Skocz do zawartości

utah jazz2015/16


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli minął rok, a Jazz są w dokładnie tym samym miejscu, tyle, że teraz już bliżej kluczowych decyzji finansowych.

 

Zawalili sprawę, bo to był idealny rok, żeby wreszcie na spokoju wejść do PO i może nawet powalczyć z Clippersami w 1 Rd.

jak nie wejdą, nadzieja umiera ostatnia :P, to faktycznie kolejny rok w d. jeszcze tylko niech Exum okarze się zwykłym wyrobnikiem i można sobie będzie otwarcie powiedzieć że zmarnowano kilka lat kompletnie bez potrzeby :neglected:   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to nazwać!

 

Rozumiem sezon okraszony kontuzjami gdzie część składu nie grała ale...

 

wejście do PO wydawało się formalnością przy:

 

#1 rozgrabieniu składu PTB gdzie zespół bardzo dzielnie sobie poradził;

#2 jeszcze większym niewypale jakim okazało się NOP, które miało walczyć z Jazz o PO;

#3 transferowej negatywnej karuzeli w Dallas z DAJ gdzie na szybcika skołowano zastępstwo

#4 kolejnym pozytywnym wydarzeniu jakim był dużo WIĘKSZY szpital w Memphis - ci dojechali na oparach

#5 bardzo słabym sezonie Rakiet 

 

przy 2-3 punktach już powinno być spokojne wejście do PO a tu wydarzyły się praktycznie 4 ( nie liczę PTB)

 

dodaj słabą postawę suns/lal/kings gdzie te ekipy się zajęły walką o draft i wynik końcowy może być gorszy niż gra.....

 

jestem zdegustowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to nazwać!

 

Rozumiem sezon okraszony kontuzjami gdzie część składu nie grała ale...

 

wejście do PO wydawało się formalnością przy:

 

#1 rozgrabieniu składu PTB gdzie zespół bardzo dzielnie sobie poradził;

#2 jeszcze większym niewypale jakim okazało się NOP, które miało walczyć z Jazz o PO;

#3 transferowej negatywnej karuzeli w Dallas z DAJ gdzie na szybcika skołowano zastępstwo

#4 kolejnym pozytywnym wydarzeniu jakim był dużo WIĘKSZY szpital w Memphis - ci dojechali na oparach

#5 bardzo słabym sezonie Rakiet 

 

przy 2-3 punktach już powinno być spokojne wejście do PO a tu wydarzyły się praktycznie 4 ( nie liczę PTB)

 

dodaj słabą postawę suns/lal/kings gdzie te ekipy się zajęły walką o draft i wynik końcowy może być gorszy niż gra.....

 

jestem zdegustowany

 

Jak to mówią ignazz z ust mi to wyjąłeś, bo właśnie taką wyliczankę miałem skreślić. Paradoksalnie dodam tylko, że być może był to najłatwiejszy Zachód "do wzięcia" z poziomu Jazz, czyli mocnego średniaka, bo w ciągu następnego roku czy dwóch Jazz są w dupie, a Suns, LAL czy Kings, że o Pelikanach czy Nuggets nie wspomnę, spokojnie dojdą do siebie. A wystarczyło wygrać z Clippers. Przepier.....li cały sezon w tydzień. Eeech :neglected:

A właśnie - mówiłem, że Burcs to JONASZ!

Edytowane przez Maxec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo Fava i Goberta, ktorys jazzfan pisal ze managment planuje wytransferowac jednego z nich i postawic na Lylesa. To nadal aktualne? Jak wyglada sprawa? Przy nie wejsciu do PO wydaje sie to sensowna opcja, bo nie wiadomo kiedy powtorzy sie takie nastepne okienko dla Jazz...

 

Lyles pokazal potencjal, mysle ze warto na niego stawiac 

Edytowane przez falcao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nazwać sezon Denver mega dobrym to chyba przejęzyczenie

 

także pamiętam, że po zostawieniu Dallas bezx centra w lato sporo osób sugerowało nawet i tu spadek....

