Skocz do zawartości

Coach, Rookie, Player of the Month


Maxec

Rekomendowane odpowiedzi

A niech się powtórzę, jak w temacie o zwolnieniu Mitche'a.

 

Sam został wybrany Trenerem Miesiąca - i to chyba godne wyróżnienie przypadło mu pierwszy raz w karierze. Ale jednocześnie oznacza to, że nie jest z nim tak źle. Potrafi wyciągnąc z chłopaków maxa, a ekipa Kanadoli notuje już 50 % czyli 23-23. Gratulacje dla wszystkich kibiców Raptors 8)

 

Edit by Wróbel: pozwoliłem sobie zmienić temat na ogólny ponieważ tych nagród mamy aż trzy w styczniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne Max. ;] A co do tego trenera to juz coraz wiecej jest głosow ze moze poszeld po rozum do glowy w koncu, ze cos z tego moze byc, narazie jedak widac ogrmna poprawe ze wzgledu na świetna gre chłopaków oraz naprawde klasowych rozgrywajacych umiejących prowadzić gre bez jakeigos konkretnego i ciągle w trakcie meczu narzuconego schematu taktycznego co np nie do konca wychodzi dla billupsa. OD jakiegos czasu jestme neutrlany w jego kwestii i narazie takim pozostane, niech prowadzi chlopakow teraz nie wolno go zwolnic a jak z nim i z jego umiejetnosciami jest to czas pokaże i wtedy rozsadzimy.

PS.Tak to pierwze jego wyrózneinei w karierze trenerskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego to się w ogóle nie spodziewałem. Kto jak kto, ale Mitchell z taką nagrodą to bajka. Ale nie powiem, że Raps w styczniu pokazali pazury. Kilka meczy było dość pewnie wygranych, pamiętny z Hornets w ostatniej kwarcie przy -15pkt. Widać stara się, próbuje i jakoś sobie radzi. Zobaczymy ile pociągnie, oby do PO było bardzo dobrze, nawet jak 2 rudne osiągniemy to będę bardzo szczęśliwy z jego rezultatu.

 

PS. Bardziej bym się przychylał do tego, że to Colangelo go troche umotywował i naprowadził na dobrą ścieżkę :wink: ale jest ok :)

 

A teraz do naszych zawodników. Bosh to po prostu nadzieja młodego pokolenia w Raptors i w NBA. Ten chłopak się tak szybko rozwija, że nie trzeba wiele czasu, a będzie jednym z dominatorów w lidze (oczywiście z czasem :wink: ) Styczeń pokazał, że jest on w stanie wygrywać każdy mecz, prowadzić drużyne w każdym spotkaniu i trafiać z własnej połowy :lol:

 

Bargnani to dla mnie zagadka dropsa :roll: Nie wiem co o nim myśleć, niby daje wsparcie z ławki, notuje 10+ ale jednak nie ma tego przebłysku, tej iskry. Najbardziej mnie denerwuje mało zbiórek u niego, ale jak wiemy on ucieka spod kosza. Może Mitchell będzie musiał zmienić jego styl gry albo zdopingować go do innej gry.

 

Garbajosa grudzień, Bargnani styczeń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) - Mitchell z nagrodą, hehehe, coś nie za bardzo te dwa "elementy"(ulubione słówko pana Telmana z canal +) pasują do siebie :P. Tak na serio, to Mitchell wydaje mi się trenerem, który ma dobry kontakt z graczami, ale taktykiem jest dość słabym. Miejmy nadzieje, że to jakoś nadrobi, w końcu jest młodym coachem, więc jeszcze się uczy i zdobywa doświadczenie (zresztą na takiej posadzie trzeba się ciągle uczyć). W każdym razie kwestia jego pozostania czy odejścia i tak rozstrzygnie się pod koniec sezonu (jeśli Raptory nie awansują do PO, to chyba nie ma takiej siły która by go utrzymała w Toronto).

 

Co do Bargnaniego, to mam nadzieje, że historia lubi się powtarzać i będzie podobnie jak z Dirkiem (podobny początek już ma, tzn. uciekanie na dystans, słaba obrona i braki fizyczne). Czego sobie i Wam życzę.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.