Skocz do zawartości

Free Agency 2015, offseason 2015 - ploteczki, przewidywania, czasem fakty.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny dowód na to że stereotyp dużego głupiego murzyna nie jest stereotypem. Ciekawi mnie jak to będzie wyglądało w rzeczywistości, w sensie jak Clippers przyjadą do Dallas na mecz - życzyłbym sobie hack a jordan przez cały mecz :)

 

btw mam nadzieje że Cuban w akcie desperacji nie rzuci się na Kantera, bo mielibyśy wtedy najgorszy defensywny froncourt ever.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robią stretch kontraktu i miają zejscie z 12mln, różnica chyba widoczna?

ale oczywiscie musiales to przedstawic z jedynie korzystnej dla siebie strony, typowy foruming.

 

fakt faktem, bez Kevona, jesli w takiej formie to faktycznie pójdzie :]

Oglosili juz ten strech, bo nigdzie nie widzialem info?

 

Zacznijmy od poczatku, bo sie chyba nie rozumiemy. Napisalem, ze aby zejsc z calej umowy Lee trzeba dorzucic pick z draftu. Tak sie nie stalo i GSW nie zeszli z calej umowy, czyli mialem racje.

 

Zejscie z od 5 mln do 11,8 zalezne jest od uzycia strecha i rozlozenia kontraktu w salary naa lata. Czyli na dzien dzisiejszy zeszli z 5MLN! a reszte najwyzej rozloza na 3-5 lat. Umowe Lee tez mogli rozlozyc na 5 lat i miec mniej w salary. Czego nie rozumiesz?

 

Co do Lee. Wypchniecie go do C's to sprytny ruch. Contandera nie wzmocnia, a sami zwolnia mniej wiecej tyle ile mieli zwolnic. Nie uprawiam foru czegos tam. Napisalem tak jak dzis sprawa stoi. Jak dojdzie do strecha to bedzie to spoko ruch, bez strecha wyglada to srednio. No i nadal nie zejda z 15 mln jednym ruchem, a o to w koncu w moich wypowiedziach sie rozchodzilo:]

 

Co do akcji LAC. Skoro jezdzi sie po LAL, to czekam na morze hejtu na rywala zza miedzy. Kurewskie zachowanie, glupi murzyn od kilku milionow wiecej na stole totalnie zglupial. Cuban wydymany po raz kolejny. Nie lubie Dallas ale tak po ludzku to mi ich szkoda. A tego debilowi zycze kontuzji w pierwszym meczu sezonu. Niech Ballmar i Doc placa mu przez 5 lat za nic. To bylaby idealna sytuacja;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie Jordan Cubana wydymał, ciekawe czy teraz Cuban się na Hibberta rzuci i wydyma Lakers.

 

karma Jordana w dupsko ugryzie, kiedyś ktoś wydyma jego. Pewnie sami Clippers, Paul go będzie opierdalał, touches nie będzie, zostanie po staremu.

 

to jeśli dobrze rozumiem, z kasą jest do tyłu, te 3.5 bańki z kontraktu to pewnie więcej niż to co by w podatkach zapłacił.

 

Ben Bolch: According to @Eric Pincus, DeAndre Jordan’s 4-year contract with the Clippers is for $87.6 million. Would have made $84.1 million with Mavs. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy czy gdybyś Ty dostał 30 mln powodów do zmiany zdania to byś go nie zmienił.

Rozumiem, ze uścisk dłoni i dżentelmeńska umowa gówno dla Ciebie znaczą dlatego dla mnie nie różnisz się niczym od tego dzbana. Za takie akcje to w Stanach wywozi się gościa na pustynię i przestrzeliwuje kolana. W sumie nawet nie byłaby to strata jednego durnia mniej. Dziwne, że taki ciec może tak postąpić i gra muzyka a gdyby sprawa była odwrotna i to Klub wystawił zawodnika posypałyby się kary, hasła typu rasizm, niewolnictwo, utracona młodość, nie mam za co wyżywić rodziny itd. Silver powinien go zdyskwalifikować na minimum rok to następnym razem jeden z drugim by się zastanowili bo to śmierdzi sporym precedensem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze uścisk dłoni i dżentelmeńska umowa gówno dla Ciebie znaczą dlatego dla mnie nie różnisz się niczym od tego dzbana. Za takie akcje to w Stanach wywozi się gościa na pustynię i przestrzeliwuje kolana. W sumie nawet nie byłaby to strata jednego durnia mniej. Dziwne, że taki ciec może tak postąpić i gra muzyka a gdyby sprawa była odwrotna i to Klub wystawił zawodnika posypałyby się kary, hasła typu rasizm, niewolnictwo, utracona młodość, nie mam za co wyżywić rodziny itd. Silver powinien go zdyskwalifikować na minimum rok to następnym razem jeden z drugim by się zastanowili bo to śmierdzi sporym precedensem.

 

Zabawny jesteś. Piszesz o uściskach dłoni i dżentelmeńskich umowach, a potem o wywożeniu na pustynie i przestrzeliwaniu kolan. Za dużo filmów się naoglądałeś jeśli uważasz, że dżentelmeni mają taki kodeks. Albo po prostu nie rozumiesz słowa dżentelmen.

 

Umowy podpisuje się 10 lipca więc nic nie zostało podpisane. Od 1-9 są negocjacje.

 

To co zrobił DJ jest bardzo ciekawe dla mnie jako widza, bo dzięki temu do 10 lipca nic nie jest pewne i igrzyska trwają.

