Skocz do zawartości

utah jazz2015/16


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Mają Neto i podobno Burks może grać PG. W Utah raczej nie ma ciśnień na PO jeszcze więc niech sobie ogrywają młodych i uczą się schematów.

 

Co to znaczy "nie ma ciśnień na PO"? Potencjał jest, więc powinni robić wszystko, by się tam znaleźć wg mnie.

 

Widziałeś mecze Utah w tym sezonie? Rozegranie u nich totalnie leży – oczywiście częściowo przez słabą grę Haywarda, ale mimo wszystko to przesada, co tam jest na PG.

 

Hood shooterem oczywiście jest i będzie znakomitym, ale Schoder ma nie mniejszy sufit pod tym względem wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale jak nie masz spaceingu to im ten rozgrywający nic nie da. Wstaw tam kreatora i tak nadal będzie kupa przy tej dysopzycji Haywarda. Nie ma kto rzucać kompletnie.

Nie jeśli rozgrywający również rzuca. Favors może ukłuć z półdyszki w ostateczności, Hayward, Hood i jakiś rzucający PG, nawet Calderon właśnie (bo Favors i Gobert pozamykają za plecami) to lepszy backcourt niż obecnie. Exum trafia trójki tylko z rogów, o ile dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barcalover

 

W Jazz rozgrywa Hayward zazwyczaj do tego Neto czy Trey go wspierają. Zasadniczo wystarczyło że Gordon sie ogarnął na mecz z Denver i już było ciekawie.

Jazz dużo podaje akurat nie kreatora im brakuje. Prędzej kogoś kto po koźle wypracuje sobie sam pozycja. Z Portland był mecz gdzie Jazz nie trafiało  nic nawet najprostszych akcji i szły kontry gdzie byli nie poukładani

 

Jaki jest sens oddania Hooda to ja nie wiem . Zwłaszcza że mamy 3 młodych pg Exum- Neto-Trey i mamy brać Shroedera równie młodego pg. Jeśli tym rozgrywającym nie jest Curry albo C.PAul to nie ma sensu oddawać Hooda który obok Haywarda jest najlepszym strzelcem

 

Jazz wciąż wygląda jakby przesadzili na siłowni niektórzy przybrali masy jak Hood czy Hayward ale brak im świeżości

 

Blok Goberta na Fariedzie bosko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież

Butler nie jest najlepszy w tamtym drafcie. Nawet w pierwszej trójce go nie widzę

to kogo ty masz w tej 3?

 

Tak. Uważam Goberta za najlepszego z 2013.

 

 

Gobert jest rewelka ale gwoli tego i tamtego , to strasznie kiepski to był draft

Mają Neto i podobno Burks może grać PG. W Utah raczej nie ma ciśnień na PO jeszcze więc niech sobie ogrywają młodych i uczą się schematów.

 

Ogólnie Jazz ma dziwnie skonstruowany zespół, bo w sumie jakby chcieli dodać all stara do składu to gdzie? PG? Tylko na ławce jest Exum. SG? Hood i Burks. SF to Hayward, PF Favors no i Gobert na C.

W Utah, czy może lepiej powiedzieć w JAzz to chyba niema kompletnie jakiegokolwiek ciśnienia na cokolwiek, będą tak ogrywać tą młodzież aż się zestarzeje i pomrze, a to pg to jest taka bida że woła o pomstę do nieba, burka powini dawno wywalić i jakiegoś chociaż solidnego weterana dać, ale to by oznaczało że lindsey do roboty musiałby przyjść a on ma chyba ciekawsze zajęcia  :neglected: 

 

Atlanta by musiala na glowe upasc zeby oddawac Schroedera. Juz lepiej jak by wymienili Teague i pozyskali dobrego sf.

upaść to na głowę trzeba było jak Jazz zamiast Schroedera wybrali treya w drafcie, CJ pewnie zaraz znowu się połamie ale jak na to patrzę teraz to burkea wybór to była taka wtopa niemiłosierna :hopelessness: ponoć lindsey chciał Mccoluma właśnie ale budyń optował za burkiem i tak nam zostawił go po sobie w spadku :topsy_turvy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty wariato jesteś marudą - GM wg Ciebie jest fatalne same błędy itp.... tylko Jazz ma obronę nr 1 w tej lidze od lutego. Gdyby nie dziwaczny mecz z Portland to praktycznie resztę duszą. Jakby dziś w nocy nie odpuścili Miśkom to by chłopaki nie przekroczyli 30% skuteczności. nikt ich tak nisko nie zatrzymał.

