Skocz do zawartości

Boston Celtics 2015/16.


Regis

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to wybredni? Po prostu wiem, że pozyskanie takiego gracza jak DMC czy innej gwiazdy wiąże się z tym, że stracimy prawie wszystkie assety, które zgromadziliśmy. Dlatego właśnie chciałbym oddać te assety za coś pewnego(z DMC pewności nie mam) lub po prostu pozostać spokojnym i dalej budować przez draft. Spokój jest potrzebny.

Nie DMC więc kogo? Davis, Durant, Westbrook? Niewielu jest w lidze zawodników lepszych od  Cousinsa, młodych i teoretycznie dostępnych. Jak będziecie za długo czekać to zestarzejecie się i zostaniecie sami z kotem ;-)

Już brakuje minut dla wszystkich a dojdzie jeszcze topowy zawodnik z przyszłego draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie DMC więc kogo? Davis, Durant, Westbrook? Niewielu jest w lidze zawodników lepszych od  Cousinsa, młodych i teoretycznie dostępnych. Jak będziecie za długo czekać to zestarzejecie się i zostaniecie sami z kotem ;-)

Już brakuje minut dla wszystkich a dojdzie jeszcze topowy zawodnik z przyszłego draftu.

Nie wiem kogo. Pisałem wyżej, że dużo się może zmienić jeszcze, dlatego trzeba zachować cierpliwość. Zresztą Cousins tez chyba nie jest dostępny jeszcze.

 

Zawodników jest za dużo dlatego liczę, że DA zrobi jakieś mniejsze wymiany. Jestem ciekawy jak to rozegra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego trade wedlug mnie jest konieczny, ale za cos, co "od reki" bedzie dla Celtics na +.
Nie mialbym nic przeciwko Cousinsowi, gdyby jego mentalnosc zostala w Sac-town.

Smart/Bradley/????/Sullinger/Amir

 

z lawki Rozier/Hunter/Crowder/Mickey/Olynyk

+ to, co zdraftujemy. 

Cos takiego widzialbym najchetniej w '16 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za chęć spokojnej przebudowy i brak pochopnych kroków oczywiście szacunek, ale na chwilę obecną Celtics mogą dalej bawić się w draft, lub już teraz uderzać po jakiegoś gościa z wyższej półki i DMC bardzo, ale to bardzo jakoś mi pasje do obecnych Celtów. Na pewno bardziej niż Howard. Cousins jest zirytowany tym co się dzieje w Sac, ale jak Malone ogarną wcześniej temat to wszyscy widzieliśmy jak grał w stabilnym systemie z dobrym trenerem. Coś takiego by wypaliło bo Stevens jest kumaty i efekty jego pracy widać gołym okiem. Macie fają bandę graczy, która może nie ma wielkich nazwisk, ale robotę robi. I teraz wkładasz w to gościa, który chce wygrywać i jak widzi, że wszystko wokół niego jest ok, to on też jest ok. 

 

Ainge nie zrobi pochopnego kroku jeżeli nie będzie na 110% pewien tego co otrzyma w zamian. 

 

To nie Brooklyn ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ten gif czy tam filmik z treningu ja interpretuje tak, że DMC się bardziej wkurzył, że gwizdnęli mu faul niż na to, że grają z małą intensywnością?

 

Nie interesowałem się co tam Boogie robi poza parkietem, to tutaj trudno mi coś komentować. Może masz rację, że zmiana otoczenia by go utemperowała, ale być może to by było tylko chwilowe, a później znowu coś by mu się nie spodobało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typ wchodzi do ligi jako 19-latek i ląduje w zespole, który nie potrafi nikogo wychować i zatrzymać, zafundował mu już 5 trenerów, a w międzyczasie prawie wyniósł się z miasta i zmienił właściciela na Hindusa, których chciał grać 4-1 w ataku. Nawet Gandhi by się wkurwił mając wokół siebie taki cyrk.

