Skocz do zawartości

Gdzie powinien odbyc sie zlot E-nba 2007?


Fartman

Gdzie powinien odbyc sie zlot E-nba 2007?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie powinien odbyc sie zlot E-nba 2007?



Rekomendowane odpowiedzi

Ok Fart, zmieniłem. BTW trochę dziwnie to wygląda, jak nagle Lublin, który był na pierwszym miejscu ląduje na ostatnim, nawet za Krakowem, do którego masz najdalej i w którym byłeś już w tamtym roku. No ale w sumie nikt nie mówił, że ma to byc obiektywne głosowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

punkty to nie wszystko, przy poprzednich głosowaniach braliście też pod uwagę gdzie będzie więcej ludzi, którzy przyjadą na pewno tam, a nie przyjadą gdzie indziej i tak dalej, nie pamiętam jak to dokładnie było, bo gumbi się tym zajmował.

 

PI3TR45: To było tak, że ludzie, którzy dali 0 dla któregoś miasta, tzn że tam się nie pojawią. Licząc na szybko: do Lublina przyjedzie 14 osób, a do Gdańska 13. To co Fart, Monty? Teraz pewnie wogóle wywalicie Lublin ze swoich głosów :?: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Fart, zmieniłem. BTW trochę dziwnie to wygląda, jak nagle Lublin, który był na pierwszym miejscu ląduje na ostatnim, nawet za Krakowem, do którego masz najdalej i w którym byłeś już w tamtym roku. No ale w sumie nikt nie mówił, że ma to byc obiektywne głosowanie.

Znamy sie nie od wczoraj, czy naprawde mam ci teraz tlumaczyc powody zmiany mojej decyzji ? Wlasnie dlatego je zmienilem zeby byly obiektywne i zgodne z tym co mysle.

 

Qba: hehehe, Paula pozdrawia ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PI3TR45: To było tak, że ludzie, którzy dali 0 dla któregoś miasta, tzn że tam się nie pojawią. Licząc na szybko: do Lublina przyjedzie 14 osób, a do Gdańska 13. To co Fart, Monty? Teraz pewnie wogóle wywalicie Lublin ze swoich głosów :?: :lol:

To jest nawet dobry pomysł bo szanse są naprawdę znikome :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znamy sie nie od wczoraj, czy naprawde mam ci teraz tlumaczyc powody zmiany mojej decyzji ? Wlasnie dlatego je zmienilem zeby byly obiektywne i zgodne z tym co mysle.

Ale ja się nie dziwię głosowi na Gdańsk na pierwszym miejscu. Co więcej - ja się zdziwiłem jak zagłosowałeś na niego dopiero na 3cim miejscu. Bardziej chodziło mi o obniżenie pozycji Lublina, nawet poniżej Krakowa, co nie miało żadnych obiektywnych przyczyn. No ale widocznie mamy różne pojęcia obiektywności. I nie mam pretensji czy nie chcę żadnych wyjaśnień - każdy głosuje tak jak mu wygodnie i to też napisałem w poprzednim poście. Ale widać sumienie kogoś ruszyło :)

 

PS. tak BTW - Kto zmusił Cię do zagłosowania nieobiektywnie, przeciwnie do swoich myśli, tzn zagłosowania na Lublin? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update:


Lublin: | Gdańsk:

Joseph: 3 | 4

Szak: 3 | 1

Monty: 1 | 4

Karsp: 2 | 4

Artek: 4 | 0

Antek: 4 | 0

PI3TR45: 4 | 0

Greg: 3 | 4

Carter: 4 | 3

Spabloo: 4 | 0

Lorak: 4 | 0

kore: 4 | 1

Borys: 1 | 4

Kily: 0 | 4

Qba: 0 | 4

Zwierz: 0 | 4

Fartman: 1 | 4

ajverson: 0 | 4

tomaszan: 4 | 0

---------------------+--------

Suma: 46 | 45

a jeśli chodzi o obecność:

:arrow: Lublin: 15 osób

:arrow: Gdańsk: 13 osób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, dałbym głowę, że Cię liczyłem :?

