Skocz do zawartości

Ligi Roto 2015/16 NOWE zgloszenia


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie zagram. Przekierował mnie cieglo ze sznurowki. Gram w ROTO od dawna. Problem natury draftowej. O ile draft odbędzie się po 24 października to mi wszystko pasuje. Wcześniej 17-18 października, ale zapewne za szybko. W razie czego czekam na informacje.

Brakuje jeszcze ludzi zeby ruszyc z pelna liga, wiec draft pewnie sie odbedzie wlasnie w ostatnie dni przed sezonem.

 

Ale witamy i niniejszym 10 GMow czeka na zapelnienie sie 5 wolnych miejsc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek 26.10?

 

PS. Ja także uczestnictwo uzależniam od możliwości zaliczenia draftu. Zrobimy ankietę, niekoniecznie musimy mierzyć w termin przed rozpoczęciem sezonu NBA - uważam, że istotniejszy jest komplet na drafcie i pozytywne z niego wrażenia. To często ustawia sezon i strata kilku dni (późniejszy start ligi) wydaje się niską ceną. To oczywiście opcja, może uda się zgrać wcześniej ale podkreślam, że draft to bardzo istotna sprawa.

Edytowane przez cieglo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak brakuje tylko 2 to nie ma co i ligę im zakładać trza. Tych brakującycj dojdzie, a jak nawet nie to co za problem puścić taką ligę? A jeżeli już musi być dokładna liczba to z pewnością 2 osoby znajdą się z wyższych lig do uzupełnienia braków (z założeniem, że zajęte przez nich miejsce nie będzie się liczyć przy awansach; jakby co z chęcią uzupełnię brakujący slot gdyby była potrzeba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie dołączę do ligi. Nigdy nie grałem, dlatego mam prośbę. Jakbym miał jakieś głupie pytania to do kogo mogę uderzyć?

Pytaj na forum w watku FAQ dla debiutantow - http://www.e-nba.pl/topic/3012-faq-dla-debiutantów-w-fb/

On wlasnie do tego sluzy i zawsze ktos zajrzy oraz odpisze ;-)

 

Jestem chetny do gry

Chętny do gry!

Witam, przychodze ze sznurowadła i zgłaszam chęć do gry o ile sa jescze wolne miejsca ;)

Dopisani!

 

W zwiazku z tym jest juz komplet, wiec jedziemy z nowa liga! Ostatnio zapisani niech sprawdza skrzynke!

 

Liga IV Sznurizona in the making :grin: Ewentualnie Sznurecticut

Ironicznie zgodnie z kolejnoscia wypada New York, wiec nawet pasuje do sytuacji ;-) Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorę!

 

3-letnie doświadczenie

 

Rok temu grałem z wami, ale w związku z potężną falą kontuzji odpuściłem ligę. Mea culpa, przyznaję się do winy, zdarzyło mi się to pierwszy raz w karierze i najprawdopodobniej ostatni. Teraz znowu bardzo chętnie zagram, i to do końca! :)), szczególnie, że brakuje Wam jednego chętnego:) Jeśli jednak moja ubiegłoroczna wpadka wyklucza mnie z rozgrywek na ten sezon, zrozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu grałem z wami, ale w związku z potężną falą kontuzji odpuściłem ligę. Mea culpa, przyznaję się do winy, zdarzyło mi się to pierwszy raz w karierze i najprawdopodobniej ostatni. Teraz znowu bardzo chętnie zagram, i to do końca! :smile:), szczególnie, że brakuje Wam jednego chętnego:) Jeśli jednak moja ubiegłoroczna wpadka wyklucza mnie z rozgrywek na ten sezon, zrozumiem

Tak wlasnie jest.

Szkoda, ale gdybys nie odpuscil bylbys juz dawno w jakiejs lidze, wiec nie musialbys sie zapisywac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc zajmę to wolne miejsce, jeśli można. Doświadczenie jest :smile:

Sprawdz skrzynke.

 

A sprytni podpowiadacze niech kombinuja czy to jest Mashi, ktory wlasnie zalozyl inne konto czy nie ;-)

 

EDIT: nazwa druzyny identyczna jak w zeszlym sezonie?? Bardziej bezczelnie sie nie dalo...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.