Skocz do zawartości

Free Agency 2015, offseason 2015 - ploteczki, przewidywania, czasem fakty.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Dallas jest największym przegranym póki co. Jeśli jeszcze odmówi im DAJ, który notabene jest z Texasu to koniec. Nawet Josh Smith do niech nie przyjdzie, bo woli grać z Howardem. Jedyna opcja to modlić się o WM'a i jakiegoś w miarę sensownego PG. Na C podpisujecie Bismacka, albo Koste.

Przegranymi? Ale co konkretnie przegralismy do tej pory? ; )

 

 

Marudzicie na Mavs, a wygląda że są bliżej DAJ niż Clippers więc nie rozumiem tej szydery na ten moment  ;)

 

 

Otóż to.

Edytowane przez eMeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mają kasy na ten tercet.


A Morey strolluje Cubana nie wyrównując.

 

Green próbuje podbić stawkę.

 

I to będzie zajebisty ruch, bo Cuban rżnie cwaniaka znowu wyjebie maxa dla rolsa z Houston, a Morey zadzwoni do Llulla i za połowę tego będzie miał to samo na PG. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co jesteście z Dirkiem, Feltonem i Parsonsem, a FAsow ubywa. Właśnie pożegnał Was Monta i Chandler. Trochę to słaba sytuacja.

 

to ze Monta odejdzie było wiadome w maju. przy staraniach o DAJa trzeba tez było załozyc odejście Chandlera. W czym problem? na razie nic sie specjalnego nie wydarzyło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co jesteście z Dirkiem, Feltonem i Parsonsem, a FAsow ubywa. Właśnie pożegnał Was Monta i Chandler. Trochę to słaba sytuacja.

To, że monta odchodzi było wiadome od początku, zostało też powiedziane, że nie jest priorytetem dla Mavs, natomiast Chandler był tylko planem B. 

 

Keep calm and wait for DeAndre ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co jesteście z Dirkiem, Feltonem i Parsonsem, a FAsow ubywa. Właśnie pożegnał Was Monta i Chandler. Trochę to słaba sytuacja.

 

Ja tam mówiłem już podczas sezonu, że wszyscy po za Aminu są do wyjebania.

 

Skoro nie ma ostatniego fightera Aminu to cały skład jest do przebudowy. Nie ma picków, ani prospectów. Kto i po co miałby tu teraz przychodzić? Chyba tylko dla kasy, bo Mavs przestali być ciekawym graczem na rynku. Kogoś przepłacimy i weźmiemy jakieś ciekawe nazwisko, ale w wygrane offseason to ja tutaj nie wierzę.

 

Swoją drogą Biyombo czy Koufos jak coś to na backup chętnie bym wziął w dobrej cenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mavs podpiszą daj+matthews+znośny pg to wszyscy bedą mówić o nich jak o wygranych.Jeszcze nic nie wiadomo wiec troche spokoju prosze 

Rondo jest wolny. Doświadczenie w PO + potrzebny ogarnięty trener + plotka głosi, że zna szatnię Mavs.

 

Tyson in Suns. Szijet. Pojechali potem z Tajsonem i podpisanym glejtem Tajsona kusić LMA. Pojebane. Tyson+LMA+Tucker+EB+BK. Co z Morrisami? Wright idzie do Mavs.

Zresztą fantastyka jakaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tych kwot w żadnym wypadku nie można porównywać do kontraktów podpisywanych wcześniej

 

 

nie porownuje, patrze na zawodnikow przede wszystkim i na to co wiem o ich grze.

oceniam jakos tam po swojemu ile ta ich gra jest warta.

widze demara carrolla i widze jak za 3 lata upada jako gracz, tak bedzie z wiekszoscia tych graczy.

ciebie kontrakt singlera ucieszyl i napisales ze swietny ruch okc, dla mnie 5 mln dolarow za sezon dla takiej zapchaj dziury to skandal.

rozumiem ze sa nowe przepisy umozliwiajace to wszystko co sie wlasnie dzieje, nie rozumiem tylko jak tak mozna ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze maja Lou Williamsa, Eda Davisa, Boozera:), Stuckeya, Koste, włoskiego Novika:), Alan Anderson, Serafę czy Bombo no i D-Thrill:)

 

 

nie wiem czy ktos wrzucał, Mo-Will blisko podpisania z Grizz

Tay Prince z Cavs

Dorell Wright z Clipps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.