 

Macie picki, macie kogo oddać, macie kontrakt Davida Lee by przeszła grubsza wymiana. Możecie oczywiście czekać na draft, ale ja bym brał Boogiego, jeśli tylko byłaby taka sposobność. Macie wszystko, by to wypaliło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DMC w Bostonie i ja wskakuje na fotel kibica 

 

mega opcja, DMC pod świetnym trenerem i ogarnietej organizacji + do tego jeszcze jako pierwsza opcja w ataku to najlepsze co moze go spotkac

 

zresztą Boston nie ma w czym wybiera i ja tez bym uderzał po niego bo potem zostaniecie z ręką w nocniku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu macie takie opory przed ściągnięciem Boogiego, bo nie oddalibyście za niego wszystkiego i tak. Kończy mu się powoli czas w Kings i dlatego jego cena zacznie maleć. Poza tym kto powiedział, że docelowym gtg ma być Cousins? Za to ściągnięcie go daje o wiele większe możliwości rozglądania się wśród FA.

 

P.S. Słyszałem już dawno temu o Horfordzie temu w Celtach, a potem głośno było o Miłości, więc te plotki i tak nie muszą o niczym świadczyć znowu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, Panowie jak tak można wybrzydzać. Jak tylko pojawi się okazja na pozyskanie Cousins'a to nie ma co wybrzydzać i trzeba korzystać póki jest okazja. Ja w pozyskaniu Cousinsa widzę same plusy

.

 

Nie mamy assetów, których on nie byłby wart i tylko Smarta nie chciałbym pozbyć się w tej wymianie. Boogie nie miał okazji pracować z coachem, który potrafił go wykorzystać (poza Malonem u którego wyglądał świetnie).

Wywody niektórych o bezmózgim Cousinsie zarówno tutaj, jak i w innych tematach zostały skutecznie obalone.

Z Cousinsem stajemy się poważnym graczem na rynku FA.

 

Ja nie nastawiam się na pozyskanie Boogiego, bo uważam że zostanie w Sacto. Dlatego bardziej liczę na Deal po Noela. Ale gdyby tylko Cousins był dostępny to dla mnie no brainer - tacy zawodnicy rzadko pojawiają się na rynku i trzeba korzystać z okazji

Dlatego trade wedlug mnie jest konieczny, ale za cos, co "od reki" bedzie dla Celtics na +.

Nie mialbym nic przeciwko Cousinsowi, gdyby jego mentalnosc zostala w Sac-town.

 

Smart/Bradley/????/Sullinger/Amir

 

z lawki Rozier/Hunter/Crowder/Mickey/Olynyk

 

+ to, co zdraftujemy.

Cos takiego widzialbym najchetniej w '16 ;)

Jeżeli w miejsce ???? nie mamy Duranta to ja mam nadzieje że tak nie będzie on wyglądał.

Jasne, można typa wybielac, szukać argumentów, za tym że to całe otoczenie tak na niego wpływa itd.

 

 

Można, ale co z tego jeżeli na ta chwile to jest gościu totalnie niepasujacy do Bostonu?

 

Nie wiem jakie pobudki bu musiały Aingem kierować, żeby się na taki eksperyment zdecydować. Za dużo trudu zostało włożone w to co teraz Boston MA.

Miałeś zdaje się wyjaśnić czym objawia się cancerowanie i debilizm Cousinsa. I niby dlaczego on totalnie nie pasuje do Bostonu, bo jak na moje to on pasuje nawet bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stevens coś mówi o możliwej zmianie rotacji:

https://twitter.com/SteveBHoop/status/678269402501029888?ref_src=twsrc%5Etfw

 

Oby to oznaczało więcej minut dla Huntera, trzeba dać mu więcej minut i sprawdzić jak to będzie wyglądać. Rozwijanie młodych to powinien być priorytet. 

