Skocz do zawartości

Cisza

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda tego Marca, ale patrząc jak grają pomimo tego, że z niezbyt wymagającymi przeciwnikami to myślę, że napsują komuś krwi w PO. Co do J.Greena, którego darzę dużą sympatią, to cieszę się z tej wymiany, Memphis dostało pick no i Lancelot gra nawet fajne zawody. Wolę co mecz 12-16 punktów Lancelota w 20+ min spędzonych na parkiecie niż 30 punktowych spotkań Greena przeplatanych meczami z skutecznością 30%. Coś ktoś wie na temat Grindfather'a? Jak zdrowie Tonego? btw oglądanie Vince'a to miód nad miodami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah możliwe, chciałem oglądać ten mecz lecz spanie mnie dopadło. W nocy przebudziłem się zobaczyłem wynik i byłem szczęśliwy, bez 4 starterów naklepać kawalerzystom, 25 strat CAVS, chyba zobaczę ten mecz - czy Griz tak bronili czy Cavs tak c***owo grało. 

Tony dobił do 1,000 przechwytów.

Edytowane przez Cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s5 Memphis jest gorsza niż s5 philadelfii jak ci kolesie wygrywają to ja nie mam pojecia ale szacun ogromny bez podkoszowych na poziomie NBA z rozgrywającymi na poziomie Kotwicy Kołobrzeg wygrywają sobie w sposób bezdyskusyjny... Niewiarygodne wręcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i te jego podanie do Hollinsa, J.Green też wyciągnięty z D-league daje radę, Carter kontuzja... coś poważnego? Jakby Tony zmieścił się w czasie z tym ostatnim rzutem to byłaby miazga, Patrząc na przyszły sezon, gdyby s5 wróciło zdrowe, a role playerzy zostali mogliby znów napsuć krwi w PO, a nawet o coś powalczyć. Szkoda tej kontuzji Mario, wpasował się w towarzystwo Niedźwiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s5 Memphis jest gorsza niż s5 philadelfii

Świetny przykład jak złe to jest słowo :smile: No bo w jaki sposób oceniłeś, że są 'gorsi'? Może bardziej są to osoby, zwykle niedoceniany i nie dostające nigdzie wcześniej żadnej szansy? Ale to się nie równa raczej gorszy.

 

Generalnie w MEM rośnie nowe BIG3 :smile:

 

Lance - Barnes - Jamychal. Dobrze, że po tak długim czasie Lance wreszcie dostał piłkę do ręki i mógł pokazać co z nią potrafi. Jeden z tych kosyzkarzy ala Lebron, świetny z piłką, beznadziejne bez (inny przykład to Tyreke).

 

Matt Barnes to w ogóle miał świetną 1rundę PO i aż dziwne, że to akurat go się pozbył GM Rivers (którego też może warto było wspomnieć przy okazji Lanca..), a w tym sezonie tez zaskakuje pozytywnie.

 

No i na koniec mój ulubieniec - Jamychal Green. Pamiętam go z Austin Toros i bardzo chciałem by dołączył do Spurs, widziąc w nim świetny materiał na rolesa. Jednak w SAS by takiej szansy nie dostał. Zresztą nawet w MEM, mimo że już w lutym pokazywał jaki z niego stud, to przed nim w rotacji byli Chris Andersen czy Dog Hollins.. Z gry jest podobny do innego Greena, który obecnie jest zdecydowanie najlepszym PF/C w lidze i mam nadzieję, że Miśki będą go ogrywać.

 

J.Green też wyciągnięty z D-league daje radę

W ostatnich 3 meczach typeczek robi:

16 - 10 - 6 - 4 - 2

17 - 13 - 2 - 0 - 2

21 - 10 - 1 - 1 - 1

 

Rzeczywiście, 'daje radę' ;) . Przyzwoite występy.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grając bez Conleya , Z-Bo Marca Gasola Wrighta i Chalmersa....

 

Twoi jedyni podkoszowi to wyciągnięty z Dligi Green i Hollins,,,, twoi rozgrywający to totalne no name Martin i Weber

 

Twoi jedyni znani przed sezonem gracze to Tony nie potrafię rzucać i można mnie bronić krzesłem Allen,,,,, Lance co to nie łapie się na rotację Charlotte Stephenson i Matt Barnes znany bardziej jako mąż swojej żony niż koszykarz ( mówię o obecnym sezonie nie o karierze)

 

Bądźmy realistami oni grają bez 4 najlepszych gracza i w sumie to bez 5 z 7 najlepszych graczy naprawdę taki skład to idealny zestaw pod tankowanie a nie wygrywanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.