Skocz do zawartości

Szerokie buty z systemami (najlepiej air max)


Jermaine4523

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
W związku z tym że mojego ukochanego modelu butów do kosza Nike Air Max Fly By już prawie nigdzie nie mogę zdobyć a już swoje pograne mają i się troche wysłużyły to mam problem z dobraniem butów. Najpierw były ferelne Adidasy Crazy Lighty 2, które okazały się totalnym niewypałem dla moich stóp (zbyt wąskie i strasznie sztywne) a następnie Nike Hyperfuse 2013, które tylko sprawiają mi ból w okolicy śródstopia oraz uwiera mnie gumka ciągnąca się od wkłądki aż po język co sprawia że komfort gry po paru minutach jest zerowy.

Mam dość szeroką stopę i z doświadczenia wiem że system air max pasuje komfortowo mi szczegolnie przy wstrząsach poniewaz prócz  wyzej wymienionych Fly By mialem jeszcze jeden stary air max, który również już nie jest dostępny.

Proszę o pomoc w doborze butów dla mnie. Od razu zaznacze że zastanawiałem się nad Air Max Premiere i Stutter Step 2 jednak te pierwsze (przynajmniej na zdjęciach) wydają mi się o wiele ciaśniejsze niż Fly By.

Budżet do 320 zł.

Z góry dziękuje koszykarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zobacze na mojej nodze czy sa dosc szerokie, ale z tego co pamietam to w porownaniu do standardowych butów koszykarskich Nike to sa szersze i mieszcza sie w Twoim budzecie: 

 

Buty Nike Air Max Audacity Team

http://sklepkoszykarski.pl/buty-do-koszykowki-nike-air-max-audacity-team

 

masz dodatkowo 3 wersje kolorystyczne do wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W związku z tym że mojego ukochanego modelu butów do kosza Nike Air Max Fly By już prawie nigdzie nie mogę zdobyć a już swoje pograne mają i się troche wysłużyły to mam problem z dobraniem butów. Najpierw były ferelne Adidasy Crazy Lighty 2, które okazały się totalnym niewypałem dla moich stóp (zbyt wąskie i strasznie sztywne) a następnie Nike Hyperfuse 2013, które tylko sprawiają mi ból w okolicy śródstopia oraz uwiera mnie gumka ciągnąca się od wkłądki aż po język co sprawia że komfort gry po paru minutach jest zerowy.

 

Mam dość szeroką stopę i z doświadczenia wiem że system air max pasuje komfortowo mi szczegolnie przy wstrząsach poniewaz prócz  wyzej wymienionych Fly By mialem jeszcze jeden stary air max, który również już nie jest dostępny.

 

Proszę o pomoc w doborze butów dla mnie. Od razu zaznacze że zastanawiałem się nad Air Max Premiere i Stutter Step 2 jednak te pierwsze (przynajmniej na zdjęciach) wydają mi się o wiele ciaśniejsze niż Fly By.

 

Budżet do 320 zł.

 

Z góry dziękuje koszykarze :smile:

 

 

Sprawdzilem wlasnie Nike Air Max Audicity o ktorych pisalem:

http://sklepkoszykarski.pl/buty-do-koszykowki-nike-air-max-audacity-team

 

i zdecydowanie sa szersze niz inne modele Nike, w moim rozmiarze one wrecz maja jeszcze na boki lekki luz, do tego maja systemy Air Max, mysle, ze bedziesz zadowolony.

 

Jest to but lekki i przewiewny, da Ci dobra amortyzacje i jest szeroki. Natomiast jesli chcesz miec jeszcze dobre trzymania kostki to racze nie w nich tutaj wszedzie jest miekko, ale z tego co wiem to jak jest dobre trzymanie kostki, to raczej wtedy buty sa bardzo waskie, wiec cos za cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.