Skocz do zawartości

utah jazz2015/16


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

JA wiem że był łatwy kalendarz ale Jazz po powrocie pary Gobert-Favors znów ma obronę nr 1 w lidze i to znów sporo mocniej niż reszta. Praktycznie ostatnie mecze wygrywali bo nagle przez ostatnie 6-7 minut meczu rywale nie byli w stanie trafić rzutu z gry

 

w 2016 ta para ma 110,3 ofensywę i 98,3 obronę

 

Ale to nic przy statystykach s5 Jazz 114,3-93

 

Dla porównania w 2016 s5 Golden ma 104-94

 

A szalejący bez Blejka Clippersi mają 112,2-102,7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy coś przed TD się wydarzy w Utah. 

 

Ale ostatnio się zastanawiałem kto na zachodzie ma w razie czego szanse na wyeliminowanie faworyta z top4 (GSW, SAS, OKC, LAC) w 1 rundzie i poważnie rozważałem czy największych nie mają właśnie Jazz.

 

Ogólnie rzecz biorąc w tym roku w PO nie będziemy mieli typowych faworytów w 1 rundzie ( zarówno na zachodzie jak i na wschodzie ) - wszystkie drużyny mają szansę awansować do kolejnej rundy. Biorąc natomiast pod uwagę finały konferencji to zachodni wydaje się dość przewidywalny - GSW vs SAS, jeśli chodzi o wschód to nie jest już on tak oczywisty. Cleveland? Jeśli tak to z kim? Może być ciekawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ECF stawiam na Boston o ile wcześniej nie trafią na Lebroniade w semifinals.

 

Raptors to etatowa wydmuszka, a Bulls z Hawks nie są tak silni jak choćby jeszcze rok temu. Czarnym koniem mogo być za to Pacers.

 

Aha z Wizz się już wyleczyłem jakby ktoś pytał ;)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz z Teague mogą fajnie wyglądać ale w festiwalu trojek raczej nie dadzą rady czołówce zachodu. Najwięcej krwi mogą popsuć tym co pchają się pod kosz. Czyli Clips i sas

raczej thunder bo ci najwięcej pchają się pod kosz. że spurs gramy źle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc w tym roku w PO nie będziemy mieli typowych faworytów w 1 rundzie ( zarówno na zachodzie jak i na wschodzie ) - wszystkie drużyny mają szansę awansować do kolejnej rundy. Biorąc natomiast pod uwagę finały konferencji to zachodni wydaje się dość przewidywalny - GSW vs SAS, jeśli chodzi o wschód to nie jest już on tak oczywisty. Cleveland? Jeśli tak to z kim? Może być ciekawie :smile:

4 drużyn, czyli połowę drużyn II rundy możemy podać już teraz. Jeśli to jest brak typowych faworytów to ja nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burke nie poleciał do Dallas, może to przez grypę ale dalibóg że już się przeprowadza, zawsze lubiłem Teagua bo to chłopak z serduchem do gry, niechce się za bardzo emocjonować bo nic do końca nie wiadomo ale jeśli udało by się go zgarnąć za taką cenę to dla JAzz może być serio nowa jakość i mocne wejście w play off, może jeszcze nie z hca ale mogą walczyć nawet o to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne że poleciał Hood

 

Co by nie mówić mecz był być może o 5 miejsce na Zachodzie w obliczu złamanej stopy Marca.

 

Najpierw Dallas trafiali wszystko za 3 nieważne czy bronieni czy nie. Sędziowie gwizdali im każdy kontakt aż przyszła czwarta kwarta i w końcu Jazz odpaliło obronę ,

 

Mavs w całej drugiej połowie nie trafili chyba ani razu za 3. A Jazz w końcu zaczęli grać swoje. Gdyby nie to że w pewnym momencie nerwy ich zjadły to by wygrali normalnie a tak mimo pomocy sędziów bo PArsons nie miał bloku tylko goaltending i tak Jazz wygrało

 

