Skocz do zawartości

utah jazz2015/16


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Horford to jakis role player ze oddadza go za taki shit?

 

Za Horforda i Teague'a to byście musieli oddać Goberta z Haywardem! Horford jest poziom lepszy od Favorsa czy nawet Goberta! Doświadczony, bardzo dobry scorer, wszechstronny w ataku, bardzo dobry obrońca, w PO sprawdzał się nieraz. A Wy go chcecie za frytki opychać. Miłość do Jazz fałszuje Wam bardzo obraz.

 

 

Pewnie nie ale jakby był taki mniodzio toby go Atlanta nie czyniła avaible. I nie takie rzeczy przechodziły w tej Lidze o jakich się fizjologom nie śniło (typu Kanter za gruszki). A że piszę sobie i dla się, bo jak widać na lojalność co poniektórych jazzowych fanów liczyć nie można co wyraźnie podkreślają w swoich wypowiedziach, to sobie tak piszę i pisać będę. A problemy Atlanty, czy to przełkną czy nie, mnie mało obchodzą, obojętnie czy to Splitter czy Horford...

Edytowane przez Maxec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się nigdzie z informacją, że Hawks wystawili na rynek Horforda, ale miałbym na uwadze, że Al jest latem FA, więc nikt nie rozbije banku, żeby wypożyczyć gościa na kilka miesięcy.

Mówisz - masz :)

 

http://www.celticsblog.com/2016/1/27/10843912/Adrian-Wojnarowski-atlanta-hawks-boston-celtics-al-horford-vertical-podcast-nba-rumor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Horforda i Teague'a to byście musieli oddać Goberta z Haywardem! Horford jest poziom lepszy od Favorsa czy nawet Goberta! Doświadczony, bardzo dobry scorer, wszechstronny w ataku, bardzo dobry obrońca, w PO sprawdzał się nieraz. A Wy go chcecie za frytki opychać. Miłość do Jazz fałszuje Wam bardzo obraz.

 

No i ja bym oddał, gdyby nie fakt że Horfordowi się kontakt kończy i aby został pewnie trzeba by mu dać maxa

a zgoda bo patrzyłem wg obecnego salary ale fakt za rok przy 90 milion to wzrośnie do 25

niema jak rok po roku nic nie robić w lato aby poźniej wywalić całą kasę na Conleya :P

 

Pewnie nie ale jakby był taki mniodzio toby go Atlanta nie czyniła avaible. I nie takie rzeczy przechodziły w tej Lidze o jakich się fizjologom nie śniło (typu Kanter za gruszki). A że piszę sobie i dla się, bo jak widać na lojalność co poniektórych jazzowych fanów liczyć nie można co wyraźnie podkreślają w swoich wypowiedziach, to sobie tak piszę i pisać będę. A problemy Atlanty, czy to przełkną czy nie, mnie mało obchodzą, obojętnie czy to Splitter czy Horford...

Wiesz @Max Kanter za gruszki to jest nasz gm, nie znaczy że każdy pracujący w NBA jest na jego poziomie :):hopelessness:

 

Nie spotkałem się nigdzie z informacją, że Hawks wystawili na rynek Horforda, ale miałbym na uwadze, że Al jest latem FA, więc nikt nie rozbije banku, żeby wypożyczyć gościa na kilka miesięcy.

i między innymi dlatego że Horford wejdzie na rynek jego wartość wcale nie musi być taka wysoka ( to info dlatych którzy coś o zaciemnianiu coś gadali :P ) jeśli Hawks niechcą/niestać ich aby dać duży kontrakt, czyli możliwe że opcja np. Gobert/Burks/Burke za dajmy na to Teguea/Ala i KK by ich w pełni satysfakcjonowała, inna sprawa czy JAzz by się to opłącało i czy byłoby ich stać na zatrzymanie Jeffa i Ala na dłużej

 

ps. @Ely co tobie się zaczeło nagle zazębiać :) ta drużyna z tym skąłdem zawsze będzie przeciętna, i zapewne się rozleci za kilka sezonów jak będzie trzeba każdego z osobna grajka przedłużać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ wariato

 

To chyba jesteś jedynym dla którego ona jest przeciętna

 

https://twitter.com/JerryEngelmann/status/686499779254349824

 

Czy Moore z cbs czy Zach Love w ESPN - każdy poważny dziennikarz piszę pozytywy w temacie Jazz ale tylko dla Ciebie jest ona przeciętna

 

I ja nie pisałem że JAzz wywali maxa na Conleya bo po 1 Mike zostaje w Memphis a dwa na bank nie damy maxa komuś z zewnątrz. Prędzej poszukamy jakiejś opcji z Atlantą i tu coraz głośniej o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i między innymi dlatego że Horford wejdzie na rynek jego wartość wcale nie musi być taka wysoka ( to info dlatych którzy coś o zaciemnianiu coś gadali :tongue: ) jeśli Hawks niechcą/niestać ich aby dać duży kontrakt, czyli możliwe że opcja np. Gobert/Burks/Burke za dajmy na to Teguea/Ala i KK by ich w pełni satysfakcjonowała, inna sprawa czy JAzz by się to opłącało i czy byłoby ich stać na zatrzymanie Jeffa i Ala na dłużej

 

Na pewno nie oddawałbym Goberta za kogoś, kto latem może zwiać. Zresztą, nawet mając gwarancję, że Horford by został chyba bym się na to nie zdecydował.

