Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kurczę, niby z jakiej okazji taka decyzja? Przecież sezon się dopiero zaczął. W Polsce Szósty Gracz ma się doskonale, a w Ameryce Grantland pada. Nic z tego nie rozumiem. Niczego tak dobrego moim zdaniem nie ma w tej chwili. Chyba, ze Simmons spróbuje zrobić coś nowego.

 

Tylko, że Grantland to ogólna nie płatna strona nie tylko o koszykówce, zatrudniająca z 50 autorów. Już jakiś czas temu było info, że Grantland przynosi straty.

Kilka dni temu był ruch na Grantland, że z youtube zniknęły wszystkie filmy. A teraz wstrzymują publikacje szkoda.

Autorzy pewnie wzmocnio insider espn.

Ciekawe co dalej z jalen&jacoby?

 

Simmons będzie miał talk-show w HBO gdzie raz w tygodniu będzie gadał o różnych rzeczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że Grantland to ogólna nie płatna strona nie tylko o koszykówce, zatrudniająca z 50 autorów. Już jakiś czas temu było info, że Grantland przynosi straty.

Kilka dni temu był ruch na Grantland, że z youtube zniknęły wszystkie filmy. A teraz wstrzymują publikacje szkoda.

Autorzy pewnie wzmocnio insider espn.

Ciekawe co dalej z jalen&jacoby?

 

Simmons będzie miał talk-show w HBO gdzie raz w tygodniu będzie gadał o różnych rzeczach.

Stawiam ze wymodzi tez cos do czytania. 

Raz w tygodniu to dla niego za malo :)

 

A espn wycina wszystko 'non-core' bo spada im udzial w kablowkach. Wywalili ostatnio 300 pracownikow. 

Zreszta to bylo do przewidzenia ze grantland predzej czy pozniej sie zwinie. 

szkoda ale mam nadzieje ze pojawi sie cos na jego miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem, że preseason + mecze z Nuggets i Lakers to taki materiał poglądowy, że bez względu na to co pokazuje - to w rzeczywistości jest prawdopodobnie na odwrót, ale Towns serio na razie wygląda na kolesia który wśród zawodników grających/mogących grać na C to już teraz ścisła czołówka jeżeli chodzi o potencjał rzutowy oraz czołówka jeżeli chodzi o passing, transition i komfort gry po koźle. wciąż nie wiem czy w tym sezonie może to dać coś więcej niż statline typu 14-10 (choć granie z Princem, KG, Rubio i kontuzjowanym Wigginsem w S5 raczej gwarantuje spory usage), ale jak ktoś oczekuje większej wszechstronności w ofensywie od wysokiego niż to co pokazał Towns w pierwszych dwóch meczach to naprawdę naoglądał się za dużo The Dreama i Waltona. wciąż nie wiem, czy w ofensywie to będzie poziom Horford 2.0. czy może coś więcej, ale na tle tej śmiesznej rotacji pod koszem Nuggets wyglądał jak Anthony Davis z lepszym kozłem i passingiem.

 

ps

 

nie, podjarka Mylesem Turnerem niczego mnie nie nauczyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu odrobinkę zaczynam się wk****, że odpuściliśmy Winslowa...

W sumie oglądałem tylko mecz z Jazz, ale to, jak zagrał tam Johnson serio było imponujące. Wjazdy, zero strachu przed obrońcami na poziomie NBA, jakaś trójka wpadła. Generalnie również rzadko się też zdarza, żeby 19 latek przejął mecz w 4 kwarcie w NBA.

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.