Skocz do zawartości

Sacramento Kings 15/16 Boogie vs. Karl


Tizz

Rekomendowane odpowiedzi

Obiektywnie patrząc to Kings mają paczkę żeby zaistnieć w walce o PO, talentu tam jest sporo. Za Malone'a już zaczęło trybić to go debile zwolnili. Ten ruch z Joergerem świetny, szacun że uprzedzili innych chętnych (co Rox odpierdalają to ja nie wiem).

Ogólnie to życzę powodzenia, bo mam jakiś sentyment do tej ekipy jeszcze z czasów M.Richmonda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jaśniej prosz... co dokładnie ma się zmienić ? gościu grał naprawdę nieźle w RS

 

box score fajny , ale jak na swoje waruny w ataku nie robi takiej różnicy a w obronie też jest przeciętny, jeśli wierzyć rapm z espn, ale mój test eye też jest tego zdania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzyn to debil, brak motywacji + kluchowata budowa to pewny messup kariery 5 lat wcześniej niż Tim czy KG

potwierdzam kelnera, wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią o bylejakości części zagrań - i to nie z lipnej sytuacji na parkiecie co z decyzji

 

also

co musi mieć drużyna, by nie mówić o niej, że "talentu tam sporo"? albo jesteś w PO albo "talentu tam sporo". Wczoraj to nawet o Suns przeczytałem, że 3 młodych + 3 picki w 1 rundzie, Goodwin i że to druga najlepsza "młoda" sytuacja w lidze po Bostonie

 

właściciela wyjebać, od głowy to Wam gnije. stare autorytety na ławkę + wypchnąć geja za cokolwiek. byle nie za knighta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doświdczeni błedami przeszlosci powinni z draftu brac best available i nie szukać żadnych pseudo 'fitów' jesli nie uda się przesunac w górę :]

Nie znam dobrze tej klasy wiec nie wiem jak to się przedstawia ale opchnałbym ten pick za jakiegoś pewniaka na pg/sg, wyciągnac i zaryzykowac ze Szrederem badz rzucic hajsem na Teague'a.

 

Magic w sezonie chcieli dilowac Oladipo, zarzucic jakis pakiet z tegorocznym pickiem.

wzglednie w razie potrzeby jesli zechce podpisac Jacka.

 

Grizz zapowiedzieli,ze zrobią wszystko by zatrzymać Conleya, wiec komukolwiek bedzie ciezko go wyciagnac.

 

Wiem, że w Bux dziwnie się dzieje ale juz kolejny sezon starałbym sie zrobic relatywnie co trzeba by wyciagnac stamtąd Hensona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Kings nie maja zadnego interesu w budowaniu druzyny na ZA 2 lata, oni teraz musza próbowac wiec Teague nie byłby złym wyborem, szczególnie, ze pick dla nich ( juz pomijam ich wybory bo sie troche pozmieniało) jest niewiele wart i nikt nie wie czy taki Teague nie chciałby potem podpisac z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzyn to debil, brak motywacji + kluchowata budowa to pewny messup kariery 5 lat wcześniej niż Tim czy KG

potwierdzam kelnera, wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią o bylejakości części zagrań - i to nie z lipnej sytuacji na parkiecie co z decyzji

 

also

co musi mieć drużyna, by nie mówić o niej, że "talentu tam sporo"? albo jesteś w PO albo "talentu tam sporo". Wczoraj to nawet o Suns przeczytałem, że 3 młodych + 3 picki w 1 rundzie, Goodwin i że to druga najlepsza "młoda" sytuacja w lidze po Bostonie

 

właściciela wyjebać, od głowy to Wam gnije. stare autorytety na ławkę + wypchnąć geja za cokolwiek. byle nie za knighta

 

Gay is ok ,wyjebać Ronda

Gay jest clutch i fajny przy small ballu z Casspim.

 

A kuzyn to rośnie na drugiego Derricka Colemana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#8 za Teague to overpay raczej.

overpay to tak nie bardzo. w czasach gdy kaman ma z 4, stuckey 7, a tristan z 15 czy 20??

 

george hill za 8 

teague za 8

kemba za 12 

wszystkie nie rosnące - to są zajebiste kontrakty, i chwała że są jeszcze zawodnicy którym wisi czy dostaną 8 czy 10 w innym klubie i trzymają się jednego miejsca raczej, idą na rękę w negocjacjach żeby pomóc drużynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

overpay to tak nie bardzo. w czasach gdy kaman ma z 4, stuckey 7, a tristan z 15 czy 20??

 

george hill za 8 

teague za 8

kemba za 12 

wszystkie nie rosnące - to są zajebiste kontrakty, i chwała że są jeszcze zawodnicy którym wisi czy dostaną 8 czy 10 w innym klubie i trzymają się jednego miejsca raczej, idą na rękę w negocjacjach żeby pomóc drużynie.

Tej, on chyba o numerze picku pisał, nie o kapuście men

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ojp

 

Chodziło o 8 pick... nie o 8 mln na kontrakcie Jeffa...

:smile:

 

zwracam honor, wszedlem w temat przeczytalem twoj post jako 1szy bez czytania kontekstu, byla mowa o jego kontrakcie i to 'overpay' mnie zmyliło.

 

ale btw to czytajac opinie o drafcie nadchodzacym, to z #8 bardzo ciezko bedzie zgarnac franchise playera czy druga, trzecia pewna opcje. choc poprzedni draft tez mial byc cienki, a byl zajebisty chyba patrzac na rookasow.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do potencjału WCS'a raczej nikt nie miał nigdy wątpliwości, gość ma duże możliwości przed sobą, kwestia jak to będzie rozwijał. Kluczowa jest tutaj współpraca z Cuzem lub ewentualne odejście któregoś z nich do innego zespołu. 

 

Jego największy minus to te fatalne dziary. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.