przegranie z 3 zespołami które przed sezonem były wymieniane w bottom 5 Zachodu i to u siebie słabo wygląda po prostu słabo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 - Milwaukee - i po co im był ten Monroe ???? I to za maxa

Nie do końca rozumiem o co chodzi? Cała drużyna gra kaszanę bo mają Monroe a nie Zaze na centrze? W defensywie rzeczywiście obaj panowie prezentują się podobnie, ale w ataku Monroe daje 5 razy więcej niż Pachulia. OK Bucks grają gówno, ale Monroe nie jest tego przyczyną.

Edytowane przez mikrofalowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 - Sota - a wiem że wygrali z dwoma słabymi klubami ale ta radosna koszykówka świetna współpraca Rondo z KATem tak ten zespół jest jak Oda do młodości. Lubię ich po prostu ich lubię więc niech choć raz się cieszą byciem w TOP 15

Jeden rondo w lidze to i tak o jednego rondo za dużo, miej litość ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do was w szczególności o Minnesote, kiedyś interesowałem się NBA... Gdzie można oglądać ich mecze? Może gdzieś w necie być, bo przyznam, że wypadłem z obiegu i tchnęło mnie żeby sprawić sobie przyjemności troche i oglądnąć to co kiedyś u sąsiada w bloku za młodzieńczych lat: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.