Skocz do zawartości

Jeziorowcy jada na ASW :D


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

tak jest:)

zbliza nam sie asw wiec mozna topic zalozyc o naszych na tej imprezie:D

 

wiadomo ze w ASG w pierwszej piatce zachodu zobacyzmy kobe'go:) szanse na powolanie wciaz ma lamar odom. choc ciezko bedzie mu znalezc uznanie wsrod trenerow, poniewaz raz ze konkurencja dosc duza na skrzydle a 2 ze nie gral w 20 meczach i to moze miec wplyw na nie dostrzezenie jego osiagniec:(

 

kilka dni temu ogloszono tez nazwiska zawodnikow ktorzy wystapia w skills challenge czy jak to tam sie nazywa:) wiadomo ze i tutaj wystapi kobe obok takich gwiazd jak lebron,d-wade i steve nash. bedziemy mu oczywiscie wszyscy kibicowac:)

 

na tym nie koniec dobrych informacji:)

w piatek w rookie vs. spohomores bedziemy mogli zobaczyc bynuma i farmara:D

dzis ogloszono sklady na ten mecz. tu macie cale sklady:

http://www.nba.com/allstar2007/news/cha ... 70131.html

 

o ile powolanie bynuma moze nie dziwic o tyle powolanie farmara jest pozytywnym zaskoczeniem. biorac pod uwage slaby draft juz dzis kilka zespolow pluje sobie w brode za nie wybranie farmara.

 

niedlugo zostana ogloszone nazwiska tych ktorzy wystapia w slam dunk contest i konkursie trojek. prawdopodobnie nie bedzie naszych ale dojdzie jeszcze konkurs trojek mieszanych wiec calkiem mozliwe ze pojedzie ktos jeszcze z naszej ekipy:) np. smush badz luke.

 

tak czy siak po raz 1 mecz ten pokaze c+. i bedzie milo podpatrzec jak sobie radzi nasza mlodziez:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tym mile zaskoczony :D

Jednak wątpię aby Lamar się dostał ... :cry:

Juz od dłuższego czasu nareszcie w takiej ilości zawodnicy lakers beda brali udział w ASW.

 

Niektórzy twierdzą ,że Kobe i LBJ są za wolni na SC ale ja twierdzę,że Kobe może bez problemu ( szczególnie dzieki celności i podaniom ) sobie poradzić z zadaniami równie szybko jak Wade czy tam Nash.

SDC nie zapowiada się aż tak ciekawie : Nate , Howard , Tyrus Thomas .... Nie mówi mi za dużo...I mam nadzieję,że tym razem ograniczą trochę próby dunk'ów.

 

Ogólnie jestem dosyc pozytywnie nastawiony na tegoroczny ASW , bo jakby Jezioranów było mało to jeszcze w Las Vegas się ASW odbywa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnei jestem zdania ze lepiej wziac 4 gwiazdy i kazac im sie scigac przyciagajac kupe ludzi nazwiskami niz patrzac na scigajacych sie srednio znanych zwyklemu smiertelnikowi rozgrywajkow.

 

skills challenge zapowiada sie najlepiej w historii i z mila checia to obejrze. pamietam ze pod koniec lat 90 mielismy sporo chlopakow w rookie game. byl eddie jones(94 czy 95?),kobe(96), byli tez fisher chyba, knight travis(tak tak!!) nie wie mczy byl george. chyba nie bylo ale generalnie w ostatnich latach byla posucha w tej kwestii.

 

dlatego podwojnie mnie cieszy to ze pojedzie farmar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory za nowy wpis ale asw juz tuz tuz.....

temat pewnie jeszcez odzyje podczas samego asw.

ale.... mam jednak dla was kolejna dobra wiadomosc zwiazana z weekendem gwiazd:)

 

co prawda zaden z jeziorowcow nie wystapi w konkursie wsadow ale....

jak podala kb24.com kobe po 10 latach wroci do tego konkursu w roli sedziego:)

wraz z michaelem jordanem, dominique'iem wilkinsem, vincem carterem i dr.J'em :) musicie przyznac ze dosc ciekawe grono:)

 

pozostaje odliczac. 10 dni do rozpoczecia.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Bad Boyem że Ciekawe to grono - ciekawe ogólnie kto decyduje o składzie sędziowskim - bo np Dominik W z tego co wiem to już dość długo jest tam w tym śedziowaniu.. hehe......

a co do udziału KObe w Skill Challenge to rzeczywiście pozytywne pod wzgledem nazwisk zapowiada sie ale.......czyżby to LIGA nie wymusiła wejścia w to takich sław?? i fajnie że są te sławy - elita wśód obronców NBA ale czemu nie ma Gilberta?? i tak ogólnie czy w interesie KOBe lezy udział w tym wydarzeniu?? chyba nie zwłaszcza że KObe raczej nie lubi przegrywać a tu powiedzmy ma średnie szanse na wygraną..

a z tego co pamiętam Luke juz raz brał udział w tych kobinowanych trójkach....myśle że w tym bardziej by sie Kobe nadal bo ma pewna reke do dalekich rzutów....