No i jakaś wymiana by się przydała tak żeby zobaczyć w akcji Mickey, bo w d-league to ja nie wiem czy on się czegoś nauczy skoro nie ma tam rywali dla niego, ostatnio 26-8-5. W d-league to niech póki co zostanie Rozier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie również podpisanie Jerebko i to za taką kasę to od początku było nieporozumienie i jest obok Zellera pierwszy do wymiany.

Kolejny to Sully, którego warto§ć na dzień dzisiejszy może być całkiem niezła, ale z uwagi na problemy z wagą i kontuzjami oraz fakt, iż na centra się nie za bardzo nadaje, a jako pf potrzebuje obok siebie centra który gra w ataku głównie na dystansie, wydaje się bardzo trudny do obudowania. Dlatego chciałem Turnera w drafcie bo fajnie by się uzupełniali. Z realnych wymian to chyba tylko Lopez by pasował.

W ogóle to jakbym był GM w tej lidze to wycena Sullego byłaby dla mnie jedną z trudniejszych w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad Sullingerem można się było trochę zastanawiać jak grał najlepszy basket w swojej karierze jeszcze niedawno, ale nawet wtedy nie dałbym mu kontraktu, bo dupę nadal ma za tłustą, a po otrzymaniu extension może być jeszcze tłuściej. Nie wiem czy ktokolwiek będzie chciał coś za niego dać skoro za chwilę kończy mu się kontrakt.

 

Zgadzam się, że Jerebko i Zeller do wymiany, i dodaje jeszcze Lee. Wymiana tego ostatniego, to jednak może być problem dlatego przyspawałbym go do ławki do końca sezonu. Powtórzę się, ale trzeba grać młodymi i perspektywicznymi, a nie kimś kogo tu nie będzie za rok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dzisiejszej nocy:

https://www.youtube.com/watch?v=Sz9a6N2m4yc

:)

 

Co do meczu, to ładna wygrana w trochę okrojonym składzie. Zeller pokazał, że lepiej dawać jemu minuty niż Lee, Hunter całkiem całkiem - oby dostawał te 20min i zobaczymy jak dalej będzie grał. Jerebko zagrał dobry mecz, ale tak czy siak dobrze by było albo się go pozbyć, albo przyspawać do ławki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dzisiejszej nocy:

https://www.youtube.com/watch?v=Sz9a6N2m4yc

:smile:

 

Co do meczu, to ładna wygrana w trochę okrojonym składzie. Zeller pokazał, że lepiej dawać jemu minuty niż Lee, Hunter całkiem całkiem - oby dostawał te 20min i zobaczymy jak dalej będzie grał. Jerebko zagrał dobry mecz, ale tak czy siak dobrze by było albo się go pozbyć, albo przyspawać do ławki.

ja mialem wrazenie, ze Boston zagral jak Boston (z tego sezonu) a Minny zagrala tak jak graja caly sezon. Obstawialem przed sezonem Boston jako niespodzianke i wejscie do PO z seed 6 i lepiej i bede sie tego trzymal. Zeller zaskoczenie. Po forum widac, ze jest jakis bandwagon na mlodych z Minnesoty, ale to wlasnie Boston ma druzyne i sa takim market, ze beda mieli duzo latwiej przyciagnac ciekawych, wartosciowych FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie zdajesz sobie sprawy jak ciezko w obecnej lidze pozyskac na rynku franchise playera, i jak niesamowicie rzadkie jest posiadanie dwoch talentow pokroju Wigginsa i Townsa w skladzie. sam Towns, ktory jest prospektem o potencjale, nie wiem, Duncana, jest de facto lepszym materialem na zbudowanie wokol niego contendera niz borderline playoff team. rzecz jasna, nie uwazam zeby sytuacja Bostonu byla zla, tudziez zeby nie mieli potencjalu na zdobycie tego franchise playera, ale historia chyba uczy ze ciezko przewidywac perspektywy druzyn, ktore dopiero szukaja trzonu zespolu, a kims takim sa niewatpliwie C's.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.