 

A Trey może chłopak potrzebował zrozumieć swoją rolę. Nie wiem ale wiem że odkąd wchodzi z ławki to poprawił selekcję rzutową nie forsuje niczego na siłe. Ma najlepszy TS w karierze coraz lepiej rzuca za 3. Wyrobił się w obronie co nie u niego oznacza że Jazz już nie broni w 4 na 5... A Shroeder no cóż rzuca tak sobie, Nie jest nie wiadomo jakim kreatorem. Jakoś naprawdę nie widzę upgradu nad Treyem. bo akurat Jazz średnio potrzebuje dobrego obrońcę o słabym rzucie za 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty wariato jesteś marudą - GM wg Ciebie jest fatalne same błędy itp.... tylko Jazz ma obronę nr 1 w tej lidze od lutego. Gdyby nie dziwaczny mecz z Portland to praktycznie resztę duszą. Jakby dziś w nocy nie odpuścili Miśkom to by chłopaki nie przekroczyli 30% skuteczności. nikt ich tak nisko nie zatrzymał.

 

http://www.nba.com/games/20151102/MEMGSW/gameinfo.html?ls=slt#nbaGIboxscore ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy marudą, ale bankowo nie cieszę się z byle czego, gm jest co najwyżej przeciętniakiem, miał 2 dobre wybory w drafcie i tyle, plus to będzie ewenement na skalę wszelaką, żeby ekipa z #1 obroną była ogółem ligowym średniakiem, przez jakieś pierdoły które dla dobrego gma nie stanowiły by wyzwania nawet na tydzień roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy marudą, ale bankowo nie cieszę się z byle czego, gm jest co najwyżej przeciętniakiem, miał 2 dobre wybory w drafcie i tyle, plus to będzie ewenement na skalę wszelaką, żeby ekipa z #1 obroną była ogółem ligowym średniakiem, przez jakieś pierdoły które dla dobrego gma nie stanowiły by wyzwania nawet na tydzień roboty

To widać ęlwariato że mało widziałeś. Swego czasu Byki pod TT miały obronę nr 1 i ofensywę nr 27. Jazz ma ofensywę w TOP15 i to z Haywardem grającym kaleko. I obronę nr 1 - mamy SRS na poziomie 4-5 więc wyjaśnij mi gdzie tu przeciętność??

 

Nie mówię że Jazz to produkt skończony ale.... przeciętność no już bez jaj. A weź pod uwagę że to jedna z najmłodszych ekip tej ligi a już na pewno z najmniejszym doświadczeniem ligowym ( nie liczę 76 ers ale ja wciaż mam opór aby ich nazywać drużyną NBA w obecnym skłądzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym rozgrywającym to faktycznie jest dziwna sprawa. Neto coś tam próbuje ale to mu średnio wychodzi, Inglesowi - którego bardzo lubię bo to typowy hustle - też. Burks ma wysoki typu 8 asyst w meczu Nuggets jakby chciał potwierdzić to, co kiedyś wyrwało się Mailmanowi, że - jeszcze Sikora - powinien grać Alecem na PG (Elwariato, pamiętasz chyba ten tekst Karla). Ale to tylko wyskoki. I faktycznie wychodzi na to, że pogodzony z "tym szóstym" Trey jakoś ogarnia sprawę choć z niego playmaker taki sobie. Mam wrażenie, że w kilku aspektach to taka gorsza kopia Hooda, który i tak podaje najlepiej w drużynie  :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widać ęlwariato że mało widziałeś. Swego czasu Byki pod TT miały obronę nr 1 i ofensywę nr 27. Jazz ma ofensywę w TOP15 i to z Haywardem grającym kaleko. I obronę nr 1 - mamy SRS na poziomie 4-5 więc wyjaśnij mi gdzie tu przeciętność??

