Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2015/16


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

Draft dla nowych userów jest pod tym linkiem http://www.e-nba.pl/topic/4441-fbx-fbx3-mini-draft-2015/

Mamy małą zmianę odnośnie wyników wyliczeń picków draftowych wynikającą z koniecznością uwzględnienia kilku wyjątków dla graczy którzy zagrali poniżej 30 meczy w zeszłym sezonie. Wprowadzone drobne korekty w wartości zawodników do wyliczeń draftowych  musieliśmy uwzględnić także u nas (podobnie zrobiono w pozostałych ligach) i mamy jedną zmianę - drtoudi spadł na pozycję #5 a Tizz wskoczył na #4. Przepraszam drtoudiego za zmianę ale poniżej są wyniki ostateczne i nieodwołalne.
1. Atlanta Hawks 15386.5
2. Phoenix Suns 16861.15
3. Brooklyn Nets 17020.7
4. Memphis Grizzlies 17251.3
5. Chicago Bulls 17252.8
6. San Antonio Spurs 17501.7
7. Indiania Pacers 18225.95
8. Dallas Maverics 18600.3
9. Philadelphia 76ers 19061.6
10. Charlotte Bobcats 19140.8
11. New York Knicks 20693.25
12. Orlando Magic 21037.95
13. Sacramento Kings 21369.9
14. Los Angeles Lakers 21671.3
15. Detroit Pistons 21767.35
16. Minnesota Timberwolves 22995.65
17. Houston Rockets 23768.85
18. Los Angeles Clippers 24620.05
19. Miami Heat 24890.7
20. New Orleans Pelicans 26071.4

 

 

Nowych graczy proszę o wybór nazwy swojej drużyny w kolejności:
1. hermman89

2. Vic

3. Julius

4. Szulim

Mamy u nas podział na dywizje także po wyborze kolejnego gracza proszę poczekać na aktualizację listę wolnych drużyn. Przy okazji Memphis przesuwam do Midwest Divison (gdzie jest jej miejsce) i pierwszy wybiera spośród:
Boston Celtics

Brooklyn Nets

Washington Wizards

Toronto Raptors

Cleveland Cavaliers

Indiana Pacers

Milwaukee Bucks

Golden State Warriors

Los Angeles Clippers

Portland Trail Blazers

Oklahoma City Thunder




 

Edytowane przez t_omko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni draft w naszej lidze był w 2011roku (k****, jak ja długo już w to gram) 

 

 

ta dlugo, pomysl ze sa tu tacy co graj w to od poczatku , czyli c*** wie od kiedy ;]

 

wiem tylko ze w 1 rundzie wzialem nasha w drugiej howarda.

 

od poczatku chyba.... 

 

drtoudi na pewno, koelner?, obi? , antek??, kosa?? , ja , no i nasza dziwka szczecinska tez na pewno ;]

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta dlugo, pomysl ze sa tu tacy co graj w to od poczatku , czyli c*** wie od kiedy ;]

 

wiem tylko ze w 1 rundzie wzialem nasha w drugiej howarda.

 

od poczatku chyba....

 

drtoudi na pewno, koelner?, obi? , antek??, kosa?? , ja , no i nasza dziwka szczecinska tez na pewno ;]

ja dość późni zacząłem, pamiętam, że dostałem taki c***owu skład jakby ktoś miał wyjebane. najlepszy był carter i krilenko :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie nazw drużyn - Hermman89 dostaje Thunder, Vic Blazers i wybiera Julius z:

Boston Celtics

Brooklyn Nets

Washington Wizards

Toronto Raptors

Cleveland Cavaliers

Indiana Pacers

Milwaukee Bucks

Przypominam aby nie zaśmiecać tematu mini draftu transferami (w tym także propozycjami wymian).
Jeżeli ktos zamierza złożyć transferowe ogłoszenie niech zrobi to w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo ale chyba zgłaszałem się kilka postów wcześniej o Bucks ;)

 

 

Na poprzedniej stronie podałem zasady wybierania drużyn....

 

Po przesunięciu Memphis do Midwest do wyboru były dwie wolne nazwy drużyn z Pacyfic + po jednej z Atlantic i Central.

Pierwszy miał wybierać Herrman (jako zadośćuczynienie słabszego dla niego losowania w mini drafcie) i zdecydował się na team z Pacyfic Division dlatego Vic jako drugi mial do wybory wszystko poza Oklahomą. Vic wybrał Portland dlatego zostały wolne jedynie drużyny ze wschodu...... z tym, że teraz wybiera Julius ale jeżeli weźmie kogoś z: Celtic, Nets, Wizzards, Raptors to ty dostaniesz Bucks:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.