Skocz do zawartości

Artykuł ( warto obejrzeć )


Manhatan94

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem przedstawić wam pewien artykuł z kolorowej gazety , no więc tak prezentuje się nagłówek :

 

WALKA NA ŁOKCIE

W NBA wielka awantura wisi na włosku

 

Kobe Bryant (29l.) jeden z najlepszych koszykarzy świata , znany jest z prowokacji i ostrej gry łokciami . W meczu Phoenix Suns obrońca Los Angeles Lakers stanie naprzeciwko Raji Bella (31l. ). Panowie spotykali się już nieraz i zazwyczaj nie kończyło się to na kulturalnej wymianie zdań.

Dla Lakers i Suns każde zwycięstwo jest na wagę złota , bo oba zespoły walczą o awans do play-off .

W poprzednim roku w meczu tych zespołów Bryant został sfaulowany przez Bella.TYLKO ,ŻE TO ZAWODNIK LAKERS ZACZĄŁ! Bezczelnie prowokując rywala i podkładając mu łokcie pod żebra.

- Kilkakrotnie dostałem w twarz. Tak się nie gra w koszykówkę ! - wściekał się zawodnik Słońc.-Kiedy ktoś cię bije , to nie można nazwać tego sportem. Jakby było mało, Bell miał też awanturę z Philem Jacksonem. W końcu zawodnik ,który czuł się pokrzywdzony, został ukarany przez sędziów wyrzuceniem z hali. Bell zaczął się tłumaczyć. Ale trener Lakers oskarżył go o oszustwo.

- Nie kłam. Powinieneś już dawno wylecieć z boiska! - krzyczał Jackson. Komisarz ligi David Stern zawiesił Raję na jedno spotkanie, a Bryant twierdził :

- Nie mam szacunku dla takich jak on. Rozpętała się burza!Najmniej ucierpiał prowokator , czyli Bryant. - Wystarczy ,że na niego spojrzę , a on już się denerwuje- tłumaczy się Bryant. Ostra zadyma wisi więc na włosku.

 

 

Co wy sądzicie o tym " artykule " ? :roll:

:wink:

Tłumaczenia Bella rozśmieszają mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, widze, że ty ambitną prasę czytasz :lol:

 

W poprzednim roku w meczu tych zespołów Bryant został sfaulowany przez Bella.TYLKO ,ŻE TO ZAWODNIK LAKERS ZACZĄŁ! Bezczelnie prowokując rywala i podkładając mu łokcie pod żebra.

 

No prosze, jakich to ciekawych rzeczy można się dowiedzieć :D

 

Dla Lakers i Suns każde zwycięstwo jest na wagę złota , bo oba zespoły walczą o awans do play-off .

To już jest strzał roku :lol: Szczególnie Suns muszą walczyc o awans do PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.