 

Nie mówię że Jazz to produkt skończony ale.... przeciętność no już bez jaj. A weź pod uwagę że to jedna z najmłodszych ekip tej ligi a już na pewno z najmniejszym doświadczeniem ligowym ( nie liczę 76 ers ale ja wciaż mam opór aby ich nazywać drużyną NBA w obecnym skłądzie)

NIE MAMY ROZGRYWAJĄCEGO co tu do k nędzy ciężko zrozumieć, drugi sezon z rzędu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Ty biadolisz na wszystko że GM do niczego że nie umie stworzyć dobrej ekipy i pewnie jeszcze za kontuzje Exuma jest odpowiedzialny.

 

A już szczytem jest marudzenie że nie wzięli Schroedera choć nie jest wcale lepszy a wręcz rzut ma gorszy od Treya..

Bo JAzz to brakuje dobrej formy strzeleckiej Haywarda i Hooda ( to pierwsze chyba wróciło a to drugie musi się ustabilizować) a nie rozgrywającego.

 

/Jak Hayward zacznie trafiać regularnie jak w zeszłym sezonie to będzie inna bajka a i tak Jazz ma ofensywę w środku stawki - gra bardzo powoli i potrafimy narzucić  swoje tempo gry prawie każdemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo nie umie stworzyć, już kontrakty HAywarda i Burksa są idealnym przykładem że to dyletant, a Exum to żaden rozgrywający tylko nastolatek prawie nic nie potrafiący( rym nie celowy :P) w zeszłym sezonie nie było pg i to było głównym powodem problemów i w tym roku jest to samo, większość ludzi tak uważa i ja się z tym zgadzam.

 

ps. od początku uważałem że wybór Treya to kiepska decyzja i tak też się okazało, porównywanie go teraz do Schreodera to jakaś kpina, nawiasem idę o zakład że Burke już za kilka spotkań wróci do "swojej" skuteczności 40% z gry, marne wybory w drafcie lindseya to jest jego dorobek i wypada go ocenić a nie cieszyć się jak szczerbaty na widok sucharów tylko dlatego że nie wszystko czego się dotknie to spieprzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, rozumiem zamiłowanie do klubu itd., ale tu to pojechałeś.

Ech ale wiesz że ze Schroedem na pokładzie Hawks są -4 na 100 posiadań. A z Treyem Jazz są na plusie . efG Treya jest lepsze niż Schroedera. Wszystkie zaawansowane i proste statystyki są w tej chwili na plus Treya. Dennis w tej chwili ma więcej asyst ale po prostu Trey wchodzący z ławki nie ma za bardzo komu kreować więc skupia się na rzutach . A selekcje rzutowa poprawił niemożebnie. Do tego nauczył się korzytać z zasłon Goberta i ma często łatwiej jeśli chodzi o wjazdy pod kosz czy rzuty.

 

Schroeder nie wnosi do Jazz niczego a nawet pogarsza to czego potrzebujemy tzn rozciąganie obrony

 

@wariato

 

A tak konkretnie to co spieprzył. Kontrakt Haywarda broni się sam. Alec jest przepłacony koszmarnie ale takie czasy że jego rocznik jest przepłacony.

Sprowadził Goberta , Neto . Sprowadził Snydera. JAzz pod jego opieką z pośmiewiska ligi jakim byli dwa lata temu ( obecne 76ers ma lepszą ofensywę niż JAzz wtedy) stali się najlepszą defensywą ligi. Zespołem który liczy się na Zachodzie . Zespołem który ma duże szanse wejść do Po i to pewnie z 6 miejsca. Pokaż mi zespoły które się w dwa lata przebudowały. Pokaż mi niby który wybór w drafcie jest spieprzony bo ja za ostatnie lata nie widzę ( no nie jestem pewien co do tego Lylesa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariato

 

Pokaż mi zespoły które się w dwa lata przebudowały. Pokaż mi niby który wybór w drafcie jest spieprzony bo ja za ostatnie lata nie widzę ( no nie jestem pewien co do tego Lylesa)

 

Może się nie zgodzisz ale Jazz pod KOC-em 2003/06. Z tych 3 lat jedynie sezon 2004/5 był żenadą. I 2003/4 i 2005/6 było ok. Zwłaszcza, że w tym ostatnim przypadku wrodzona ostrożność Jerry'ego kazała mu ogrywać D-Willa gdy CP3 grzał się już w słoneczku sławy. Z Deronem w S5 PO byłyby rok wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.