Skocz do zawartości

utah jazz2015/16


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Co ciekawe z San Antonio my z kolei wyglądamy bezradnie więc wolałbym albo serię z Golden albo  z Clippers bo ci żeby wygrać z Jazz musieli złamać nogę Burksowi

 

 

Dzięki Ci za te słowa! Praktycznie od 15 próbuję skończyć analizę żeby mieć wolny weekend, ale no cholera nie mogę. Między innymi przez to, że Ignazz jako fan SPURS pisze w temacie UTAH, że chciałby Portland z siódmym seedem. Przypominam sobie jeden mecz, który widziałem, hmm, blowout bez historii. Damn, może coś pojebałem, sprawdzam wyniki: +18, + 30, +37. Dorzucając do tego młody skład Jazz, no nic tylko wybrać się do Salt Lake.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że POR jest niedocenioną drużyna i zagraża każdemu (np wygrywając z GSW ponad 30pkt).

A Was nauczył coś? Czy każdy chce mieć POR za przeciwnika w PO?

 

Cj ma zdrową stopę i to właściwie tyle w temacie :P no jeszcze sporo fajnych rolsów, a no i trener nie zgorszy :) tak czy inaczej to jest dosyć przypadkowy sezon, drużyna na której wszyscy postawili krzyżyk bez napinki robi wynik, to mi przypomina Magic przed tmackiem i Jazz po odejściu Stoca/Mailmana, oczywiście nie zmienia to faktu że to super historia, ciekawe co w lato zrobią z kasą  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutna wiadomość. Upubliczniono fakt ze Jerry Sloan ma Parkinsona Klasa trener

Jest jeszcze gorzej: ma tzw. otępienie z ciałami Lewy'ego czyli Lewy bodies dementia. To oznacza, że cały układ neurologiczny degraduje się ale w specyficzny sposób, poprzez spowolnienie względnie zakłócenie czynności anatomicznych. Np. nie występują drżenia czy niedowłady ale np. zjawisko tzw. kamiennej twarzy. I faktycznie, u Jerry'ego, w jego ostatnich sezonach coś się zmieniało, zarówno w zachowaniu jak i w wyglądzie, co ja i nie tylko ja, przypisywałem ponownemu romansowi z "rudą" :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś w stanie w sposób racjonalny wytłumaczyć co się dziś stało? Clippersi dziś bez czterech podstawowych graczy, po stronie Jazz wrócł Burks a mimo wszystko męczarnia i w końcu porażka. Wczoraj miałem pisać że z trójki Dallas, Utah, Houston to właśnie Utah jest w najgorszej sytuacji, ale się wstrzymałem bo Rockets wtopili z Phoenix. Dzisiejsza wygrana z Clippers już mogła w znacznym stopniu podciąć skrzydła graczom Houston, a tak pozostaje walczyć do końca. W pamięci pozostają dwie ostatnie porażki przegrane w końcówkach.

Chyba co niektórym rezerwowym graczom Clippers wyszedł mecz życia, to nawet Denver dziś wygrało z rezerwami (choć grał DUncan) Spurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ręce mi opadły :offended:  To już zaczyna być frustrujące. Trzeci mecz z czołówką Zachodu w ciągu nieco ponad tygodnia i 3 przegrana "na styku". Z GSW po dogrywce, z SAS Kałaj dobił nas 5 s. przed końcem, dziś z Clipsami, w niepełnym składzie, pod dogrywce. Praktycznie min. dwa mecze były wygrane. Nie wiem  :offended:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz kalkuluja zeby trafic na 8 miejsce i to nie zeby napsuc krwi gsw bo tu i tak bd pewnie wpierdziel a pobprostu Curry nie bedzie mega statow wykrecal, ale wlasnie ze poratowac tyle biednych duszyczek co obstwilo tak w jasnowidzu bo to byl zdecydowanie najczestszy typ na 8 miejsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ty o metodologii , ale wyniki sa takie ze w tym roku beda mieli ze 2-3 zwyciestwa wiecej niz przed rokiem i to w sytuacji kidy konferencja raczej nie jest mocniejsza niz byla. Wg mnie to nie jest jakis dobry progress.

 

czas pokaze, ale dla mnie, jesli nie masz ultra-wyrownanego zespolu a'la pistons 2004-2006, a tfojo pierfszo opcjo jest [i prawdopodobnie przez najblizsze 2-3 lata bedzie] gordon hayward, to nie, nie ma przed tobo zbyt jasnych perspektyw

 

ale zycze im jak najlepiej, podobnie jak kazdemu innemu zresztą 

 

o kontuzjach szczerze to nie za bardzo wiedzialem, nie interesuje sie nimi az tak bardzo --- jesli tak to ok, pewnie troche lepszy wynik by mieli i nie scigali by sie teraz o 8 miejsce i w ogóle byśmy tu teraz nie rozmawiali : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rw30 january mają dużo racji, z tym, że faktycznie kontuzje w Jazz nie były aż takim problemem bo Exum to prospect ciągle jeszcze, a Burcs to dla mnie JONASZ. Wiem, że to idiotyzm ale nie podzielam tu entuzjazmu ely3 co do jego powrotu. Może jestem do Aleca uprzedzony jednak symptomatyczne jest to, że po jego kontuzji w ub. sezonie Jazz zaczęli grać o wiele lepiej. Teraz podobnie - bez niego Jazz są bodajże 25-22 (muszę sprawdzić), a z nim po dzisiejszej kompromitacji - 14-18. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten mecz dla mnie potwierdził że potrzebne są wymiany, nie ma studa za to jest sporo kolesi którzy będą chcieli spore kontrakty, trzeba wybrać  kogoś z duetu Fav/Gob, plus zastanowić się czy jest sens dalej trzymać Haya, jak wszystko zostanie tak jak teraz to budżet wystrzeli w górę a wyniki ostaną się na przeciętnym poziomie   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Jazz kosztem Mavs, zakładając, że wygrywają dzisiaj z nimi w SLC (mają wtedy 2-1). Za to w przypadku Rox to taki sam bilans premiuje "Brodacza" kosztem Jazz (tu jest 1-2 dla Rakiet). Nie wiem jak to wygląda w relacji Mavs-Rox.

Edytowane przez Maxec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utah ma z Houston 2-2.

Ale tiebreaker i tak jest dla Rockets. Tak samo z Mavs Rockets mają 2-2, ale lepszy bilans wewnątrz dywizji. Pozostaje więc Utah wygrać oba mecze, a Mavs pokonać rezerwy Spurs i wręczyć Brodaczowi bilet na wczasy.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ławka 4-7 za trzy Hayward-Hood 2-16 !!!!!

Po sezonie pewnie wszyscy beda rozpamietywać porazkę z rezerwami Clippers. Pozostał tylko cud, ale tego Mormoni już nie wymodlą chyba. W srode z Lakersami bedzie sledzenie wyniku Houston i pewnie odpuszczenie meczu idzieki czemu Kobe z dobym wynikiem odejdze w chwale.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.