Skocz do zawartości

utah jazz2015/16


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

no ja mocno się zdziwię, jak Nuggets nie będąc najgorszym zespołem Zachodu.

 

A ja bym się mocno zdziwił, gdyby byli najgorsi. Jak dla mnie mają największy potencjał, by zaskoczyć, jeśli wybierać spośród lakers, mavs, Wolves.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie twierdzę, że się mylisz, ale Mudiay-Gallo-Faried i w perspektywie Wilson z Nurkiem wygląda o wiele lepiej niż wszystko w Lakers

 

Chyba na zdjęciach z wakacji. 

 

 

Właśnie przegraliście u siebie aż z dwoma wymienionymi przez Ciebie zespołami plus lomot od sredniomocnych Kings.

 

Prędzej widzę Dallas walczące o PO niż lakers

 

właśnie minął pierwszy tydzień regulara. sezon trwa 82 mecze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba na zdjęciach z wakacji. 

 

 

 

właśnie minął pierwszy tydzień regulara. sezon trwa 82 mecze

 

Wątpię, żeby ich opinia była oparta na tych 3 spotkaniach. Na papierze to po prostu wygląda w przypadku Lakers gorzej, na ławce(coach) zdecydowanie gorzej. Jak napiszesz mi w temacie o lakers, gdzie widzisz potencjał na stworzenie z tego zlepku indywidualności, którzy nijak nie pasują do siebie, solidnej drużyny to będę wdzięczny. Tylko realne propozycje, a nie typu Kobe, Lou, Young nagle zmienią selekcje rzutową i będą plusowymi zawodnikami, zaś Black będzie zbawieniem w porównaniu do Kellego. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żeby ich opinia była oparta na tych 3 spotkaniach. 

 

Sformułowanie argumentu sugeruje, że tak.

 

Na papierze to po prostu wygląda w przypadku Lakers gorzej, na ławce(coach) zdecydowanie gorzej.

 

 

Nigdy nie byłem fanem Scotta, ale Mike Malone pokazał na razie miesiąc dobrego coachingu na poziomie NBA, więc kompletnie nie rozumiem, skąd te zachwyty. Byron z podobnym stażem miał już finały.

 

A Lakers mają po prostu wyższy sufit. Nuggets wyglądają póki co jako potencjalna grupka solidnych starterów. W LA jest przynajmniej jeden all-star in the making.

 

Tylko realne propozycje, a nie typu Kobe, Lou, Young nagle zmienią selekcje rzutową i będą plusowymi zawodnikami, zaś Black będzie zbawieniem w porównaniu do Kellego

 

 

Dzięki za uwagę, bo dokładnie to chciałem napisać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam się tutaj wykłócać o to kto jest bardziej c***owy, zwłaszcza po takim laniu od Thunder, ale trochę beka Jendras, że mówisz o 82 grach, a to Ty przecież zacząłeś wrzucać Lakers do jednego worka z Minny(??), PTB, Denver i Mavs(lol) po zaledwie dwóch meczach. Jakie masz ku temu podstawy?  Jak na razie wygląda mi to na machanie szabelką dla samej sztuki.

 

Jutro Nuggs - Lakers, po tym spotkaniu powinniśmy mieć pierwszy poważny materiał poglądowy, niestety dla nas, nasze drużyny muszą się podbudowywać spotkaniami z rywalami z najniższej półki, póki co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam się tutaj wykłócać o to kto jest bardziej c***owy, zwłaszcza po takim laniu od Thunder, ale trochę beka Jendras, że mówisz o 82 grach, a to Ty przecież zacząłeś wrzucać Lakers do jednego worka z Minny(??), PTB, Denver i Mavs(lol) po zaledwie dwóch meczach. Jakie masz ku temu podstawy?  Jak na razie wygląda mi to na machanie szabelką dla samej sztuki.

 

Tylko że ja nigdzie nie napisałem, że wyciągam wnioski po dwóch meczach. Po prostu te dwa mecze nie zmieniły mojej pierwotnej opinii, bo to za mały materiał poglądowy. Więc to Ty krytykujesz moje podejście na podstawie własnej, błędnej nadinterpretacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dzisiaj wieczorem mecz z rywalem, który od zawsze mnie elektryzuje.

Właśnie sobie uświadomiłem (doczytałem na wiki), że Utah pomimo tak wspaniałych zawodników jak Karl Malone czy John Stockton, nie udało się nigdy zdobyć mistrzostwa :offended: - jak to możliwe? Trzymam kciuki za dobry mecz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.