Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Tanking brany pod uwagę ewentualnie tak - ale nie od początku sezonu. Inaczej po co by pakowali się w takiego Hibberta? Bez sensu.

 

Lakers liczyli na więcej. Nie wyszło, delikatnie mówiąc. Myślę jednak, że powoli już kupują bilety na mecze LSU.

 

A Kobe dostaje wolną rękę od całej organizacji, by odejść jak mu się żywnie podoba. Czy tego chcemy czy nie, musimy się z tym pogodzić. 

Kiedy pozyskiwali Hibberta, to tak sobie pomyślałem, czy nie jest to idealny kontrakt do handlowania po Cousinsa. Być może taki był cel podpisania Roya. Kontrakt Williamsa też jest dość dobrze wymienialny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żeby robili taką wymianę stricte pod Cousinsa, biorąc pod uwagę, jak mała jest szansa na taki blockbuster i to w trakcie sezonu. Ale gdyby do czegoś doszło, to pewnie - toeretycznie jest to ułatwienie (choć z drugiej strony spokojnie skleciliby wystarczający pod względem salary pakiet i bez Hibberta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julius, ale Hibbert ma rok kontraktu. Nie lepiej wydać tę kasę na kolejnych młodych, a po Roy'a ewentualnie uderzać jak będzie FA?

a nie lepiej posadzić kobe na ławce ? 

 

albo nasłać na niego nigasów z bejsbolem, zeby mu nogi załatwili do końca sezonu ?

 

no niby lepiej, ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tankowanie jest w lidze od zawsze - jedni tankują rok, inni 2, jeszcze inni 10.

 

A i tak wszystko zależy od talentu jaki jest w danym roku w drafcie - to, czy komuś się trafi Lebron, duncan, czy Davis, czy nie... 

 

nie bardzo widzę materię, w której możnaby coś zmienic w zasadach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ale jaki widzisz wybór? Żeby wyeliminować tanking, trzeba by wyeliminować jego opłacalność.

 

Zmiana loterii plus ubytek kasy ew. niebyt w lidze. Niech przypala dupy coponiektórym to bedzie ciekawiej. Ponadto 30 ekip to trochę duzo skoro tylko połowa awansuje do playoff.

Ale właśnie nie chcę zaczynać tego tematu :)

 

 

Mnie drażni co innego. W sumie nie drażni, ale Bryant jest bez kitu niepoważny i jak ktoś pisał sporo szkodzi swej ekipie, ale został z tego co kojarze wybroniony tym , że zarabia kasę dla klubu ...

No dobra, ale aspekt sportowy bardziej mnie interesuje niśli kasa. Bo chyba zaczyna się robić cyrk objazdowy z tych lakers z clownem jako głowną atrakcją. Czyli obe robi głupoty, sili się na ceglenie i jest fun.  hm hm   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.