Skocz do zawartości

[2022-2023] Playoffs - Komentarze


GeDDo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 160 (na pierwszym miejscu goscie)

 

(#5) Timberwolves vs 76ers (#1)

Bilans serii: 1 - 2

 

 

76ers 109 - Timberwolves 132

play-by-play

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 161 (na pierwszym miejscu goscie)

 

(#5) Timberwolves vs 76ers (#1)

Bilans serii: 1 - 3

 

 

76ers 131 - Timberwolves 108

play-by-play

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 162 (na pierwszym miejscu goscie)

 

(#5) Timberwolves vs 76ers (#1)

Bilans serii: 1 - 4

76ers 99 - Timberwolves 95

play-by-play

 

MISTRZEM SIMBASKETU: 76ers!

MVP Finałów: Shaquille O'Neal (76ers)

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejnych meczy jutro nie ma ;)

 

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla mistrza :)

 

Ja szczerze wierzyłem, że mogę być w finałach, końcówkę sezonu miałem świetną, ale niestety cichy pozbawił mnie złudzeń.

 

Acha cichy, nie chciałem wcześniej kusić losu, ale teraz muszę zapytać, jak oceniasz transfer bucka williamsa? Bo imo trochę wjebałeś się z salary, a niewiele do gry wniósł ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon zakonczymy jutro i pewnie od porannka w sobote zaczniemy draft


pamietam jak kiedys Popey przed PO wzmocnil swoj sklad podkoszowym (wtedy to byl mlody Aldridge) i pomoglo mu to w zdobyciu misia.

liczylem ze mi wlasnie tez brakuje porzadnego backupu pod kosz, niestety sie przelczylem:D

Na FA specjalnie nie liczylem, niemniej BW traktuje jako w miare ok inwestycje pod kosz, licze ze za rok bedzie mocnym punktem mojej ekipy i na PF lub C pocisnie jesli chodzi o zbiorki.

No a po przyszlym sezonie gdy nie bede mial raczej nikogo waznego do przedluzania jego kontrakt zmaleje i moze nawet starczy na cos na FA... jesli nie wstopie czym glupim w tym roku


gratulacje dla RDG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki letallec, Stro, Bartosz i kahr za serie. dzieki rowniez za wszystkie gratulacje, niestety mialem ostatnio wazny wyjazd i nie moglem uczestniczyc w tych po tak jakbym sobie tego zyczyl.

 

balem sie bardzo serii z bulls bo oni w po zawsze sa bardzo grozni i rzeczywiscie bylo ciezko. z nets niby poszlo dosyc gladko, ale dwa mecze w new jersey byly na styku i mogly sie potoczyc inaczej.

 

co do finalow, to przed finalami bylem dosyc spokojny ze wzgledu na to, ze dosyc dobrze sie matchupuje z wolves. jednak gdy harden zlapal kontuzje zaczalem sie troche bac o te finaly, po tym jak dostalem wpierdol w minny to myslalem ze przegram mimo prowadzenia 2:1. jednak shaq wykorzystal to, ze wolves nie maja odpowiedzi na niego i pociagnal nas do zwyciestwa (g4: 45/15/7/5 !!!) i zdobyl mvp finalow (26.3/17.6/5.2/3.8 w precziagu calej serii !!!) dodatkowo mills (30.8/6.8) i comegys (15.6/9.2/3.8) dali mu ogromne wsparcie i udalo sie dosyc szybko to zakonczyc. comegys oprocz wiekszej roli i swietnej gry w ataku swietnie spisywal sie w obronie i fantastycznie bronil motiejunasa, ktory na pf jest jednym z najtrudniejszych zawodnikow do krycia. rewelacyjna seria comegysa.

Edytowane przez RDG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.