 

najlepsze jest to, ze sporo dobrej gry pokazało Jazz więc wynik końcowy może być wręcz nieadekwatny w taki dziwny sposób.... warunki w jakim zdobywano zachód ( maga prosto raczej) jednak nie tłumaczy ich porażki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nazwać sezon Denver mega dobrym to chyba przejęzyczenie

 

także pamiętam, że po zostawieniu Dallas bezx centra w lato sporo osób sugerowało nawet i tu spadek....

 

najlepsze jest to, ze sporo dobrej gry pokazało Jazz więc wynik końcowy może być wręcz nieadekwatny w taki dziwny sposób.... warunki w jakim zdobywano zachód ( maga prosto raczej) jednak nie tłumaczy ich porażki

ja mam wrazenie ze gdyby Włoch się nie połamał to tutaj walka o playoffy by była z jedną drużyną więcej ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wrazenie ze gdyby Włoch się nie połamał to tutaj walka o playoffy by była z jedną drużyną więcej ;)

 

 

Nie, nie byłaby. Sezon Denver był udany i jestem dumny z tego co potrafili pokazać, jak rozwinęli się młodzi gracze, ale brakowało jakości zwłaszcza w defensywie. Jeśli jakimś cudem tych kontuzji byłoby mniej ten sezon skończył by się podobnie jak ten Suns dwa lata temu, na PO nie było po prostu rosteru - za mało weteranów, za dużo młodzieńczej, nieopierzonej fantazji. Wystarczy spojrzeć na bilans Nuggs z drużynami +0.500(z Gallo było podobnie), tak się do PO nie da awansować

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mavs dzisiejszym spotkaniem awans sobie już zapewnili i czy jest jakakolwiek szansa, by przy zwycięstwie Jazz z Lakers i zwycięstwie Rockets z Kings do PlayOff's trafiliby Ci pierwsi?

 

Na co liczę szczerze mówiąc, bo ekipa z SLC zrobiła kawał dobrej roboty w tym sezonie i wg. mnie zasłużyli bardziej niż Rockets.. Ale to tylko moje skromne zdanie :)

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mavs dzisiejszym spotkaniem awans sobie już zapewnili i czy jest jakakolwiek szansa, by przy zwycięstwie Jazz z Lakers i zwycięstwie Rockets z Kings do PlayOff's trafiliby Ci pierwsi?

 

Na co liczę szczerze mówiąc, bo ekipa z SLC zrobiła kawał dobrej roboty w tym sezonie i wg. mnie zasłużyli bardziej niż Rockets.. Ale to tylko moje skromne zdanie :smile:

 

nie tylko Twoje, rakiety to partacze ;) jazzmani na pewno bardziej postawia sie GSW niz broda i przyjaciele, ale niestety Jazz jak odpadna to na wlasne zyczenie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mavs dzisiejszym spotkaniem awans sobie już zapewnili i czy jest jakakolwiek szansa, by przy zwycięstwie Jazz z Lakers i zwycięstwie Rockets z Kings do PlayOff's trafiliby Ci pierwsi?

 

Tutaj szans nie ma. To nie Ekstraklasa i nie ma rankingów Fair Play :D Żeby awansować to muszą wygrać, a dodatkowo Rakiety wdupić swój mecz. W przypadku jakichkolwiek innych wyników to awansuje Houston. Proste i klarowne.

 

A co do tego czy zrobiła kawał dobrej roboty - mogli ją zrobić dzisiaj i wygrać mecz. A skoro dali się ograć u siebie Dallas to tylko ich wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co liczę szczerze mówiąc, bo ekipa z SLC zrobiła kawał dobrej roboty w tym sezonie i wg. mnie zasłużyli bardziej niż Rockets.

 

Dla Ciebie chyba 3/4 ligi wykonało "kawał dobrej roboty", szkoda, że ten sezon jest imo marny. Jazz "robotę" to robili w tamtym sezonie w tym prawdopodobnie odpadną z PO na własne życzenie, pomimo faktu, że wszyscy im się podkładali jak tylko mogli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie chyba 3/4 ligi wykonało "kawał dobrej roboty", szkoda, że ten sezon jest imo marny.

