Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z wakacji, Jendras :smile:

 

Przypominasz mi Mudiay'a, który powiedział:

 

"Thank you Byron Scott for saying I'm not a point guard."

 

Po meczu, w którym miał 3/13 z gry i 6 strat.

 

Gratuluję, Nuggets są w tym momencie jako zespół wyraźnie lepiej poukładani.

 

Indywidualnie młodzież Lakers pokazała lepsze perspektywy. 

 

Ogólnie obronę mamy chyba na jakimś historycznie słabym poziomie.

W ataku talent jeszcze robi swoje, chociaż sabotuje go trener. Starterzy mieli dziś ortg 133, a spędzili na parkiecie razem całe 12 minut. ehh

btw. skoro Lakers tankują sadzając Hibberta, to po co w ogóle go pozyskiwali latem? Ta teoria nie trzyma się kupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to był ewenement, to nie zwróciłbym na to uwagi, ale ten sam gość wczoraj powiedział, że selekcja rzutowa Kobiego w tym sezonie jest ok i że nie ma z nią problemu. To tak, jakby nakleił na czole plakietkę z napisem "We want that 3rd pick really bad".

z ciekawości oglądałeś w ogóle te mecze, że oceniasz selekcję rzutową Bryanta ? nie trafia rzutów i to nie podlega żadnej wątpliwości, ale oprócz pierwszego meczu oddaje ich naprawdę niewiele i większość z dobrych pozycji, które mu ktoś wykreuje. Problem jest bez wątpienia w skuteczności tych rzutów, nie w ich selekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości oglądałeś w ogóle te mecze, że oceniasz selekcję rzutową Bryanta ?

 

W dzisiejszych czasach można sobie przejrzeć wszystkie rzuty danego gracza w 3 minuty na nba.com chociażby.

 

 

 

nie trafia rzutów i to nie podlega żadnej wątpliwości, ale oprócz pierwszego meczu oddaje ich naprawdę niewiele i większość z dobrych pozycji, które mu ktoś wykreuje.

 

No i właśnie tutaj się średnio zgadzam. Może kiedyś był w stanie trafiać częściej z takich pozycji i można by je było podciągnąć do "w miarę dobrych", ale dla zwykłego śmiertelnika to są po prostu słabe pozycje.

 

Pełna zgoda z Jendrasem tym razem.

 

Poza tym – dlaczego tak słaby trójkowicz jak Kobe oddaje aż 8,5 rzutów z dystansu na mecz?

 

E: Podobno z kolejnych 20 spotkań Lakers aż 16 jest na wyjeździe. Ups.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach można sobie przejrzeć wszystkie rzuty danego gracza w 3 minuty na nba.com chociażby.

 

i z pewnością przed napisaniem tamtego posta je wszystkie przejrzałeś...

 

mniejsza z tym, nie podoba mi się również zbyt duża ilość rzutów z dystansu samego Bryanta i Lakers jako całości, ale ogólnie co do selekcji rzutów nie mam specjalnych zastrzeżeń bo to są w większości dobre pozycje nawet jeśli wynikają z podejrzanem ofensywy. Nie wiem czy to starość, zmiana roli czy chwilowy spadek skuteczności jakie zaliczał nawet w prime, jak za parę tygodni nic się nie zmieni pod tym względem stanie się już oczywiste, że to jednak wiek i urazy go pokonały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Mudiay wali się w klatę, jakby coś Scottowi tym meczem pokazał.

Ja nic Ci nie musiałem udawadniać, to Ty zaczęłeś szufladkowanie Lakers do grona zespołów, które są na dziś dzień po prostu lepsze. Nuggets mogą sobie przegrywać ile wlezie, ani zarząd ani trener ani tymbardziej kibice nie wywierają żadnej presji na konkretny wynik, póki co bez dwóch podstawowych graczy, nie ma to sensu najmniejszego.

 

No i trochę beka ze Scotta, że szukał pradziwego pg, a wziął Russella, który nie potrafi trzech akcji w meczu wykreować.

 

Aha, jeśli dzisiejszy mecz Hicksona nic Ci nie udowodnił, to gratuluję dobrego humoru. Nie ma w tej lidze większej kaszany niż pozwolić JJH zrobić 8/9,nie ma.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic Ci nie musiałem udawadniać, to Ty zaczęłeś szufladkowanie Lakers do grona zespołów, które są na dziś dzień po prostu lepsze. 