A Hood coraz bardziej mnie zadziwia. Zjada Jabariego Parkera choć to ten pierwszy miał full pakiet w ataku, Hood ma taką windę do rzutu że właściwie jest nie do zablokowania. Trafia fantastycznie. To za chwilę będzie TOP 5 sg jak nie wyżej. Fantastyczny gracz. Jak on się zsunął do nr 23 i po drodze takie Memphis go nie brało to do dziś jest zagadką

 

Mecz był na sporej intensywności , Świetne akcje dużo energii poziom playoffów a Jazz w końcu zaczynają wygrywać zacięte końcówki

 

Zaraz Houston dostanie oklep od Golden i wskakujemy na 7 miejsce. I seria Jazz-Clippers całkiem realna się staje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hood ma taką windę do rzutu że właściwie jest nie do zablokowania. Trafia fantastycznie. To za chwilę będzie TOP 5 sg jak nie wyżej. Fantastyczny gracz. Jak on się zsunął do nr 23 i po drodze takie Memphis go nie brało to do dziś jest zagadką

 

W ostatnich 10 spotkaniach, w których Jazz są 8-2 Hood gra świetnie: 21,5 pkt/3,6 zb./2,7 as. przy skuteczności rzędu 48% z gry i 43 za trzy

Edytowane przez Maxec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A Hood coraz bardziej mnie zadziwia. Zjada Jabariego Parkera choć to ten pierwszy miał full pakiet w ataku,

full opcja to z niego była przed kontuzją, dobrze że Exum nie był już jakimś wymiataczem bo mogłoby być poźniej żal oglądając go po powrocie :P Hood rewelka, jakie życie bywa przewrotne, jak tak dalej będzie grał to okaże się, że dobrze wyszliśmy na tym że Bucks nie chcieli oddać Parkera w dniu draftu :pirate:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby oddali Parkera pewnie by się nie złamał. Hooda obserwuje od dłuższego czasu i podoba mi się chlopak.... Ja to bym nim pohandlowal w sumie bo nabrał wartości chyba ponad stan.... Jedyny "trafiony" w roto co wiele mówi o moim skladzie

Właśnie czytałem że chcą go HAwks za Teagua i wtedy robi się już poważny dylemat, nawet jeśli nie jest takim wymiataczem( choć ja bym w to za specjalnie nie wątpił :smile: )

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atlanta ohoodowała że tak powiem. JA rozumiem że Teague ma fajny kontrakt i był All starem ale Hood Trey Alec i jeszcze pciki za Jeffa z Tiago to trochę śmieszna oferta

 

Hood robi 19 pkt na TS ponad 60 od 6 tygodni . W ogóle z draftu 2014 ma najlepszy TS zaraz po Harrisie ( ogóków grających po 3 minuty na mecz nie liczę) tyle że lepiej od niego broni

Jakby nie spojrzeć facet ma wielką przyszłość w NBA ze świetnym rzutem przyzwoitą obroną i dobrym kozłem

 

Jazz brakuje rozgrywającego co widać ostatnio jak Trey ma grypę ale nie za taką cenę. Trey Alec plus taki Whitney /Pleiss za Tiago z Jeffem to ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnim czasem ekipy z Salt Lake City i Portland nieźle sobie pogrywają :smile: Wyparli Houston z Play-Off's, którzy nie radzą sobie za dobrze ostatnio - dwie porażki z Portland prawie pod rząd zrobiły swoje i teraz jak najbardziej można powiedzieć "Houston! We've got a problem!" :nevreness:

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałby Jeffa w Jazz ale zgadzam się z przedmówcą żebyście nie przesadzali z tym podrzucaniem fytek za bardzo

 

to co Hood robi od 6 tygodni Jeff robi od lat....na wyzszym poziomie

jedynie wykres kto idzie w górę a kto w dół pomaga ale to też może być po prostu dziwny letarg gracza który słyszy że będzie handlowany

dba o nową ekipę aby mu zbyt dobrych "nowych" kolegów nie wysłano do Atlanty za niego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.