Skocz do zawartości

Free Agency 2015, offseason 2015 - ploteczki, przewidywania, czasem fakty.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego, że pewien zespół swymi poczynaniami nie zasłużył jeszcze na temat na sezon 15/16 - garść newsów.

Len uczestniczył w wypadku samochodowym.

Wright niekoniecznie chce być ponownie podpisany przez Suns. Ale Suns go chcą.

Granger w Suns na kolejny rok, skorzystał z PO.

Knight ma być klepnięty na 70/5 więc...

... Ci idioci chcą spuścić EB. Kierunki do tej pory wskazane - NY, Sacto, raz nawet Detroit ktoś wspomniał.

Tucker zużył cały blankiet kuponów na Maca, wczoraj widziano go w okolicach szafki Morrisów. Dziś Morrisy zgłosiły zaginięcie ich kuponów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

równie dobrze tez były 'sources' piszące o tym chytrym planie Mitcha

Ale co to za chytry plan? Przecież Hinkie mógłby dostać kogoś pewnego i sprawdzonego za tego Okafora. Na Russellu świat się nie kończy i Kupchak nie jest idiotą, który mógłby tak pomyśleć. Russell to gość, co do którego nie masz żadnej pewności. Może być drugim OJ Mayo, i tyle.

 

Sytuacja: Lakers wzięli Russella tylko pod trade z Philly, a ci oddają jutro ich wymarzonego Okafora za jakiegoś przysłowiowego Bledsoe - i co? LAL zostają z graczem, którego chcieli mniej, ale go wybrali żeby coś wyrwać... Taki był plan? 

 

Mitch go brał, bo uznał za najlepszy wybór, a nie pod odzyskanie picku lub inne korzyści od 76ers. Odpuszczanie Okafora i liczenie, że Hinkie nie zna innych graczy poza Russellem i dorzuci bonusy żeby tylko go mieć, to sikanie pod wiatr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby Gasol ma zaplanowany na razie tylko meeting z Memphis, Parker i Duncan mają być na spotkaniu z LMA, sam LMA ma wybrać między Spurs a Blazers.

http://www.nba.com/grizzlies/news/marc-gasol-of-memphis-150629 Barcelona born Memphis made. - ładnie zrobili tylko by coś dołożyli, przed PO wierzyłem w J.Greena teraz nie, gość się zaciął, padlina.

Kobe podobno dzwonił do DAJa by poinformować go, że Lakers są nim zainteresowani.

Edytowane przez Cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fish przecież zna system jako Jax rzecze ale dziwi, ze az tak na siłę pcha sie w to, Rodman mowił,ze to jest w chwile do ogarniecia haha

 

 

z innych, Nets tak jak rok temu mocno napierają na T-Roba, coś w nim widzą chyba, ciekawym by było jakby poleciał gdzies Tadeusz on chce chyba cos 50/4 i Robinson dostałby jakies minuty bo w Sixers wyglądał całkiem choc ciezko to tam zweryfikowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy problem tej organizacji jest taki, że mają trenera bez jajec, który nie potrafi ogarnąć Melona. Kluczem do sukcesu Knicks jest ogarnięcie Melo, a potem to już z górki. Ja tam podłączam się pod #ŁotyszMVP i mam nadzieję, że to on zamknie usta wszystkim w następnym sezonie i pozamiata. :grin:

biorąc pod uwagę, że Dirk w pierwszym sezonie robił jakieś 10ppg na 40%fg, to Nowy Jork może eksplodować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę to co się działo w zeszłym sezonie to te jego "przewidywane" 10 ppg to będzie balsam na serce. 

 

Dalej jestem za tym, żeby dać Fisherowi szansę na pokazanie tego co potrafi, bo ocenianie go po jednym sezonie z takim składem jaki był jest trochę niesmaczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Kiddzie też większość ludzi wieszała psy w trakcie pierwszego sezonu, a teraz po tym co pokazuje w Bucks ludzie mają zgoła odmienne zdanie na jego temat.

Kidd miał trudne początki to fakt, ale finalnie awansował do PO i nawet napsuł trochę krwi Lebronowi i spółce. Fish natomiast nie zrobił nic za co możnaby go pochwalić. Imo, to dwie zupełnie inne półki trenerów, obym się mylił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja do samego Fisha nic nie mam. Po prostu za poroniony uważam pomysł trójkątów i to, żeby to on był HC w takich warunkach. 

 

Może gdzieś indziej byłoby lepiej, gdyby mógł robić swoje, a nie mieć narzucone tringle. Z drugiej strony ma parasol Phila i pewnie czuje się w miarę bezpiecznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lewysmoku ale porównaj sobie routery Neta i Knicks

Kiedy dostał zespół weteranów i gwiazd mniejszego kalibru

A Fisher niezadowolonego Melo i bandę jakiś kołków z dilig

Miałem te nieprzyjemności oglądać Nyk w razie z pięć razy i Fishera nie mozna krytykować za indolencje swoich graczy, za wyprowadzenia piłek z autu w aut, błędy połowy, podania w plecy

Ci goście są tak nietrenowalni ze aż boli

Większość nie zajrzałam miejsca w PLK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.