Skocz do zawartości

Draft 2015-Livescore


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Ten kretyński i całkowicie pozbawiony sensu trade MCW to nie jest "tylko". Raz dlatego, że zbieranie picków po to, żeby wymieniać je za kolejne picki to debilizm w najczystszej postaci. Dwa, że teraz z tą czarną dziurą na PG, ten i tak już wtedy pozbawiony sensu trade teraz wygląda na jeden z gorszych w najnowszej erze Sixers, a MCW pewnie wzięliby z pocałowaniem ręki. No i trzy: to nie jest "tylko" to. Bo jak w sensowny sposób wytłumaczyć oddanie KJ McDanielsa za worek z cementem?

Tak się składa, że póki co Sixers lepiej wyglądali z wyciągniętym z otchłani Ishem Smithem niż MCW na parkiecie... O tym dlaczego KJ poleciał jest sporo napisane w temacie o Philly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że póki co Sixers lepiej wyglądali z wyciągniętym z otchłani Ishem Smithem niż MCW na parkiecie... O tym dlaczego KJ poleciał jest sporo napisane w temacie o Philly.

Z ostatnich tłumaczeń wyczytałem, że Hinkie obawiał się, że KJM może zażądać zbyt dużej kasy, jak tak dalej pójdzie jego rozwój, co było dla mnie kolejnym argumentem za niedo***aniem mózgowym tego gościa :) Ale jeśli jest jakieś inne, bardziej racjonalne wytłumaczenie tego trade'u to z chęcią posłucham :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hollis-Jefferson to będzie steal, koleś jest maszyną w defensywie. 

Ciekaw jestem jak beda rozlozone minuty miedzy : Rozier,Smart,Isaiah,Bradley,Pressey,James Young,Turner. Ostro, albo moze to wybór wybrany dla kogoś? Hmmm ciekawie,ciekawie.

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie Wolves spakowali 31+36 za 24 od CLE.

 

Tyus Jones przyda sie jako backup dla Rubio. Liczyłem na Granta, ale NYK... bardziej im na nim zależało i dali więcej. Aby tylko ten Jones nie okazał sie drugim Flynnem

 

 

Harrell spada coraz niżej. Czemu?

Edytowane przez DamianOItalianO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny steal C's ale muszą dealować jakoś, bo za dużo obwodu.

Dokładnie,  jeśli chodzi o sam wybór to steal.Tylko cholera kolejny gracz obwodowy. Grubo 

 

33 pick - Jordan Mickey, całkiem spoko ;) Troche niski ale w końcu jakis dobry blokujący w Celtics. A z tego co słyszalem, to kolesia można nawet na SF rzucić, podobno cały czas poprawia swój rzut.

 

Houston wielcy wygrani Draftu, wyciągneli Harrella i Deekera z takimi pickami. WOW. Ale steale ze strony rakiet.

 

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Russell z 2 i Sixers zamiast wykombinować jakiś trade down wybrali Okafora? A potem kolejnych centrów? Wtf, co oni robią?

 

A czekajcie już wiem co robią. Pewnie chcą zagrać super big ball vs super small ball, bo o to drugie najwyraźniej starają się Celtics. Nie podoba mi się ten draft w wykonaniu Ainge i tyle. PG z 16? SG z 28? 33 już może być, bo koleś podobno umie blokować, ale nie nastawiam się na wiele po 33 picku - oczywiście może być steal, bo zdarzało się, ale jakoś nie chce mi się być optymistą.

 

k**** jedyne co chciałem to center w drafcie, w którym było ich kilku, a dostałem 3 guardów. W tym jeden podobno bez rzutu co brzmi aż za bardzo znajomo jeśli chodzi o Celtics. 

 

Mam nadzieję, że w FA się coś lepiej ułoży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mial zrobic Hinkie? Brac Mudiaya? Bez sensu. Wzial mlodego centra, ktory jakos moze grac obok Noela. Najwyzej za jakis czas go odda w wymianie za pg i cos jeszcze. Dla mnie zrobil najlepszy ruch, bral najlepszego dostepnego.

 

Co do C's to epicko zjebali draft. Dla mnie cichym wygranym Houston. Fajne picki, dobre wybory pod filozofie druzyny ale moze i dobra karta przetergowa w walce o 3 gwiazde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat Sixers źle nie wyszli.

Nie wiadomo co z Embildem, mają najfajnieszą, młodą parę podkoszowych w lidze do grania od razu a jak Joel będzie zdrowy to popchną jego albo Okafora za zajebistą paczkę bo to zawodnicy, których 3/4 ligi będzie chciało mieć i będzie gotowe zapłacić.

 

Także trochę nie rozumiem tej krytyki bo wzięliby mudiaya i mogła być lipa a i mniej łakomy kąsek dla innych niż Okafor / Embild.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Russell z 2 i Sixers zamiast wykombinować jakiś trade down wybrali Okafora? A potem kolejnych centrów? Wtf, co oni robią?

 

A czekajcie już wiem co robią. Pewnie chcą zagrać super big ball vs super small ball, bo o to drugie najwyraźniej starają się Celtics. Nie podoba mi się ten draft w wykonaniu Ainge i tyle. PG z 16? SG z 28? 33 już może być, bo koleś podobno umie blokować, ale nie nastawiam się na wiele po 33 picku - oczywiście może być steal, bo zdarzało się, ale jakoś nie chce mi się być optymistą.

 

k**** jedyne co chciałem to center w drafcie, w którym było ich kilku, a dostałem 3 guardów. W tym jeden podobno bez rzutu co brzmi aż za bardzo znajomo jeśli chodzi o Celtics. 

 

Mam nadzieję, że w FA się coś lepiej ułoży...

Proszę Cię.

 

Trade down można robić, jeśli jest po co. Nie bez powodu podziękowano MCW - zespół oparty na BIGs potrzebuje rozgrywajacego z rzutem. Okafor może być wbrew moim (i nie tylko) przewidywaniom najlepszym graczem tego draftu. Może być lepszy niż Noel, niż Embiid (o ile ten będzie grał) 

 

Gdyby Hinkie chciał Mudiaya, to dałby za niego pick Lakers, jakiegoś 2nd rounder i i tak by go dostał. Poza tym myślę, że za Okafora latały całkiem fajne oferty. JO to dla nas świetne zabezpieczenie, to top tier tego draftu, krytykować możnaby gdyby wziął Porzingisa, Mudiaya, czy kuźwa Hezonję....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.