Skocz do zawartości

Draft 2015-Livescore


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Julius notabene nie wyje*ałeś laptopa, czy jednak z komórki piszesz :grin: ?

 

Poza tym ciekawy jestem jakichś plotek z obozu LAL o przebiegu tych minut,

Hinkie nie odpuścił Russella, pewnie price był za wysoki... Nie ma się o co gniewać...

 

Pick bardzo dobry - w tej sytuacji jedyny słuszny. 

 

Jestem wkurwiony bo jestem fanem Noela, Embiida, Russella - do tego Russell był wymarzonym fitem - niezależnie od zdrowia Joela.

Taki wybór oznacza, ze ktoś z Noel/Embiid/Okafor poleci i jest 66,6% szansy, ze to ktoś, kogo lubię. 

 

Inna kwestia - Okafor to doskonałe zabezpieczenie w przypadku problemów zdrowotnych Hansa. 

To jak, Payne do OKC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wiemy, kto dostanie 10 mpg w Oklahomie w przyszłym sezonei.

Hinkie nie odpuścił Russella, pewnie price był za wysoki... Nie ma się o co gniewać...

 

Pick bardzo dobry - w tej sytuacji jedyny słuszny. 

 

Jestem wkurwiony bo jestem fanem Noela, Embiida, Russella - do tego Russell był wymarzonym fitem - niezależnie od zdrowia Joela.

Taki wybór oznacza, ze ktoś z Noel/Embiid/Okafor poleci i jest 66,6% szansy, ze to ktoś, kogo lubię. 

 

Inna kwestia - Okafor to doskonałe zabezpieczenie w przypadku problemów zdrowotnych Hansa. 

 

 

nie ma co płakać, duet Okafor-Noel powinien dać bardzo dobrą grę po obu stronach parkietu, a tym samym to bardzo bezpieczna opcja. wiadomo, że Russell byłby lepszym rozwiązaniem, ale może okazać się, że Okafor wcale z nikim się nie dubluje, a Sixers mają potencjalnego DPOTY i pierwszą opcję ataku z prawdziwego zdarzenia. nie jest idealnie, ale trzeba byłoby być głupim żeby na to narzekać. 

 

inna sprawa, że względem tego co można było oczekiwać przed loterią - to jednak ten draft mocno na minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.