Prędzej myślę coś z Favorsem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z forum jazzowego z ostatniej chwili:
 

 

 

A Hawks blogger was just on the radio talking about the Teague situation. He seemed very certain that it's Teague, not Shroeder that the Hawks want to move and the players know it. Teague has already started checking himself out and has even put his condo up for sale. He made it seem like Atlanta is just going to try to get whatever they can out of him. Since NY and UTA are the only obvious bidders, the return doesn't look so great. He jumped at the idea of Burks for Teague, so maybe the price is lower than I initially thought.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie oddawałbym Goberta za kogoś, kto latem może zwiać. Zresztą, nawet mając gwarancję, że Horford by został chyba bym się na to nie zdecydował.

Prędzej myślę coś z Favorsem.

 

Dałem tego Goba jako przykład, plus gość może dostać znacznie większą kasę już niedługo niż taka za którą Fav gra, ale Fav też może być jest w końcu po G tech więc pewnie by to był dobry fit dla wszystkich, tak czy inaczej widzę że sporo uważa podobny deal za możliwy

Z forum jazzowego z ostatniej chwili:

 

I to mi się podoba, fakt że mocno naciągane, ale możemy dorzucić do tego znacznie więce jakby trzeba byłoj, Teague by pasował do JAzz bo ma serce do gry, zobaczymy czy Lindsey się odważy wykonać w końcu jakiś ruch :playful::highly_amused::miserable: i niech Korvera ściągną z powrotem :smile: a i Horny niech zastąpi Snydera, to taka moja podstawowa lista życzeń  :loyal:

 

ps. Ciekawi mnie czy PTB dali by Lilardowi odejść, wiem że cena byłaby zaporowa ale może przy ich sytuacji miałby to sens, plus Lilard tez na stare śmieci by wrócił :smile: np. Gob?Fav i Hay/Hood za niego i takiego Davisa/Harklesa.

 

psps @Ely poczytaj jakiekolwiek fora Jazzowe i zobaczysz że większość myśli podobnie do mnie, co zresztą jakoś szczególnie mnie nie bawi, ty po miechu z hakiem dobrej gry o pietruchę masz nadzieję jakby to była ekipa serio już na medal, pookładaną z liderem klasy asg sztabem uznanym itd. a tak bynajmniej nie jest, JAzz obecnie nic nie znaczą mogą mieć dobrą przyszłość ale bycie jakimś huraoptymistą jest raczej niedojrzałe przy tej okazji, bo rzadko wszystko się układa tak jakby Fan tego sobie życzył

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Ciekawi mnie czy PTB dali by Lilardowi odejść, wiem że cena byłaby zaporowa ale może przy ich sytuacji miałby to sens, plus Lilard tez na stare śmieci by wrócił :smile: np. Gob?Fav i Hay/Hood za niego i takiego Davisa/Harklesa.

 

Odpowiedz sobie na pytanie, jak trudno zdobyć franchise playera z takim skillem w ataku i trójką na wysokim poziomie, dodaj do tego świeżo podpisany kontrakt w poprzednie lato i już wiesz, czy Lillard jest do wyjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariato

 

Jazz nic nie znaczą?? Hmm biorąc pod uwagę ilość kontuzji to że graliśmy długo bez 4 podstawowych graczy to jakiś cud że jesteśmy w grze o Po

 

Popatrz sobie na SRS - popatrz na to że mamy TOP 10 ofensywę a obrona jeśli w końcu Rudy gra z Favorsem szybko będzie w TOP 10

 

Nikt nie mówi że Jazz jest na w gronie contenderów ale chyba nikt poza Tobą nie marudzi że jesteśmy na jakimś dnie a już durne koncepcje typu oddanie Haywarda za pick Nets ech... Mając drugi co do niedoświadczenie skład a Ty chcesz znów zbierać pick ??? Powiedz mi po co??? Za starzy jesteśmy??? Za dużo graczy ma wiecej niż 25 ?? Albo Goberta czy Favorsa za pół roku Horforda?