 

No co Ty, nie zauważyłeś, że o "dobrej robocie" pisałem tylko o Jazz i Blazers? :)

 

Tak jak już pisałem fajnie jak drużyna z miejsc 6-8 przechodzi do drugiej rundy i to na tym mi zależy, bo to zawsze dodaje "uroku" lidze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrą robotę wykonało też Dallas, którzy po numerze DAJ pozbierali skład przeciętniaków i ich starzec Dirk z geniuszem na ławce wprowadzili do PO. Memphis też wykonało dobrą robotę i utrzymując PO przy takiej ilości kontuzji. Oba te zespoły miały swoje momenty, gdzie grały bardzo dobrze - Miśki w styczniu i lutym, a Dallas ostatnio zanotowali kilka wygranych z rzędu. I obie zasługują na PO na dziś bardziej niż Jazz - ilością wygranych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Inna sprawa, że wyciągnięcie Goberta za paczkę dropsów to fart nad farty.

 

Fart jak fart; z Goberta Duncan nie jest żeby przełożyło się to na pozycję klubu, plus uwalenie 3 pickóz z top 10( zakłądając że Exum nie wypali) jest niezłą przeciwwagą dla tego farta

apropo Fava i Goberta, ktorys jazzfan pisal ze managment planuje wytransferowac jednego z nich i postawic na Lylesa. To nadal aktualne? Jak wyglada sprawa? Przy nie wejsciu do PO wydaje sie to sensowna opcja, bo nie wiadomo kiedy powtorzy sie takie nastepne okienko dla Jazz...

 

Lyles pokazal potencjal, mysle ze warto na niego stawiac 

Coś wypadałoby zrobić i myślę że jakąś paczkę z Haywardem/Hoode i Favem/Gobem bez dwóch zdań należałoby sklecić ale z tym stufem to raczej się nie spodziewam, prędzej HAyowi przedłożą nowy max kontrakt żebyśmy mogli być ligowym średniakiem do zaje....  :nightmare:

 

Dla Ciebie chyba 3/4 ligi wykonało "kawał dobrej roboty", szkoda, że ten sezon jest imo marny. Jazz "robotę" to robili w tamtym sezonie w tym prawdopodobnie odpadną z PO na własne życzenie, pomimo faktu, że wszyscy im się podkładali jak tylko mogli.

Mavs i Clippers specjalnie się jakoś nie podłożyli :P niema co ze skrajności w skrajność popadać, coś tam Jazz pokazali, seria z GSW byłaby pewnie całkiem ciekawa pomimo dysproporcji pomiędzy obydwiema ekipami, co oczywiście nie zmienia faktu że ogólna ocena  rs musi być negatywna nawet jeśli cudem by awansowali do tych play off ... chyba tylko mega dobra postawa vs Warriors mogłaby zatrzeć wrażenie z ostatniego tygodnia 

 

ps Reasumując niema co szukać wymówek, końcówkę rs mogli rozegrać inaczej lepiej, więc gadanie o kontuzjach uważam za bezsensowne, kolejny koronny argument o młodości też jest bezcelowy bo w tej drużynie nie grają sami rukasi tylko ludzie ze sporym doświadczeniem w lidze. Po tej grupie graczy ciężko się spodziewać czegoś więcej, jeśli Exum nie okaże się być wymiataczem, co oceniam na jakieś 5% szans, to bez zmian ten czas od odejścia Jerrego można będzie spokojnie uznać za stracony :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokumentnie to zjebali dokumentnie---- kontuzje kontuzjami ale naprawdę spierdolili końcówkę --- trzeba naprawdę się postarać by mieć obronę TOP6 i kurde nie wejść do PO ba trzeba się cholernie postarać by nie wejść mając obronę TOP 10 a Jazz się udało mając totalną niezrozumiałą dla mnie zapaść w kilku momentach -czy meczów jak ten z Golden czy wcześniejszy z Memphis czy seriami jak te porażki z Nets u siebie padlina z Magic czy dzisiejsza bezradność z Mavs

 

Nic tylko upić się czymś dobrym bo oczy niczego dobrego nie widziały ostatnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.