 

@the4yeast - DJ miał rzekomo podpisać 5 letni na 110 z LAC a z Mavs 4 letni za 80 ---> 30 baniek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy czy gdybyś Ty dostał 30 mln powodów do zmiany zdania to byś go nie zmienił.

 

A ja jestem ciekawy czy zdajesz sobie sprawy, że Clippers oferowali mu taki kontrakt od początku trwania fa? Abstrahując już od tego że dostał mniej, to też nie jest tak, że nagle zaświeciły mu się dolary w oczach.

 

Jeżeli nie widzisz tego, że gość zachował się nieprofesjonalnie i tak naprawdę totalnie pozbawił Mavs udziału w trwającym fa, to sorry ale Cię nie rozumiem.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kogo roger oprocz ciebie obchodzi smutne dallas na ta chwile? ;]

przeciez tam nie ma nic, nikogo, jest stary dirk i przeplacony białas, nie ma żadnych szans na sukces z ta ekipa, nie ma pg, nie ma sg, bo pozayskanie mathewsa nie jest niczym wielkim, nie ma c, nie ma ławki, klimatu nic nie ma. jest fajny trener i tyle.

 

bardzo dobrze ze DeAndre sie jeszcze raz zastanowil, jak to tu padło 100 razy na forum, drugiego takiego rogrywajaka ktory da mu tyle takiej gry jaka prezentowal w tamtym sezonie, nie znajdzie nigdzie.

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekawy czy zdajesz sobie sprawy, że Clippers oferowali mu taki kontrakt od początku trwania fa?

 

Jeżeli nie widzisz tego, że gość zachował się nieprofesjonalnie i tak naprawdę totalnie pozbawił Mavs udziału w trwającym fa, to sorry ale Cię nie rozumiem.

 

Nie jestem DJ więc nie znam jego procesu decyzyjnego.

 

DJ nie jest członkiem Dallas Mavs i to nie on ponosi odpowiedzialność za przyszłość Mavs tylko ludzie z Mavs. A ostatnie kilka lat pokazują, że nie są to mistrzowie dobrych decyzji.

Dallas nie zatrzymało Tysona nim DJ zadeklarował, że dołączy do Dallas.

 

Podkreślam jeszcze raz umowy podpisuje się 10 lipca od 1 do 9 trwają negocjacje. Puki nie podpisał miał prawo zmienić zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobrze ze DeAndre sie jeszcze raz zastanowil, jak to tu padło 100 razy na forum, drugiego takiego rogrywajaka ktory da mu tyle takiej gry jaka prezentowal w tamtym sezonie, nie znajdzie nigdzie.

 

Mitologia.

 

Z tego co pamiętam Dallas przed trejdem Rondo było na 1 miejscu w ilości dunków w całej NBA mając na pg Nelsona, Harrisa i Barree i na pierwszym miejscu jeżeli chodzi o punkty z p'n'r.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem DJ więc nie znam jego procesu decyzyjnego.

 

DJ nie jest członkiem Dallas Mavs i to nie on ponosi odpowiedzialność za przyszłość Mavs tylko ludzie z Mavs. A ostatnie kilka lat pokazują, że nie są to mistrzowie dobrych decyzji.

Dallas nie zatrzymało Tysona nim DJ zadeklarował, że dołączy do Dallas.

 

Podkreślam jeszcze raz umowy podpisuje się 10 lipca od 1 do 9 trwają negocjacje. Puki nie podpisał miał prawo zmienić zdanie.

mavs nie zatrzymało tysona bo chciało podpisać DJ. On sie zgodził. wszyscy wiedzą ze umowy podpisuje sie później ale jakoś 99% zawodników nie ma problemu z dotrzymaniem słowa. Jakby co dziesiąty gracz zachowywał sie co sezon tak jak DJ, okres do podpisywania kontrktów w offseason byłby martwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie Jordan przejrzał na oczy to, co większość na forum pisała zaraz po info o przejściu do Mavs - że to c***owy ruch. I zrobił korektę. Nie można mieć pretensji, typ decyduje o swojej przyszłości. Nikt z was nie miał sytuacji, że już dogadaliście jakąś robotę bez podpisania umowy, a w międzyczasie dostaliście lepszą ofertę i wybraliście drugą firmę?

 

Już odchodząc od tego wszystkiego, mam dużą nadzieję, że ta sytuacja wywoła zmianę głupiego przepisu o podpisywaniu umów dopiero 10 dni od otwarcia okienka. To powinno być możliwe z miejsca, zaraz po decyzji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

The NBA salary cap for the 15-16 season has risen to $70 million and the luxury tax level will be $84.7 million.

Teams had been operating on an estimated cap of $67.1 million.

On the eve of the offseason, Ken Berger reported there would be an anticipated jump after the NBA's final audit.

The significant increase in the salary cap will impact max contracts as well as luxury tax payments.

NBA.com's David Aldridge reports the players will receive $57.2 million in escrow shortfall payments since salaries were under their share of BRI.

Adrian Wojnarowski/Yahoo! Sports

...

 

- Ray McCallum z SacTown przenosi się do San Antonio za pick w 2 rundzie.

- Luis Scola w Toronto 3mln / rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówi matek: wielka liga, miliardy dolarów, a jakiś idiotyczny przepis robi tego rodzaju syf. Na gębę, to sobie można pizzę zamówić, a nie umawiać się na milionowy kontrakt. Gdyby od razu zamiast dawania słowa harcerza, musiał dać swój podpis, to by szopki nie było. Do przemyślenia dla władz ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.