Skocz do zawartości

Miami Heat 2015/16 czyli komu Wade odda drużynę?


Alonzo

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak tam dziś z Sacto będzie. Walka o miejsca 3-6 cały czas otwarta.  

 

Zasłużyliście na to 3 miejsce. Zasłużyliście jak mało kto na Wschodzie i będę za was trzymał kciuki w PO! :) Osobiście jestem zaskoczony jak wysoko zaszli Hornets i aktualna 4 pozycja jest bardzo dużym osiągnięciem jeśli chodzi o Charlotte.

 

Cicho liczę, że Heat prędzej, czy później zmierzą się z Cavs i pokażą im, że LeBron to nie wszystko. :) Chłopaki z Cleveland czują się zbyt pewnie - powinien ktoś im te nóżki ukrócić. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam nadzieję na spotkanie w playoffs Cavs, tylko, że wolałbym dopiero w Finale Konferencji.

 

Do tego trzeba zająć 3 lub 6 miejsce. Wszystko wskazuje na to, że dwumecz z Pistons nie będzie dla Detroit tyle znaczył, gdyż powinni raczej awansować do playoffs. Może łatwiej będzie to z nimi wygrać. Magic też już o nic nie grają, a mamy z nimi jeszcze dwumecz. Bulls są zdziesiątkowani i tu tez liczę na łina. Ostają się Celtics na koniec sezonu i to może być mecz o 3 seed. 

 

Nie mam żadnych wygórowanych oczekiwań w stosunku do Heat, ale faktycznie wszyscy z wyjątkiem Cavs powinni być teoretycznie do ogrania, jeżeli nie wypadnie ktoś dodatkowy z naszej i tak juz wąskiej rotacji.

 

Na dniach liczę na podpisanie Dorella Wrighta na playoffs i może Briante Webera na Ligę Letnią na niegwarantowanym kontrakcie. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam nadzieję na spotkanie w playoffs Cavs, tylko, że wolałbym dopiero w Finale Konferencji.

 

Do tego trzeba zająć 3 lub 6 miejsce. Wszystko wskazuje na to, że dwumecz z Pistons nie będzie dla Detroit tyle znaczył, gdyż powinni raczej awansować do playoffs. Może łatwiej będzie to z nimi wygrać. Magic też już o nic nie grają, a mamy z nimi jeszcze dwumecz. Bulls są zdziesiątkowani i tu tez liczę na łina. Ostają się Celtics na koniec sezonu i to może być mecz o 3 seed. 

 

Nie mam żadnych wygórowanych oczekiwań w stosunku do Heat, ale faktycznie wszyscy z wyjątkiem Cavs powinni być teoretycznie do ogrania, jeżeli nie wypadnie ktoś dodatkowy z naszej i tak juz wąskiej rotacji.

 

Na dniach liczę na podpisanie Dorella Wrighta na playoffs i może Briante Webera na Ligę Letnią na niegwarantowanym kontrakcie. 

Co z tym Boshem Alonzo?Na rotoworld nie ma zadnego updateu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć sprzeczne diagnozy lekarzy, choć Bosh bardzo chce wrócić i grać. 

 

Wydaje mi się, że Heat mogą wprowadzić go do gry w playoffs, może od drugiej rundy? 

 

8 maja miną 3 miesiące, jak nie gra. To ponoć takie minimum jeżeli chodzi o przerwę związane z jego dolegliwością.

 

Ale to tylko gdybanie. Tak naprawdę nic nie wiadomo.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spo świetnie rozrysował ostatnią zagrywkę dla swoich graczy.

 

Lepiej by zrobił, jakby nic nie robił (znaczy nie brał czasu na te 6sekund do końca). Josh Richardson kapitalnie rzuca za 3, ale po co..

 

Spo właśnie pozbawił Heat szans na 3 miejsce.

 

Brawo Erik

 

W niedziele podpisujemy Dorella Wrighta i mama nadzieję, że Briante Webera.

