Skocz do zawartości

Free Agency 2015, offseason 2015 - ploteczki, przewidywania, czasem fakty.


january

Rekomendowane odpowiedzi

życzę mu inj kończącej kariery w tym sezonie.

 

Ogarnij się człowieku. Jak nie jeden zapłakany prymityw, piszący o robieniu laski przez Doca, to teraz kolejny z takim kwiatkiem wyskakuje. To jest sport i to w odległej Ameryce, a niektórzy się zachowują jakby krzywdzili ich matki.

Edytowane przez puzonyyx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa. Wielu użytkowników forum odebrało całą sytuację jakby dotykała ich osobiście, jakby byli stroną w tej akcji. Bardzo dużo emocji, niepotrzebnie. 

 

Zejdźcie na ziemię, co tutaj przeżywać :) a już życzenie tego czy tamtego którejś ze stron... Słodkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja się z tym zgadzam, problemem był styl a nie sama decyzja. Czytając niektóre wpisy można jednak odnieść inne wrażenie, część osób uważa, że DJ powinien podpisać z Dallas i chuy.

 

Wracając jeszcze do stylu to ciekaw jestem ile było podobnym sytuacji w przeszłości. Nie wiemy o nich bo era Twittera i sportowców pod mikroskopem to dopiero ostatnie lata.

 

Tak czy inaczej sposób w jaki rozegrał to sam zawodnik jest nie do wybronienia, zobaczymy co zrobi dalej, mógłby się chociaż częściowo zrehabilitować. Obawiam się jednak, że jego uczynny agent nie zmontuje mu żadnego ładnego tekstu z tej okazji.

 

A tu coraz lepiej, życzenia career-ending injury. Może od razu raka mózgu i jakiegoś wypadku w rodzinie? :) Po co się hamować, to nie kółko różańcowe!

 

WTF?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mavs z druzyny z potencjałem na PO i walke, stali sie drużyna bez podkoszowego na poziomie+dirk. moze najlepsze byłoby tankowanie, wyleczenie mathewska na 100%, podpisać jakis młodych i ich ogrywać. Ale zaraz, Cuban ma za dużo honoru żeby jego drużyna tankowała...

 

 

edit: albo inny pomysł; jako ze LBJ nie podpisał nic z cavs, a dallas ma teraz nadmiar gotówki wysłac maxa do Króla  :nevreness:

Edytowane przez iglo13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january

 

Ja tylko apeluję o odrobinę szacunku dla innych. Wiele rzeczy można napisać bez pokazywania innym, że jest się prymitywem. Życzenie komuś kontuzji/choroby/śmierci, to poziom dziecinnej żenady na poziomie 6. klasy podstawówki (nawet nie gimnazjum). Sam o sobie świadectwo wystawiasz, pisząc takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewielu z was wzięło pod uwage ile zawsze jest brudu gdy chodzi o wielką kasę. Do Dallas napewno pchało go wielu żądnych własnego interesu ,,doradców". To że agenci działają często nie w zgodzie z prawem czy etyką jest niestety normą. No i takich akcji z pewnością było już kilka conajmniej w dziejach NBA ale poprostu o nich nie wiemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mavs z druzyny z potencjałem na PO i walke, stali sie drużyna bez podkoszowego na poziomie+dirk. moze najlepsze byłoby tankowanie, wyleczenie mathewska na 100%, podpisać jakis młodych i ich ogrywać. Ale zaraz, Cuban ma za dużo honoru żeby jego drużyna tankowała...

 

 

edit: albo inny pomysł; jako ze LBJ nie podpisał nic z cavs, a dallas ma teraz nadmiar gotówki wysłac maxa do Króla :nevreness:

Dallas wysłało przyszłoroczny pick do Bostonu za Rondo (zastrzeżony w top7). Coraz lepiej ta wymiana wygląda. Jordan zachował się kijowo, szkoda Dallas, ale ja liczę, że nie załapią się do PO i skończą w okolicach 12-14 picku.

 

Tak w ogóle to może to ostatnia przysługa Doca i Pierce'a dla Bostonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szopka Jordana moim zdaniem przebiła wszystko, bo była niesamowicie śmieszna, w przeciwieństwie do Decyzji która była raczej patetyczna. Melodrama to był taki objazdowy teatrzyk, nikt tego na poważnie nie brał, bardzo męczące to było.