a nie wiem czy pasuje to do tematu ale czytaliście o zakładzie Arenasa i Stevensona?? - jest filmik na YOUTUBE ja Arenas rzuca jedną ręka 73/100 respekt:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mamy dwóch przedstawicieli w jutrzejszym meczu młodzieży . Prawde mówiąc liczę na dobry występ Bynuma, powinien dostać sporo minut. Szkoda, że dziś w nocy grał, oby to nie wpłynęło na jego formę. Inna sprawa, że zawodnikowi podkoszowemu cięzko pokazać się w imprezie tego typu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrecz przeciwnie!!

nie ma duzo ciekawych wysokich w dzisiejszym meczu wiec bedzie mu latwo o zbiorki. jesli zbierze +10 i do tego dolozy kilka dunkow i blokow to bedzie mial duze sznase na mvp:) z tej strony o wiele latwiej pokazac sie jest wysokim. owszem musza odstac pilke pod dziure i zadziej biegaja do kontr ale poprzez zbiorki mozna w takim meczu zablysnac.

 

tez po cichu na niego licze. moze troche bardziej by w siebie uwierzyl po takim meczu!!!

 

ciekawie sie to wsyztsko zapowiada. a poczatek o 2.45 na c+

moj pierwszy rookie game na zywo!!!!!:)

 

wow

 

przyda sie ten weekend. dzis sie wyspalem i jakos tak probuje nawet nei myslec o tych 5L.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrecz przeciwnie!!

nie ma duzo ciekawych wysokich w dzisiejszym meczu wiec bedzie mu latwo o zbiorki. jesli zbierze +10 i do tego dolozy kilka dunkow i blokow to bedzie mial duze sznase na mvp:) z tej strony o wiele latwiej pokazac sie jest wysokim. owszem musza odstac pilke pod dziure i zadziej biegaja do kontr ale poprzez zbiorki mozna w takim meczu zablysnac.

 

Właśnie się obawiam, że chłopaki sobie ostro porzucają, odpuszczając krycie i nie będzie co zbierać :D . Przyznaję się bez bicia, że rookies vs. sophomore jeszcze nie widziałem, ale R'n'G mi to strasznie zalatuje

 

przyda sie ten weekend. dzis sie wyspalem i jakos tak probuje nawet nei myslec o tych 5L.......

 

Głowa do góry. Akurat po ASW mamy kalendarz stworzony do przełamywania złej passy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i daali dupy:(

widac bylo przynajmniej po bynumie ze wczoraj gral mecz.

farmar zalamal mnie swoimi stratami:) zdziwilem sie ze ma tylko 4 w box scorze:) ogolnie nie wypadli zle ale wszyscy chyba liczylismy na wiecej.

dzis skillsy i pojedynek na ktory podobno zabki ostrzy sobie cala ameryka i swiat..... nie nie chodzi mi o konkurs rozgrywajacych:d

dick vs. charles:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niestety, tak jak przewidziałem, bynum nie poradził sobie w szybkiej grze rookies vs. Sophomores. Farmar lepiej, może za dużo strat, ale był jednym z leoszych strzelców po stronie pierwszoroczniaków.

 

Kobe moim zdaniem dobrze zaprezentował się w skillsach. W pierwszej rundzie bezbłędny. W drugiej po bezbłędnym występie wade'a wiedziałem, że przegrał. Po prostu niemożliwe, by był szybszy w slalomie. Niestety podania też zawalił. no trudno, może za rok będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spicie czy jaaaak?????

kobe dostal mvp asg drugie w karierze:)

o ile mecz nie porywal o tyle kilka zagran jak co roku pmoglo postawic na nogi.

 

wczoraj widzielismy troche innego kobego. powetowal sobie to co mu nie poszlo podszas skills challenge:) swoja droga gdyby weszla mu t pierwsza pilka ktora pechpowo wyleciala i wybila go z rytmu to mial duza szanse to wygrac:)

 

kobe naprawde niezle wczoraj zagral. owszem mozna do niego miec pretensje ze kilak razy sie podpalil niemniej mlo kto mial watpliwosci co do tego czy powienien dostac mvp czy nie. wynik tylko potwierdzil przewage zachpodu nad wschodem. pomimo iz zabraklo yao,nasha i kilku innych.

 

podsumowujac. asg w naszym wyykonaniu bez fajerwerkow.... do niedzieli:) w niedziele kobe pokazal klase.

 

najfajniejsze w tym wszystkim jest to ze publicznosc w las vegas bardzo goraco go przywitala. kolejna hale mozemy dopisac do listy. nie wiem czy zwrociliscie uwage ale czy to bylo w skills challenge czy przy wyczytywaniu pierwszych piatek kobe dostal najglosniejsze owacje.

 

w sumie to nic nie znaczy ale takie zachowanie kibicow utwierdza mnie w przekonaniu ze wszystkie grzechy zostaly juz kobemu odpuszczone przez kibicow. cholernie pozytywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.