Skocz do zawartości

Miami Heat 2015/16 czyli komu Wade odda drużynę?


Alonzo

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli mogliby rozłożyć jego pensję na 2 lub 3 lata, to wtedy są poniżej progu salary. Nie płacą repeater tax i mają większe możliwości przy podpisywaniu FA latem. 

 

 

 

ok. Co nie zmienia faktu że nikt nie 'przechwyci jego kontraktu'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem jakie adv statsy ma Whiteside ale to jaki on ma zasieg i naprawde solidna zwrotnosc powoduje u niego potencjal na defensywnego potwora. Teraz wchodzi do głow Celtom. Bradley nie trafil spod kosza nawet jak whitside nie podniosł reki tak sie go bal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potencjał potencjałem. Przed Kerrem Warriors byli przeciętną druzyną na 5-6 seed, po Kerze - legit contender.

tylko tu miał też miejsce naturalny rozwój poszczgolnych graczy. To, że miał swój udział w ich duzo lepszej gre to naturalnie, ale z teza, ze on zrobil z ich contendera to bym byl ostrozny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Warriors? 

 

Warriors nie byli przeciętnym zespołem, tylko utalentowanym młodym zespołem, który już był dobry i miał widoki na dalszy rozwój indywidualny graczy. W ostatnim sezonie przed Kerrem mieli SRS 5,15 (4 w lidze, podskoczyli z 1,31 (11) rok wcześniej), w PO grali bez Boguta, z którym lekkim c***em jebnęli by Clippersów i spokojnie mogliby powalczyć o WCF z Thunder. Heat to zespół z SRS 0,38, podstarzałym core, bez wielkiego upside i przede wszystkim topowego gracza, który jest niezbędny w prawdziwym contenderze.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację oczywiście, jest to dość szczególny przypadek, bo potencjał w tym zespole, owszem, był, jednakże uważam, że pod Jacksonem nie zdobyliby tego mistrzostwa, zaś w tym roku, owszem byliby mocną drużyną, ale nie na półce Spurs/OKC, czyli de facto nie na półce contenderów. Sam rozwój zawodników też nie wziął się znikąd i myślę, że każdy z nas uważał, że zrobią postęp, będą siłą na zachodzie pod warunkiem zrowego Boguta i Currego, ale że aż taki? Tego nie przepowiedział nikt, a w tym niemała zasługa Kerra, który uwolnił "greatness" z Kury i pozwolił mu na swobodny rozwój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację oczywiście, jest to dość szczególny przypadek, bo potencjał w tym zespole, owszem, był, jednakże uważam, że pod Jacksonem nie zdobyliby tego mistrzostwa

 

No Jackson to nie jest trener, z którym zdobywa się tytuły, nigdzie nie mówiłem, że jest inaczej. Trener może zrobić mistrza z materiału na mistrza, np. kiedy poprzedni był sabotażystą, czy też podnieść nieco performance zespołu, poprawić, to co nie działa, a powinno, itp. Ale z przeciętnego rosteru trener contendera  nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.