 

Co do DJ i Clippers to będę im przewrotnie kibicował, wbrew świętemu oburzeniu i moralizatorom wszelkiej maści. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wkurzeni widzę fani Lakers bo mieli nadzieje że teraz w derbach będą przegrywać-20 a nie -40.

Fakt sama otoczka tej decyzji wygląda nie ciekawie,ale naprawdę jechanie po DJ za  to że przemyślał sprawę i doszedł do wniosku że jednak chce zostać w LAC jest grubą przesadą.W kopanej swego czasu Ronaldinho podobnie "wyruchał" MU po roku nikt już tego nie pamiętał.

 

Ciśnięcie po LAC że do końca walczyli o swojego zawodnik to już jest całkiem niepoważne,Jordan sam zadzwonił do Riversa a że ten nie miał kasy na FA to nic dziwnego że mając jeszcze jedną okazję do "pozyskania" DJ nie zawahał się podjąć racjonalne kroki.

Edytowane przez StroSHow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wkurzeni widzę fani Lakers bo mieli nadzieje że teraz w derbach będą przegrywać-20 a nie -40.

Fakt sama otoczka tej decyzji wygląda nie ciekawie,ale naprawdę jechanie po DJ za  to że przemyślał sprawę i doszedł do wniosku że jednak chce zostać w LAC jest grubą przesadą.W kopanej swego czasu Ronaldinho podobnie "wyruchał" MU po roku nikt już tego nie pamiętał.

 

Ciśnięcie po LAC że do końca walczyli o swojego zawodnik to już jest całkiem niepoważne,Jordan sam zadzwonił do Riversa a że ten nie miał kasy na FA to nic dziwnego że mając jeszcze jedną okazję do "pozyskania" DJ nie zawahał się podjąć racjonalne kroki.

racjonalne kroki? chbya radykalne bardziej by pasowało :P

 

 

no jak dla mnie to też smiechawa straszna jak takie rzeczy mozna robić, przyjechali czarni kumple chronić biednego Jordana przed kowbojami z Dallas 

ciekawy jestem co się wydarezyło jak w końcu wyszli z tego domu, nikt tego nie nagrał? nikt nie nawyklinał Doca i Jordana? tak o dla przykładu 

 

no i pierwszy mecz w Dallas to mecz podwyższonego ryzyka, lepiej niech mu wpiszą jakąś kontuzje i niech nie leci tam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na zakończenie powyższego, macie i płaczcie:

 

Kidd, along with Suns teammates George McCloud and Rex Chapman, chartered a plane and flew through a blizzard into Denver that night.

"I was at a (
) hockey game (in the owner's suite) and I wasn't going to sign until they got there," McDyess said.

But McDyess said Dan Issel, Denver's coach and general manager at the time, knew Kidd's rescue party was on the way, and instructed security and ticket sellers at McNichols Arena to keep Kidd and company out of the building.

"I mean, it was a blizzard outside, and they wouldn't let those guys inside the arena. They kept them out in the snow," McDyess said. "It was crazy times."

McDyess, true to his character, honored his verbal commitment to the Nuggets and played four more seasons with them. But he's always regretted the decision he made on that snowy night.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie może faktycznie daj wygrał

LeBron zachowalcsie hak pajac, ale to był i jest najlepszy gracz ligi. To że jest bucem z przerosnietym ego nikogo nie dziwilo bo taki by zawsze

 

Natomiast kim jest DeAndrzej?

Ot tepym beztlenciem ofensywnym, który coś zaczął znaczyć w defensywie.

I nie dość ze koleś dostaje maxa to jeszcze w takim finałem wyścigu

NBA where amazing happens pasuje tutaj jak ulal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew temu co wielu tu napisalo, to DAJ wcale nie dostanie 30 mln wiecej bo lwia czesc tej roznicy pochlonie podatek. Polecam przypomniec sobie sytuacje z Howardem i wyliczeniami roznicy miedzy LAL a Houston. To sie rozejdzie o pare milionow. Z pamieci pisze ale chyba ok. 10 wiec w tym ostatnim roku dostanie 10 mln, co jak na glu.... mu... to sporo za duzo.

 

@ely3

wiem, ze sporo zejda z podatku, ale dla mnie brak strech na Wallace to glupota ze strony GSW. 5 mln w ich przypadku to duzo ale 11,8 to juz zajebisty rarytas. Dlatego czekam az zrobia strech, by za ten deal ich pochwalic, bo zostawili grajka z draftu a bez zalu pozbeda sie scruba, ktorym Lee dla sporej ilosci ekip nie byl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.