 

Update:


Lublin: | Gdańsk:

Joseph: 3 | 4

Szak: 3 | 1

Monty: 1 | 4

Karsp: 2 | 4

Artek: 4 | 0

Antek: 4 | 0

PI3TR45: 4 | 0

Greg: 3 | 4

Carter: 4 | 3

Spabloo: 4 | 0

Lorak: 4 | 0

kore: 4 | 1

Borys: 1 | 4

Kily: 0 | 4

Qba: 0 | 4

Zwierz: 0 | 4

Fartman: 1 | 4

ajverson: 0 | 4

tomaszan: 4 | 0

jazzmen: 1 | 2

---------------------+--------

Suma: 47 | 47

a jeśli chodzi o obecność:

:arrow: Lublin: 16 osób

:arrow: Gdańsk: 14 osób

 

EDIT

dz Artek, chyba się starzeję :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym jeszcze na Waszym miejscu policzył ile osób może organizować w trójmieście, a ile w lublinie.

ale to tylko taki głos z końca sali, więc nie musicie się tym przejmować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu tylko pomagam liczyć, bo się niektórzy gubili ;) w końcu takie wykształcenie ;) (niedługo :P ). Ale myślę, że Monty jak będzie podsumowywał całe głosowanie weźmie i to pod uwagę. Tylko prosimy tym razem bez żadnych matactw Montas :P wszystko jasno i klarownie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanowiłem i chyba też będe chciał się pojawic na zlocie, ale to już zależy od terminu i pewnie będe dopiero wiedział w wakacje, ale to chyba nie jest problem. W każdym bądź razie, jeśli w Wawie to będe na pewno, bo mam blisko, do Gdańska też bym pewnie się wybrał, tym bardziej, że to będzie lato :), do Lublina także, Kraków to chyba troche za daleko, ale na zlot w Krakowie i tak szanse są żadne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietras policzyłeś jazzmana tak że niby postawił Gdańsk na 1 miejscu a Lublin na 4 a o ile sie nie byle to jazzman głosował za Gdańskiem na 3 miejscu a Lublinem na 4. Więc chyba mamy remis :)

Tak już jest z Pietrasem, wypomina komuś ze ten liczyć nie umie, a sam czytać nie umie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili szanse na moją obecnosć na zlocie wynoszą Gdańsk i Warszawa jakieś 85%, Kraków 70% i Lublin 10% a że zagłosowałem na Lublin bo sądziłem że nie ma zadnych szans na zwycięstwo, a teraz jego przewaga jest minimalna, wiec chyba zrozumiecie jak wykreśle te miasto z mojej listy.

 

Zostaje 1. Trójmiasto 2. Warszawa 3. Kraków, Pietras wykreśl proszę punkt Lublinowi.

 

No offence :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili szanse na moją obecnosć na zlocie wynoszą Gdańsk i Warszawa jakieś 85%, Kraków 70% i Lublin 10% a że zagłosowałem na Lublin bo sądziłem że nie ma zadnych szans na zwycięstwo, a teraz jego przewaga jest minimalna, wiec chyba zrozumiecie jak wykreśle te miasto z mojej listy.

 

Zostaje 1. Trójmiasto 2. Warszawa 3. Kraków, Pietras wykreśl proszę punkt Lublinowi.

 

No offence :roll:

Dołączona grafika poprostu ROTFL :!:

To co Fart, Monty? Teraz pewnie wogóle wywalicie Lublin ze swoich głosów :?: :lol:

No to ja nie mam pytań...

Oczywiście Monty już zmieniam. Skasować jakiś post przy okazji? Mój, Spabloo, Artka?

I napisz mi Monty - czemu akurat tak te procenty się rozkładają? Z ciekawości pytam.

 

Update:


Lublin: | Gdańsk:

Joseph: 3 | 4

Szak: 3 | 1

Monty: 0 | 4

Karsp: 2 | 4

Artek: 4 | 0

Antek: 4 | 0

PI3TR45: 4 | 0

Greg: 3 | 4

Carter: 4 | 3

Spabloo: 4 | 0

Lorak: 4 | 0

kore: 4 | 1

Borys: 1 | 4

Kily: 0 | 4

Qba: 0 | 4

Zwierz: 0 | 4

Fartman: 1 | 4

ajverson: 0 | 4

tomaszan: 4 | 0

jazzmen: 1 | 2

loqsh1: 1 | 0

---------------------+--------

Suma: 47 | 47

a jeśli chodzi o obecność:

:arrow: Lublin: 16 osób

:arrow: Gdańsk: 14 osób

 

EDIT

+ loqsh1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.