Skocz do zawartości

Summer League 2015


january

Rekomendowane odpowiedzi

Okafor na razie wygląda tak sobie. Rywali miał niskich i cienkich a on tak wolno i dlugo ustawia się na post upie że prawie zawsze go podwoili i często popełnial straty. W ogóle elitarnego kończenia pod obręczą było malo. Facet musi solidnie pracować resztę lata bo na razie to nie wygląda na dominatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okafor na razie wygląda tak sobie. Rywali miał niskich i cienkich a on tak wolno i dlugo ustawia się na post upie że prawie zawsze go podwoili i często popełnial straty. W ogóle elitarnego kończenia pod obręczą było malo. Facet musi solidnie pracować resztę lata bo na razie to nie wygląda na dominatora

Niepokojące jest to ile bloków dostaje, ile razy traci piłkę, ale też bardzo długo nie grał, totalnie nowe środowisko, nowi ludzie wokół - Okafor nie jest Shaqiem - on nie niszczy fizycznie. Musi mieć dobrze ustawione HCO, o czym pisałem zanim go wybraliśmy. 

 

W Sixers Summer Team nie ma totalnie spacingu, na boisku panuje chaos i to nie są dobre warunki dla Oka4a.

 

Pamiętajmy jednak, że on ma dopiero 19 lat. Frycowe musi zebrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobe na tym filmiku wyglada kozacko!!! dawno nie wdziałem takiego typa w sumer league  nawet z numerami top3 draftu. Serio porownujecie wystepy tego Hezonji do Bryanta??? Przepaść.

Zobaczcie co zrobił w  5:17 ...

Edytowane przez mazik77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myles Turner i Stanley Johnson wyglądają kozacko, ile to już Turner ma bloków po tych paru meczach ? koło 15? 18 ? 
A jeśli chodzi o Hezonje to spokojnie panowie i bez żadnej podniety bo koleś gdyby nie te 2 dunki, które trafiły na NBA YT to byłaby o nim cisza.
2 dunki, 1 game winner i nagle większość widzi w nim potencjalnego All Stara.. Czillujcie.
Jeszcze nie dawno był jechany jaki to cwaniaczek i narcyz a teraz nagle fejm rośnie :3 ? 

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ja nie napisałem że hezonja to drugi Kobas. Bardziej chodzi mi o to że nie oceniam graczy po efektywności rzutu. Tu trzeba patrzeć jak kozluje. Jaka mechanika rzutu. Jak się przesuwa na stopach z piłką i bez. Hezonjama na razie zła selekcje i podejmuje pochopne decyzję. Ale kolo ma papiery na grę ma atletyzm nerwy ze stali. Szybko składa się do rzutu. A czy przekuje to na coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko nie było, że jestem hipokrytą; nie wyciągam daleko idących wniosków, ale po tych kilku dniach SL Aaron Gordon i Marcus Smart wyglądają jakby nagle zaczęli grać na kodach... W poprzednim sezonie jeden i drugi raczej bida (choć MS z fajnymi przejawami talentu), a teraz wygląda na to, że mogli porządnie okrzepnąć i jest nadzieja na duże skoki... Obaj na tle innych summerligowców wyglądają jak starzy wyjadacze, kręcą mega cyferki, a do tego jeszcze ten ostatni blok Smarta... wow...

 

Są jeszcze miejsca na bandwagonie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smart musi tak grać w SL, jakby dawał dupy to byłby spory powód do zmartwień. Mimo wszystko, jeszcze długa droga przed nim, ale liczę, że będzie się rozwijał.

 

Z Celtics podoba mi się jeszcze Rozier i Mickey. Może coś z nich będzie. Young zawodzi i tu już jest mały powód do zmartwień - niestety. Hunter na razie miał tylko jedną dobrą grę, zobaczymy dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale Smart jak miał starcie z Exumem to je przegrał. Sam nie dawał rady go bronić a Dante dość mocno go ograniczył . Więc jak mam porównać Smarta na tle kogoś dobrego to aż tak fajnie nie wygląda choć pozostałe mecze miażdżył i jest buldożerem co by nie patrzeć

 

P.S. W Salt Lake przynajmniej chodzi na ligę letnią po 11 tysięcy luda - nie to co w Orlando granie w halce licealnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ogladam te mecze Summer League to odnosze wrażenie że wszyscy graja "tak samo" w sensie nie ma jakiegoś odstającego od reszty graczy w jedna czy w druga strone zawodnika..nikt sie nie wyróżnia jakoś specjalnie na tle reszty drużyny czy rywala.. tak jakby w każdej piątce bylo pięciu takich samych graczy jesli chodzi o gre. Tez tak macie?

Edytowane przez tomekmvp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.