Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Browna zesłali do rezerw. Niniejszym obecna lista zawodników, którzy cokolwiek bronią i mogą grać na pozycjach 1-2 :

 

.

a w czym tu widzisz problem ? dobrze, ze pogra w d'league żeby trochę minut w normalnym meczu zagrać, w razie czego można go od razu do normalnego składu wrócić. Nie pamietam już kto to był parę lat temu (chyba Farmar) grał jednego dnia mecz w Dleague i wieczore w Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo russel ma potencjał na co najmniej takiego Kembe Walkera. Taki troche bez głowy, coś rzuci, jak sie ogarnie to nawet gra, ale nie do końca...

 

mimo wszystko jakaś kariera by była, vasquez to (chyba) za nisko ehhe

 

Nie wiem czy tylko ja ale troche jestem rozczarowany Russelem. Wiem, ze to za wczesnie..bla bla bla ale srednio widze tam mozliwosci jakiegos super sufitu. Ot taki NIck Van Exel, Pokozłuje, cos tam rzuci, jak ma dzien to trafi. W pierwszym zwodzie raczej nikogo nie minie co najwyżej uwolni się po zasłonie. W obronie za to prawie kazdy go bierze na raz. Nie wiem gdzie LA widzieli tam potencjał. Gość jest atletycznie straszny na razie. I wydaje mi sie ze juz teraz ktos o ktorym sie mowi ze ma fenomenalny przeglad pola itd powinien notowac troche wiecej niz marne 3 asysty na mecz. Mam nadzieje, ze sie myle ale srednio w nim widze drugiego Chrisa Paula.

 

Randle po obiecujacym poczatku teraz tez cieniuje...jedynie z Clarksona widać ewidentnie ze bedzie pożytek.

 

Jakbyście mieli jeszcze raz wybierać... Wzielibyscie Porzignisa, Okafora czy Russela?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to oczywiste, że za parę lat Porzingis będzie grał na 5. Jego wszechstronność bez problemu w przyszłości uzupełniałaby się ze stylem Randle. Już teraz widać spory potencjał na zajebiste post-moves, więc to "tylko" kwestia masy i doszkolenia....









...No i zdrowia, ale to ostatni raz, gdy piszę taki banał. Każdy jest świadom ryzyka, jakie będą niosły zmiany w jego ciele. Dlatego uważam, że wybór Lakers da się obronić i na miejscu Kupchaka dalej podjąłbym taką samą decyzje. Skreślanie w tym momencie D'angelo jest totalnie bez sensu. Jeśli obaj spełnią swój potencjał to może Russell nie będzie tak samo dobry, ale na pewno nie będzie to wybór stracony.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko ja ale troche jestem rozczarowany Russelem. Wiem, ze to za wczesnie..bla bla bla ale srednio widze tam mozliwosci jakiegos super sufitu. Ot taki NIck Van Exel, Pokozłuje, cos tam rzuci, jak ma dzien to trafi. W pierwszym zwodzie raczej nikogo nie minie co najwyżej uwolni się po zasłonie. W obronie za to prawie kazdy go bierze na raz. Nie wiem gdzie LA widzieli tam potencjał. Gość jest atletycznie straszny na razie. I wydaje mi sie ze juz teraz ktos o ktorym sie mowi ze ma fenomenalny przeglad pola itd powinien notowac troche wiecej niz marne 3 asysty na mecz. Mam nadzieje, ze sie myle ale srednio w nim widze drugiego Chrisa Paula.

 

Randle po obiecujacym poczatku teraz tez cieniuje...jedynie z Clarksona widać ewidentnie ze bedzie pożytek.

 

Jakbyście mieli jeszcze raz wybierać... Wzielibyscie Porzignisa, Okafora czy Russela?

po pierwsze co do obrony Russell'a wygląda dużo lepiej niż można się było spodziewać.

 

Co do ataku na pewno na razie nie błyszczy, ale w tym systemie póki co jak pewnie zauważyłeś nawet weterani nie błyszczą, nie do końca wiedzą co mają grać wiec trudno dziwić się 19-latkowi.

 

Ja przed draftem chciałem Okafora, Lakers zdecydowali inaczej i nie zamierzam póki co krytykować tej decyzji zwłaszcza, że elelemt który wydawało mi się, że będzie najsłabszy czyli obrona wygląda zazwyczaj całkiem nieźle. W ataku widzimy przebłyski, które pozwalają wierzyć, że wraz z nabraniem doświadczenia będzie tu co najmniej dobrze bo ten jego rzut wygląda naprawdę na niezłą broń czy na dystansie, czy na pół dystansie po zasłonie. Co do asyst to również doświadczenie, poznanie systemu, zgranie z zespołem i wiara w siebie.

 

Nie ma co oceniać debiutanta na podstawie 10 meczów, ba ja nawet na koniec sezonu nie wyciągałbym definitywnych wniosków, zwłaszcza, że póki co trudno mówić by dostał idealne warunki, swobodę, zaufanie, system, trenera itp by móc pokazać swoje możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet, żeby nabić asysty trzeba mieć gości, na których to zrobisz. Kto taki jest w LAL? Ocenianie DARa po a/g jest niesprawiedliwe. Gość gra u Scotta, z paką ballhandlerów, kogo on może wykreować? Randla? Wstrzymajta się z tym skreślaniem po 10 meczach!

 

Z drugiej strony po cholorę Byron Lakersom? Przecież wiadomo, że w dłuższej perspektywie rozejdzie się z organizacją. Ja bym go wywalał i na 2 lata brał znienawiedzonego (także przeze mnie) Brooksa. Nie to, że będzie walczył o coś więcej, ale on powinien dużo lepiej wprowadzić rookasów do ligi na czym chyba obecnie LAL zależy najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Scott ma dobrą historię wprowadzania do ligi młodych obwodowych, więc spokojnie.

 

Nie wiem, kto w przyszłym sezonie będzie trenerem, ale tak naprawdę to właśnie następny sezon będzie tym, gdzie role powinny się już krystalizować na przyszłość. Nie mówię już o tym, kto mógłby przyjść, ale przede wszystkim mamy spore prawdopodobieństwo, że odejdzie Kobe. Samo to zwolni wiele blokad młodym. A teraz niech czerpią przez rok z ogólnego profesjonalizmu i umiejętności Bryanta, dla własnego i Lakers dobra. Bo takiej szansy mogą nie mieć przez całą karierę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.