Skocz do zawartości

Boston Celtics 2015/16.


Regis

Rekomendowane odpowiedzi

Pitu pitu. Nie ogladalem, ale nie wierze w to, ze istnieje jakiekolwiek inne wytlumaczenie tej porazki niz post Clouda. Dzieki Stary!

 

0pkt Olynyka. Jak Olynyk gra dobrze, to i Celtics często grają dobrze takie mam wrażenie. No i obrona w 4 kwarcie - nie da się wygrać jak ktoś rzuca tyle punktów z rzędu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje nam go to guya i to nawet nie jakiegoś ultra elitarnego jak Steph, ale wjebanie się w Big Ala to najkoszmarniejszy z pomysłów (no chyba że mamy na myśli Horforda). ;)

 

Nie ma najmniejszego sensu uderzać do Jeffersona mając Sullingera. :) Ogólnie czekam na jakieś ruchy Ainge, bo nasza rotacja jest toksyczna. Stevens robi co może, ale nie idzie sensownie rozłożyć minut dla tylu gości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma najmniejszego sensu uderzać do Jeffersona mając Sullingera. :smile: Ogólnie czekam na jakieś ruchy Ainge, bo nasza rotacja jest toksyczna. Stevens robi co może, ale nie idzie sensownie rozłożyć minut dla tylu gości.

Dokładnie. Też czekam na jakąś wymianę, bo jest za tłoczno. Nie wiem tylko kogo może Ainge wymienić i za kogo. Szczerze mówiąc, to ciesze się, że nie jestem na jego miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nawet się nie zastanawiał tylko rzucił jakis gruby pakiet do Sacto po D.Cousinsa. Tylko jedno "ale". Ponoć nie przepadają za sobą z "Azją" Thomasem, notabene naszym najlepszym jak do tej pory zawodnikiem.

 

Demarcus - bestia na postupie - otoczony strzelcami (mniej lub bardziej wyborowymi) - moja idea dobrej, cholernie groźnej, paki Celtów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stricte co do jego gry nie mam zastrzezen, na pewno jezeli gralby swoj basketball to dalby duzo Bostonowi.

Mam zastrzezenia co do jego łba, bo jest k**** pusty. Wolałbym juz Howarda z jego mentalnoscia szescioklasisty-urwisa, niz ten 120kg worek miesa nieskalany intelektem. Cenie sobie Boston jako organizacje, daleko mi do bycia fanatykiem, ale Ainge zrobil przez ostatnie kilka lat swietna robote - po co sobie psuc taki run? ;)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stricte co do jego gry nie mam zastrzezen, na pewno jezeli gralby swoj basketball to dalby duzo Bostonowi.

 

Mam zastrzezenia co do jego łba, bo jest k**** pusty. Wolałbym juz Howarda z jego mentalnoscia szescioklasisty-urwisa, niz ten 120kg worek miesa nieskalany intelektem. Cenie sobie Boston jako organizacje, daleko mi do bycia fanatykiem, ale Ainge zrobil przez ostatnie kilka lat swietna robote - po co sobie psuc taki run? ;)

 

 

A nie sądzisz, że to Sacto odcisnęło piętno na głowie DMC ? Nie wydaje mi sie, że DMC jest taką osobą za którą go uważasz, wprost przeciwnie, czytałem gdzieś, że poza parkietem to normalny gość. A jego zachowania na parkiecie, te negatywne, wynikają z jego ambicji no i tego że gra kilka sezonów w Kings.

Edytowane przez t3jlor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak mówisz. Boogie to spokojny gość poza parkietem. Jest po prostu zbyt ambitny. Był w preseason filmik jak ktoś krzyczy na treningu, aby Boogie nie gral na 100%, bo to gierka treningowa. Efekt taki, że zrobił 4bloki pod rząd w ciągu 10sek i wyszedł z hali mówiąc, że jak nie gra się na 100% to trening jest bezsensu. Strasznie ambitny gość. Z charakteru trochę jak Smart, który całe życie wygrywał i został w ncaa na kolejny rok, aby zdobyć trofeum. Nie udało się co prawda, ale godne podziwu.

Tutaj to mam wrażenie jakbyś pisał o KG, Jordanie czy Kobe. Masz ten artykuł może?

 

 Poza tym tak czy siak, póki Cousins nie pokaże, że nadaje się na lidera, to ja go jako lidera nie kupuje i tyle. Wolałbym pod kosz kogoś takiego jak Noel, a 1 opcji dla zespołu wolałbym poszukać na pozycji SG czy SF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, mi się po prostu marzy zespół Celtów w starym, klasycznym stylu, z dominującym ofensywnie centrem. 