 

 

Szkoda tego 3 miejsca..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam czy Richardson nie wyglada na lepszego prospecta niż Winslow? Imo w obronie są podobni i JR tez potrafi zamknąć ludzi (moze nie allstarzz ale potrafi), aczkolwiek w ataku wydaje mi sie dużo lepszy, za 2-3 lata będzie full package. Zdaje sobie sprawę, ze jest starszy niż Winslow ale jestem na jego bandwagonie since day1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spo świetnie rozrysował ostatnią zagrywkę dla swoich graczy.

 

Lepiej by zrobił, jakby nic nie robił (znaczy nie brał czasu na te 6sekund do końca). Josh Richardson kapitalnie rzuca za 3, ale po co..

 

Spo właśnie pozbawił Heat szans na 3 miejsce.

 

Brawo Erik

 

W niedziele podpisujemy Dorella Wrighta i mama nadzieję, że Briante Webera.

 

 

Szkoda tego 3 miejsca..

To nie było tak że Wadę był blisko kryty i nie było jak podać a gdy chcieli zagrać do kogoś innego to koleś nie uciekł obrońcy, nie było żadnej zasłony.

Jak dla mnie to świetna obrona. No i wiadome było ze Wade będzie rzucał

 

 

Edit :

Skoro Heat nie ma szans na 3 miejsce to powinni przegrywać tak by na 6 wylądować

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie było tak że Wadę był blisko kryty i nie było jak podać a gdy chcieli zagrać do kogoś innego to koleś nie uciekł obrońcy, nie było żadnej zasłony.

Jak dla mnie to świetna obrona. No i wiadome było ze Wade będzie rzucał

 

 

Edit :

Skoro Heat nie ma szans na 3 miejsce to powinni przegrywać tak by na 6 wylądować

Tak, tylko widzisz na 6sekund przed końcem piłkę miał Richardson, który mógł rzucać za 3, gdyż jest w tym świetny (ostatnio nawet najlepszy w Heat).

 

Było dość oczywiste, że piłkę będą kierować do Wadea. Skoro mają problemy z Magic po ostatnim timeoucie z wprowadzeniem piłki do gry, to dobrze nie wróży. Spo nie jest za dobry w rozpisywaniu tych zagrywek. Znów na timeoucie Spo lepiej wyszli nasi przeciwnicy..

 

Heat pewnie będą grali do końca. Obstawiam, że rewanż z Magic i mecze w Detroit mogą wygrać, a z Celtics pewnie polegną, chociaż.. kto wie... 

Teoretycznie tu się może jeszcze wszystko wydarzyć w ostatnich meczach regulara pomiędzy tymi 4 teamami (Heat, Hawks, Hornets i Celtics). Heat właśnie zawęzili sobie margines błedu do zera i jeszcze muszą liczyć na korzystne wyniki w innych meczach teamów z którymi rywalizują. 

 

Natomiast od kilku meczy regularnie kilka minut dostaje UD. Ciekawe, czy to wkomponowywanie kolejnego gracza do rotacji playoffowej, czy zwyczajnie limitowanie minut Whiteiego i Amar'e? 

 

edit.

Jutro podpisujemy Briante Webera na 3letni niegwarantowany kontrakt i Dorella do końca sezonu i roster pełny.

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By mieć 3 miejsce muszą wygrać wszystko i liczyć że Hawks z Bostonem się wykrwawia. Bp każdy chce grać z Charlotte a później byleby nie Z Cavs.

Ciężko to widzę.

Jak nie 3 miejsce to jest sens walczyć o 4 by mieć przewagę parkietu nad C's i dostać potem od Cavs?

Na miejscu Pata bym zarządził odpoczynek dla s5 i obronę 6 miejsca by z Cavs spotkać się dopiero w ewentualnym finale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atlanta właśnie wygrała z Bostonem.

Heat by mieć 3 miejsce muszą wygrać wszystko do końca (łącznie z wyjazdami b2b do Detroit i Bostonu i liczyć na to, że Cavs będą chcieli wygrać najbliższy mecz u siebie z Atlantą. 

