Skocz do zawartości

Miami Heat 2015/16 czyli komu Wade odda drużynę?


Alonzo

Rekomendowane odpowiedzi

Wade told me this week that he does not want to even test the free agent market and instead wants to wrap up a new deal with the Heat without the drama of last offseason, when the sides initially were far apart before agreeing on a one-year, $20 million contract.

 

http://miamiherald.typepad.com/sports-buzz/2016/02/wade-explains-free-agent-approach-this-summer-dolphins-heat-marlins.html

 

To się ciekawe lato szykuje w Miami, jeśli Wade będzie naciskał na szybki kontrakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekanie a wystartuje połowa Ligii do niego. Wszyscy to nie zlapia Duranta mający flex w salary ładnie poprosze o spotkanie.

 

Wszyscy co nie złapią Duranta? Ja stawiam, że niektórzy od razu odpuszczą Durantulę, bo wiedzą, że szans nie ma i ich głównym celem będzie Whiteside od razu, bo po co tracić te kilka dni czasu na spotkanie z Durantem, które i tak nie zachęci go do przyjścia? Szkoda czasu w takiej sytuacji i od razu trzeba podbijać do realniejszych celów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy co nie złapią Duranta? Ja stawiam, że niektórzy od razu odpuszczą Durantulę, bo wiedzą, że szans nie ma i ich głównym celem będzie Whiteside od razu, bo po co tracić te kilka dni czasu na spotkanie z Durantem, które i tak nie zachęci go do przyjścia? Szkoda czasu w takiej sytuacji i od razu trzeba podbijać do realniejszych celów.

Kiedy masz szanse, chociażby minimalną, namówić człowieka pokroju Duranta do przyjścia, to przynajmniej z niej korzystasz. Zawodników na poziomie Duranta jest w tej lidze 3 - Lebron, Westbrook, i Curry. Reszta (A. Davis, Harden, etc.) jest pół tiera albo cały tier niżej.

 

Whiteside to nie jest wzmocnienie, dla którego warto porzucić nadzieję i jakiekolwiek działania ku pozyskaniu Duranta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy masz szanse, chociażby minimalną, namówić człowieka pokroju Duranta do przyjścia, to przynajmniej z niej korzystasz. Zawodników na poziomie Duranta jest w tej lidze 3 - Lebron, Westbrook, i Curry. Reszta (A. Davis, Harden, etc.) jest pół tiera albo cały tier niżej.

 

Whiteside to nie jest wzmocnienie, dla którego warto porzucić nadzieję i jakiekolwiek działania ku pozyskaniu Duranta.

chyba ze jestes Chicago Bulls ktorzy maja wyjebane w kazdego wiekszego wolnego agenta

 

trzeba tez pamietac zeby nie odjebac takiego panicznego ruchu jak Suns liczac na Lebrona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosh znów problemy z zakrzepami... Skoro robi mu się to biorąc leki rozrzedzające krew to nie mam pojęcia jaki jest sposób żeby tego uniknąć.

 

Jeżeli wypadnie do końca sezonu to możemy pomachać na do widzenia playoffom.

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage problemy zdrowotne i kontrakt Bosha, wymagania Wade'a i kontrakt Dragicia, Miami staje sie coraz mniej atrakcyjnym miejscem do grania i moze byc ciezko o solidnych FA przez jakis czas. Zobaczymy co dalej z Boshem, ale szkoda goscia, 76ers maja lekki usmiech pod nosem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, biedny Bosh :/. Jak się to potwierdzi to chłop ma pograne. Kiedyś już coś tam pisałem że wysocy mają większe ryzyko do takich kwiatków. D-dimery i inne sprawy.

 

Pytanie - czy Bosh miał kiedyś coś złamane? Np. obojczyk?

 

 

D-dimery sie oznacza tylko przy podejrzeniu zakrzepow. Moze byc ze ma genetyczne uwarunkowania do zakrzepicy ,a nawet napewno bo jest mlody do tego sportowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca. Oznacza się je w wielu przypadkach, czasami profilaktycznych. Choć jak najbardziej, genetyka też. Również taka pierdoła wydawało by sie, jak źle zrośnięty obojczyk po złamaniu ( stąd pytałem czy Bosh nie miał kiedyś załamanego ).

 

Wracając, że nie robi się markerów tylko w przypadku podejrzeń - ciekawa historia:

 

Lat temu naście poszedłem na okresowe badania do lux-medu czy innego jakiegoś szarlatana ( nie pamiętam już dokładnie ). Wyniki miały być za dwa dni. Następnego dnia dzwoni telefon że mam natychmiast się zgłosić do lekarza który mi zlecił te badania. Lece do babki, z duszą na ramieniu a ona mi mówi z przerażeniem że mam 10 razy przekroczony stan maksymalny d-dimerów i wysyła na SOR. Na SOR pierwsze co mi lekarz kazał zrobić to pokazać łydki aby sprawdzić żylaki ( a u Bosha właśnie poszło w łydkę teraz ).

 

Zrobili raz jeszcze badania - okazało się że all is ok a to w luxmedzie se przecinek źle postawili nie za tym zerem co powinno być. Ot taki mały "błont".

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje tylko ddimery moga byc podwyzszone nawet przy zwyklym przeziebieniu,uwierz mi wiem co mowie bo sam z tym walcze od kilku lat. Co do zlaman masz racje bo mnie lekarze pytali o to wlasnie,ale najpewniej jest to genetyka. Chociaz licze ze to tylko zespol pozakrzepowy,ktory daje takie same objawy jak zakrzepica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.