Poza tym, Cloud, gdzie Kuzyn miał się wykazywać jako lider ?? W niewydarzonych Kings ?? C'mon...

 

SG, SF jako 1st option?? Masz jakieś propozycje?? 

Nie można zwalać wszystkiego na organizacje, zwłaszcza, że DMC chyba nawet nie potrafił dobić do 40 zwycięstw.

 

Co do tych SG-SF - nie mam żadnych realnych opcji, ale pozyskanie DMC też nie jest zbyt realne. Dużo jeszcze się może zmienić i kto wie kto za jakiś czas będzie dostępny. Po prostu wolałbym poszukać pierwszej opcji właśnie na tych pozycjach. Marzeniem byłby Durant czy George - na tę chwilę, to nie jest nic realnego i prawdopodobnie pierwszą opcję będziemy musieli pozyskać przez draft i wychować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj to mam wrażenie jakbyś pisał o KG, Jordanie czy Kobe. Masz ten artykuł może?

 

 Poza tym tak czy siak, póki Cousins nie pokaże, że nadaje się na lidera, to ja go jako lidera nie kupuje i tyle. Wolałbym pod kosz kogoś takiego jak Noel, a 1 opcji dla zespołu wolałbym poszukać na pozycji SG czy SF.

 

Facet ma dopiero 25 lat i całą karierę gra w Kings. W tym czasie miał pół tuzina różnych trenerów i okres, w którym Sacto było jednym wielkim cyrkiem. Młody, dobry technicznie center robiący 25/10 to nienajgorszy materiał na pierwszą opcję. Taki Derrick Coleman, tylko że mu się chce (nawet za bardzo). Przez to bardzo łatwo się frustruje i źle znosi porażki.

 

Boogie ostatnio zabrał setkę dzieciaków z biednych rodzin na świąteczne zakupy, opłacił pogrzeb kolesia zabitego w szkole, wraz z Chevroletem kupił samochód biednej rodzinie. Wiadomo, że jest w tym dużo PR, ale pustym łbem bym go nie nazwał. Przynajmniej poza boiskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, można typa wybielac, szukać argumentów, za tym że to całe otoczenie tak na niego wpływa itd.

 

Można, ale co z tego jeżeli na ta chwile to jest gościu totalnie niepasujacy do Bostonu?

 

Nie wiem jakie pobudki bu musiały Aingem kierować, żeby się na taki eksperyment zdecydować. Za dużo trudu zostało włożone w to co teraz Boston MA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, można typa wybielac, szukać argumentów, za tym że to całe otoczenie tak na niego wpływa itd.

 

Można, ale co z tego jeżeli na ta chwile to jest gościu totalnie niepasujacy do Bostonu?

 

Nie wiem jakie pobudki bu musiały Aingem kierować, żeby się na taki eksperyment zdecydować. Za dużo trudu zostało włożone w to co teraz Boston MA.

Poniekąd się zgodzę, ale jest jedno ale. Prawdą jest, że Boston ma w sumie fajne wyniki i szkoda by było to zjebać. Zdrugiej strony ciężko nie odnieść wrażenia, że brakuje wam jednej postaci, lidera z jajami, który przejmie mecz w ważnym momencie. I Cousins wydaje się najłatwiej dostępny. Choć zgodzę się, że superstara powinniście szukać na sf.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę fani Bostonu zaczynają być wybredni jak fani Lakers podczas plotek transferowych w czasie/po drafcie. 

 

Co Wy od tego chłopaka chcecie? Jedynym faktem przemawiającym by go nie było w Bostonie jest jego rzekoma kosa z Thomasem. A tak: fajna ekipa, ogarnięty trener i organizacja, która nie jest pośmiewiskiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę fani Bostonu zaczynają być wybredni jak fani Lakers podczas plotek transferowych w czasie/po drafcie. 

 

Co Wy od tego chłopaka chcecie? Jedynym faktem przemawiającym by go nie było w Bostonie jest jego rzekoma kosa z Thomasem. A tak: fajna ekipa, ogarnięty trener i organizacja, która nie jest pośmiewiskiem...

Jak to wybredni? Po prostu wiem, że pozyskanie takiego gracza jak DMC czy innej gwiazdy wiąże się z tym, że stracimy prawie wszystkie assety, które zgromadziliśmy. Dlatego właśnie chciałbym oddać te assety za coś pewnego(z DMC pewności nie mam) lub po prostu pozostać spokojnym i dalej budować przez draft. Spokój jest potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.