Skocz do zawartości

Boston Celtics 2015/16.


Regis

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że poniekąd Celtics w tej rundzie zagrają o szansę na udany off-season. Jeśli wygrają, a później powalczą ładnie z Cavs, to wtedy Ci lepsi FA spojrzą na nich przychylniej, bo postęp będzie potwierdzony w PO. Dlatego też mam nadzieję, że Amir, Sully, Kelly, Zeller zepną dupy i przeciwstawią się Sapowi i Alowi. To może być kluczowy match-up, w którym nie możemy zostać zgwałceni.

 

W razie problemów mam nadzieję, że Stevens spróbuje rzucić Crowdera lub Jerebko na Sapa - trzeba będzie próbować wszystkiego. 

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Trochę dziwne,że nikt jeszcze się nie rozpisał o sytuacji Celtics po loterii,która mimo wypadnięcia z wyścigu o Simmonsa/Ingrama nadal jest ciekawa.W tym roku mamy 3,16,23,31,35,45,51,58 pick.Z takim arsenałem samych picków możemy uderzyć po 80% ligi.Osobiście widziałbym u nas Mylesa Turnera,ale Danny pewnie będzie pracować nad ściągnięciem któregoś z dwójki Noel/Okafor.Za sam 3 pick myślę że warto.Szansy na gruszy trade trzeba szukać tam,gdzie sytuacja nie jest zbyt ciekawa(Butler,DMC,Alfabet,może George,chociaż akurat Indianie jakoś idzie).Ale jeśli się nie uda tego picku przehandlować,to moim zdaniem z 3 powinniśmy wziąć Murraya/Hielda,z 16 jakiegoś wysokiego np.Labissiere/Maker/Davis/Sabonis.Później brać już tylko best available.No i zostaje jeszcze FA.Miejsca w salary mamy,duuużo mamy(starczy na 2 maxy).O Kd po tym jak Okc opierdzielili Spurs i odgrażają się Kuremu i Klejowi możemy zapomnieć,założe się o moje wszystkie szekle że zostanie w Oklahomie.O Łajtsajda pewnie nawet nie będziemy się starać,gdyż facet raczej nie wpasuje się w system gry Stevensa(chociaż Okafor też nie powinien a jednak były próby jego pozyskania).Idealnym fitem dla Cs wydaje się być Al Horford.Taka starsza i już nieco bardziej wyeksploatowana wersja KAT-a.Defensywa,ofensywa,podanie,rzut,doświadczenie,zbiórka(chociaż teraz pewnie tego aż tak nie widać bo w Hawks często rozciąga grę).Jeśli mamy coś stworzyć tu i teraz to brałbym nawet za maxa.Rozważyłbym jeszcze wyciągnięcie Batuma,bądź wyszarpanie Gsw Barnesa w zależności od tego co by się stało z naszym pickiem w noc draftu.Trochę tych nazwisk się przewinęło,ale z takimi możliwościami i elastycznością finansową w zasadzie wszyscy oprócz Kury i Lbj mogą być potencjalnymi celami Cs.Thomas,Butler/George,Crowder,Olynyk,Horford albo Thomas,Bradley/Murray/Hield,Barnes,Crowder,Horford/Whiteside...ech...Pomarzyć zawsze można ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.