Którego jakby co możemy mieć latem na maxa ( wystarczy trochę tylko dopchnąć bo mamy ok 22 baniek wolnej kasy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariato

 

Jazz nic nie znaczą?? Hmm biorąc pod uwagę ilość kontuzji to że graliśmy długo bez 4 podstawowych graczy to jakiś cud że jesteśmy w grze o Po

 

Popatrz sobie na SRS - popatrz na to że mamy TOP 10 ofensywę a obrona jeśli w końcu Rudy gra z Favorsem szybko będzie w TOP 10

 

Nikt nie mówi że Jazz jest na w gronie contenderów ale chyba nikt poza Tobą nie marudzi że jesteśmy na jakimś dnie a już durne koncepcje typu oddanie Haywarda za pick Nets ech... Mając drugi co do niedoświadczenie skład a Ty chcesz znów zbierać pick ??? Powiedz mi po co??? Za starzy jesteśmy??? Za dużo graczy ma wiecej niż 25 ?? Albo Goberta czy Favorsa za pół roku Horforda?

Którego jakby co możemy mieć latem na maxa ( wystarczy trochę tylko dopchnąć bo mamy ok 22 baniek wolnej kasy)

gdyby nie to albo gdyby nie tamto, śmieszne jest takie gadanie, plus gdzie ja napisałem że my na jakiś dnie jesteśmy, jak to mi znajdziesz to  zacytuj, a jeśli nie to przestań mówić co ci się uroi. Co do trejdu to jeśli jest szansa na Simmonsa za Haywarda to ja jestem absolutnie za tym, w tej lidze bez dobrego lidera, prawdziwego studa, jesteś wiecznie przeciętnym, co mnie obchodzi że do tej pory zbieraliśmy picki jak g. z tego wyszło a największą nagrodą za tankowanie jest połamany Exum który pewnie będzie przeciętniakiem niestety po kontuzji. Co z tego że mamy tylu młodych jak idę o zakład ze żadne z nich na grajka top 15 ligi nigdy nie wskoczy, ja mam dosyć czekania w nieskończoność i dawania się nabierać na jakieś bzdety w stylu w tym miechu jesteśmy top def a za miech będziemy top w ataku, to są banialuki dla nastolatków którzy łatwo hypują co im wpadnie.

 

@Jendras a co ploty z tv są bardziej wiarygodne :P

 

@Barca jak sam napisałeś dostał ten kontrakt już jakiś czas temu, plus wtedy sytuacja w PTB wyglądała inaczej diametralnie, ze zdrowym Cjem( choć on ma chroniczne problemy z tą stopą więc tutaj nic nie wiadomo) gdyby dostali dwóch takich kolesi jak np Gobert i Hay z miejsca mieliby niezły skład i sporo kasy do wydania, choć zdaje sobie sprawę że taki deal raczej nie nastąpi bo pewnie wolą w następne lato szukać jakiegoś fa do kompletu z Lilardem.

 

ps. Niech ta ...... Lindsey ściągnie tego Teagua bo on jest nam potrzebny tak bardzo jak to tylko możliwe, jak mu się to uda, już nie marząc o zdobyciu KK w pakiecie, to co najmniej do końca sezonu nie będe go z błotem mieszał :):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A simmons ma być takim liderem?? A to niby na jakiej podstawie ? na razie nic nie wskazuje że będzie liderem

Bo masz dość czekania ale chcesz oddać lidera za kolejny pieśń przyszłości

 

Mało to konsekwentne

 

Nie wiem kim kto będzie ale wiem że /Ty byś pewnie oddawał Curryego w 4 sezonie NBA za to już wiesz że Exum będzie przeciętniakiem choć nic na to nie wskazuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wskazuje na to że w ogóle kimś będzie, po takim urazie rokowania są zdecydowanie bardziej negatywne powinieneś to sobie w końcu uświadomić, plus z Haya taki lider że hohohohohoh itd :)  Simmons narazie sprawie super wrażenie, jak na takiego młodziaka to już w ogóle, taki koleś to jest realna szansa na ugranie czegoś, lepsze to niż wiara w to z Hayward nam wygra cokolwiek więcej niż 2rd. Ogólnie @Ely muszę ci oddać że masz iście młodzieńczy entuzjazm :)

 

ps. porównanie do Curego rewelka puenta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem moje Jazz doprowadzają mnie do zawału, Grają nijako w ofensywie po czym nagle zryw w 4 kwarcie i trafiają trójki z pozycji mega trudnych a wcześniej pudłują z czystych. Podoba mi się to że w końcu zdrowi Gobert-Favors trzymają obronę w ryzach . Kaleczymy ofensywę poza Hoodem który w 2016 jest nie do zatrzymania. Ale w obronie potrafimy nagle narzucić taki rygor że Denver w ostatnie 7 minut miało chyba tylko 3 celne rzuty z gry a dziś Bucks w ostatnie 4 minuty 2. Trochę za dużo faulują i nie zawsze mądrze ale myślę że jeśli zdrowie pozwoli to Jazz może nawet wskoczyć na pozycję nr 6 ( bo Dallas ostatnio gra niesamowitą padakę a Houston niewiele lepiej)

 

Tak czy siak dziś Hayward z Neto trafiali w końcówce naprawdę niesamowite trójki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.