Teoretycznie jest to możliwe.

 

Wydaje mi się, że na 6 miejsce skazani są Charlotte. 

Reszta 3-5 nadal jest otwarta. 

Na miejscu Pata dałbym odpocząć Wadeowi w dzisiejszym meczu u siebie z Magic. Na wyjazdach może być potrzebny. 

 

Wolałbym uniknąć Hawks w pierwszej rundzie. Wolę już od biedy Celtics, ale najlepsi są naturalnie Hornets. 

Dziś Charlotte w Waszyngtonie (jeżeli przegrają, to raczej zaklepują sobie 6seed) i derby Florydy. Ostatni mecz w regularze na własnym podwórku, czyli mam nadzieję łin. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atlanta właśnie wygrała z Bostonem.

Heat by mieć 3 miejsce muszą wygrać wszystko do końca (łącznie z wyjazdami b2b do Detroit i Bostonu i liczyć na to, że Cavs będą chcieli wygrać najbliższy mecz u siebie z Atlantą. 

Teoretycznie jest to możliwe.

 

Wydaje mi się, że na 6 miejsce skazani są Charlotte. 

Reszta 3-5 nadal jest otwarta. 

Na miejscu Pata dałbym odpocząć Wadeowi w dzisiejszym meczu u siebie z Magic. Na wyjazdach może być potrzebny. 

 

Wolałbym uniknąć Hawks w pierwszej rundzie. Wolę już od biedy Celtics, ale najlepsi są naturalnie Hornets. 

Dziś Charlotte w Waszyngtonie (jeżeli przegrają, to raczej zaklepują sobie 6seed) i derby Florydy. Ostatni mecz w regularze na własnym podwórku, czyli mam nadzieję łin. 

Czy ja wiem, nieukrywając to Heat jest jedną z ekip którym będe kibicował w playoffch i woalłbym Hawks niż Celtics

Celci są bardziej nieprzywidywalni, Hawks to moim zdaniem taka ekipa która pewnego poziomu nie przeskoczy i Heat łatwiej będzie z nimi wziąć serie

Jednak jak kogoś z tej trójki mam wybierać to też wolałbym Hornets, po prostu nie widzę tego aby mogli tutaj wyrwać serie, nie mają tyle talentu, chyba że Kemba by swoje magiczne dni miał co mecz 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alonzo moim zdaniem to właśnie Heat powinni tak kombinować aby nie grać z Celtics. Mają z nimi niekorzystny bilans w RS, do tego Brad Stevens który jest dużo lepszym HC od Spoelstry. Z Hawks na przykład mają chyba 3-1 w RS, do tego jak wiemy Atlanta w PO obniza loty, przecież rok temu Nets ugrali z nimi 2 mecze, a w tym sezonie jastrzębie są słabsze. Z tej trójki Hawks, Hornets, Celtics to własnie ostatni są najgorzym rywalem dla Heat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawks ma lepsze personalia i na ten moment najlepszą defensywę ligi w RS. W PO będą groźni dla każdego w swojej konferencji. Boston za sukces uzna 2 rundę.

 

Na miejscu Heat wolałbym grać z Bostonem.

W tamtym sezonie mieli być ekipą na finał, a skończyło się na tym że męczyli z Nets, awansowali dzięki kontuzji Walla i kretynowi Wittmanowi z Wizards po czym dostali sweep od połamanych Cavs

Celtics robia postepy, są jak na moje lepsza ekipą, przecież to oni w końcu przełamali streak GSW, to juz o czyms swiadczy

Hawks to praktycznie stoją w miejsce, jeden RS mogą mieć taki, drugi taki, w playoffach będa no ale co z tego ? nie mają kim uciągnąć drużyny w playoffach. Jedni mają Lebrona, drudzy Wade'a czy George'a, Atlanta ma zespół skłądajacy się z kilku solidnych graczy, gdzie ta solidnosc nie wystarcza na jakiś sukces. Celtics to jednak ekipa która potrafi zrobić bum (co pokazali min. tym że wygrali z GSW b2b w Oracle, czy z Cavs w Cleveland) a Hawks to po prostu taka drużyna która stoi cały czas w miejscu i wiadomo czego się po nich spodziewać.

