Skocz do zawartości

[2023-2024] Draft i Free Agency - komentarze


GeDDo

Rekomendowane odpowiedzi

imo 12 mln dla rezerwowego nie jest najlepszym pomysłem i dużo lepsza opcją byłoby ściągnięcie za tą kasę kogoś pod kosz (inna sprawa, ze nie ma zbyt wielu ciekawych podkoszowych na FA)

 

A robienie rezerwowego z Hawkinsa czy Richmonda to trochę marnowanie ich potencjału.

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że taki rezerwowy za tyle kasy to marnotrastwo. Tym bardziej, że na SG jest Kobe, a na SF Larry, natomiast rezerwowym SG/SF może być rozwijający się Sprewell. Z tego co u Ciebie wygląda najsłabiej to zawodnicy pod kosz. Taki Ajinca to już nie ten sam zawodnik co 10 sezonów temu. Hill też jest bliższy końca kariery. Więc bardziej rozsądnym powinno wydawać się szukanie kogoś pod kosz (np. Kemp, Divac). Obaj całkiem młodzi pasujący wiekowo do Kobasa. No ale może chcesz grać small ball i już w pierwszym sezonie Kobasa zdobyć majstra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że Rice wcale taki zły nie jest. Może i jego obrona nie powala, ale offensywnie spokojnie może robić po +20 pkt. Pierwsze sezony miał słabe, bo mało minut dostawał. W czwartym grał w S5 i od razu zaprezentował się całkiem przyzwoicie. Uważam, że przy tegorocznym FA wart był tego maxa. Gdyby było więcej ciekawych zawodników na rynku, to pewnie dostałby trochę mniej. Jednak na pewno powyżej 10 mln.

Swoją drogą, moim zdaniem na tegorocznym FA było trzech zawodników którzy warci są maxa. Dwóch z nich już poleciało tj. Richmond i Rice ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doceniam, doceniam. Dlatego dostał 13 mln i gwarację gry w S5 :smile:. Jedynie co to chciałem go zatrzymać, starając się jednocześnie najwięcej zaoszczędzić. Mogłem podnieść swoją ofertę, jednak zaryzykowałem z tymi stałymi 13 mln i się ryzyko opłaciło. Choć jak teraz miałbym podejmować decyzję, to nie wiem czy bym nie podbił, aby być bardziej pewnym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przygotowany wpis na 12,5%, ale go nie zamieściłem :smile:. Uznałem, że zarabiałby zdecydowanie za dużo w 4, 5 i 6 sezonie. A jeśli chce się zbudować ekipę, która przez lata będzie walczyła o wysokie cele, trzeba umiejętnie rozdysponować $$$. Dla przykładu Rice będzie zarabiał $21 125 000 w 6 sezonie swojego kontraktu, a Hawkins $13 000 000. Różnicę tą można przeznaczyć na kogoś innego, kto wzmocni skład. Trzeba było szybko podjąć decyzję i zaryzykowałem. Liczyłem, że zostanie, ale brałem pod uwagę również, że może też odejść. Szanse oceniałem 50/50, ale po prostu nie chciałem mieć zbyt wysokiego kontraktu Hawkinsa w przyszłości, nawet kosztem jego straty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mi powie co Kemp uznał za mało atrakcyjne w mojej ofercie i jej nie wybrał

Mało atrakcyja drużyna? ;)

 

Możliwe, że liczył na maxa birdowego. A od day 2 będzie rozważał już inne maxy :smile:

Jest jeszcze inne rozwiązanie, że najpierw podpisał Richmond z Tobą, no i później nie miałeś kasy na Kempa, aby dać jemu maxa. No i dlatego nie podpisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.