Skocz do zawartości

Sacramento Kings 15/16 Boogie vs. Karl


Tizz

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze dodaj frajersko przegrany pojedynek z Dallas ... Gdyby nie ten mecz i porażka z 76ers walczyliby o 7th seed na zachodzie.

 

racja. dwie dogrywki to jednak już przypadek kto wygra a wygrali przez Collisona. z 76ers to ogólnie dramat, myśleli, że im się położą. przyznam się, że odpaliłem ten mecz i tyle z mojej strony.

Niech oni walczą już tylko o ten 8 seed w perspektywie całego sezonu wyprzedzić Rox czy Grizz raczej nie dadzą rady, ale Jazz, kto wie.

 

overral stawiam Kings wyżej od Rockets. Jazz jak najbardziej są w zasięgu.

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po meczu z Pacers, Kings grają z Hornets, którzy z tym samym dorobkiem (19-23), są na 12 pozycji.. Moim zdaniem w tym roku "bardziej gorąco" będzie na wschodzie, gdzie drużyny od 5 do 13 miejsca dzielą max 4 wygrane mecze, co sprawia, że emocje o PO będą trwały tam do samego końca :smile: Będzie ciasno..

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde do wywalczenia na zachodzie jest tylko jedno miejsce w po. Czuje ze Kings je zajma

 

Raczej 4. 5-8

 

5 - Memphis gra mocno średnio, a różnica między 5 a 6 miejscem to 0,5 GB.

6 - Dallas zaczyna dołować+ zaczynają się łamać

7 - Houston 1,5 GB do 5 miejsca 1 GB do 6. Po przyjściu Smitha wierze, że zaczną częściej wygrywać. Choć teraz czekają ich 3 ciężkie spotkania.

8 - Kings wbrew życzeniom ludu  e-nba.pl małżeństwo Rondo Cousin Karl działa.

 

W grupie pościgowej są Utah (którym daje najmniej szans) Portland i NOP.

 

W tym sezonie Southwest nie wprowadzi 5 drużyn do PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kings z Cousinsem mają chyba bilans 19-16, wygląda na to na ten moment, że po RS zmieni się percepcja Rondo i DMC na forum.

 

Jeśli teoria nie zgadza się z faktami, tym gorzej dla faktów.

 

Już widzę, jak forum robi zrzutkę na bukiecik dla Rajona :smile:

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego cokolwiek miałoby się zmienić ? Ponad połowa drużyn wchodzi do PO, to nie jest jakiś szczególnie wybitny wyczyn. Cousins nie był w nich jeszcze ani razu, Rondo od rozpadu Celtics tylko na placach Dirka, teraz uda im się może wejść z jednego z ostatnich miejsc i nagle ich optyka na forum ma się radykalnie zmienić ?

Cousins jest prze c***em, Rondo jest ok ani oni dwaj to jeszcze za mało. Mam wrażenie, że różnicę między borderline PO a PO czyni niespodziewanie Cauley-Stein, który wnosi tyle energii, że o ja Cie pi****le i sieje postrach niczym Noel 2.0, tylko z lepszym podaniem. Będę oglądał więcej Kings bo Boogie jadący przodem do kosza, dwutaktem na taran to jest esencja zajebistości NBA.

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że różnicę między borderline PO a PO czyni niespodziewanie Cauley-Stein.

Dobrze Ci się wydaję. Gościu nie robi niewiadomo jakich statystyk, ale ma spory impact na grę pod koszem po obu stronach parkietu. Inaczej - ofensywa Kings jest na dobrym poziomie, ale oni dostają po dupie przez to że nie bronią. Gdy WCS jest na boisku obrona wygląda w cholere lepiej - widać że gościu się stara. Ja bym dealował Geyem i Maklermorem - pierwszy gra w kratke i tak nic specjalnego i moze bedzie dalo rade cos za niego wyciagnac a drugi ostatnio miał przebłysk w meczu z Atlanta ale jedna jaskółka wiosny nie czyni dlatego trzeba nią dealować.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.