Edytowane przez jadowitazmija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawks po ASG młócą jak leci. Wydaje mi się, że wyglądają nawet lepiej niż w poprzednim sezonie, gdzie zrobili formę na połowę rozgrywek, a potem zbrakło pary. Mimo odejścia Carrolla defensywa wygląda doskonale, wtedy to bardziej było spowodowane nieludzką formą rzutową Korvera.

 

Fajnie, że Boston przerwał serie GSW. Hawks też byli tego bliscy, przegrywając po dogrywce.

 

Mówisz, że Atlanta nie ma człowieka do udźwignięcia PO, a kto jest niby takim człowiekiem w Bostonie? IT?

 

Mi to Boston przypomina bardziej Kozły z poprzedniego sezonu. Głównie defensywa i kiepska skuteczność dystansowa.

 

Oczywiście Boston mi się podoba, ale nie postawiłbym ich w żaden sposób nad Hawks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O miejsca 3-6 toczy się na dwa dni przed końcem sezonu fantastyczna walka, co świetnie nam obrazuje, jak wyrównane są to teamy. Porażka Celtics u siebie z Horntes jest dla mnie niespodzianką. Różnice poziomu pomiędzy tymi teamami są nieznaczne.

Playoffs to jednak gra weteranów, a najwięcej ich w Heat i Hawks z tej czwórki, dlatego właśnie nie chcę Hawks w pierwszej rundzie. 

Nie twierdzę, że Celtics będą łatwiejszym przeciwnikiem, ale tam mamy całą grupę role playerów, a lider się nie wykrystalizował. Jak Izajasz Tomasz poprowadzi ich do czterech łinów z Heat, to wtedy będzie oznaczało, że Miami to słaby team i ostały się tylko zasłużone dla ligi nazwiska z przeszłości..

 

Co nie zmienia faktu, że życzyłbym Cavs kogoś z dwójki Hawks/Celtics w drugiej rundzie.

 

Hornets też są świetni Kucio, ale wydaje mi się, że Heat moga się z nimi najlepiej matchupować. 

 

 

Heat znów kontrolują walkę  o trzeci seed. Wystarczy teraz tylko i aż wygrać dwa mecze na wyjazdach z teamami również walczącymi o lepsze rozstawienie. Jednak Celtics maja słabszy bilans z Hawks, zatem max mogą mieć 4 miejsce. O trzecie graja korespondencyjnie Heat i Hawks. Dziś mecz z Pistons i najlepsze, że jak Heat by ten mecz przegrali, to wystarczy wygrać z Celtics, ALE liczyć na porażkę Hawks w ostatnim meczu i wtedy tez mieliby trzeci seed. 

 

Ogłoszenia duszpasterskie:

 

Podpisaliśmy właśnie Dorella

Winslow ze skręconą kostką wypada raczej na dwa ostatnie mecze regulara.

Tyler Johnson ćwiczy z teamem, ale może nie być jeszcze ready, choć są spore szanse, że na playoffs wróci.

Z Boshem nic nadal nie wiadomo.

Whiteie wraca na plyoffs do pierwszej piątki 

Oficjalnie rozliczamy się z tradem LeBrona z 2010 roku oddając pierwszorundowy pick (jeszcze nie wiadomo który nr 21-24) dp Philly, czy gdzie on tam teraz jest. Przedostatnim elementem było oddanie Napiera do Magic. Napier nie okazał się jakimś stealem w tamtym drafcie, a dzięki jego oddaniu zrobiło się miejsce dla Josha Richardsona. 

 

Go Heat!

 

Liczę na ten trzeci seed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.