 

Twoje manipulacje i przekręcanie wszystkiego co piszę staje się naprawdę irytujące. To Ty postawiłeś Nuggets "bezdyskusyjnie" wyżej niż Lakers. Ja nic odwrotnego nie zrobiłem, jedynie się nie zgodziłem, więc mi teraz nie wciskaj kitu. Albo zaczniesz odnosić się do moich słów i przestaniesz kłamać, albo będę Cię po prostu ignorował jak trolla (nie żebyś miał to potraktować jak jakąś straszną karę, po prostu informuję).

 

No i trochę beka ze Scotta, że szukał pradziwego pg, a wziął Russella, który nie potrafi trzech akcji w meczu wykreować.

 

 

Russell przynajmniej podaje do swoich.

 

Aha, jeśli dzisiejszy mecz Hicksona nic Ci nie udowodnił, to gratuluję dobrego humoru. Nie ma w tej lidze większej kaszany niż pozwolić JJH zrobić 8/9,nie ma.

 

 

Nie mam pojęcia, co ma do tego Hickson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje manipulacje i przekręcanie wszystkiego co piszę staje się naprawdę irytujące. To Ty postawiłeś Nuggets "bezdyskusyjnie" wyżej niż Lakers. Ja nic odwrotnego nie zrobiłem, jedynie się nie zgodziłem, więc mi teraz nie wciskaj kitu. Albo zaczniesz odnosić się do moich słów i przestaniesz kłamać, albo będę Cię po prostu ignorował jak trolla (nie żebyś miał to potraktować jak jakąś straszną karę, po prostu informuję).

 

Elegancko. Dobrze, że wszyscy mogą sobie wejść do tematu Utah i zobaczyć jak było naprawdę. Szkoda, że chcesz zakończyć dyskusję obrażaniem mnie, ale to nie moja wina, że Lakers grają jak grają. Twoja zresztą też nie. Nie chciałem Cię dyskredytować w żadnym z dzisiejszych rannych postów, po prostu cieszyłem się ze zwycięstwa, a Ty jak zwykle musiałeś to odebrać tak osobiście i wyskoczyć z tym Mudiayem i Scottem, aż się zacząłem zastanawiać co takiego napisałem. Bez sensu to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed sezonem kazdy kibic LAL mówił ze to dobra druzyna, lepsza od mavs, denver czy minesoty, Dzis nie ma kibica LAL który by przyznał sie do tych słów 

 

 

Russell przynajmniej podaje do swoich.

 

 

bass tez to robi a nikt go rozgrywającym nie nazywa

Edytowane przez iglo13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko. Dobrze, że wszyscy mogą sobie wejść do tematu Utah i zobaczyć jak było naprawdę. Szkoda, że chcesz zakończyć dyskusję obrażaniem mnie, ale to nie moja wina, że Lakers grają jak grają. Twoja zresztą też nie. Nie chciałem Cię dyskredytować w żadnym z dzisiejszych rannych postów, po prostu cieszyłem się ze zwycięstwa, a Ty jak zwykle musiałeś to odebrać tak osobiście i wyskoczyć z tym Mudiayem i Scottem, aż się zacząłem zastanawiać co takiego napisałem. Bez sensu to wszystko.

 

I znów odwracasz kota ogonem. Pierwszy po meczu wywołałeś mnie do tablicy, a teraz jesteś biedny, bo śmiałem odpowiedzieć? 

Ja odbieram osobiście, ale to Ty czujesz się obrażany?

 

A co do tematu o Utah, to widzę, że nawet nie chce Ci się ruszyć dupy i sprawdzić jaka jest prawda. Proszę bardzo:

 

 

Jak wymieniamy Lakers, to i Denver, Minnesotę oraz Dallas.

 

 

Wymienił Denver i nie równaj LAL do Bryłek na ten moment pomimo słabego meczu u siebie sprawiają bezdyskusyjnie lepsze wrażenie jak narazie.

 

 

Tak właśnie, zdaniem użytkownika LeweBiodroSmoka, szufladkuję Lakers jako zdecydowanie lepszy zespół i obrażam go twierdząc, że przekręca moje słowa.

 

Ręce opadają.

przed sezonem kazdy kibic LAL mówił ze to dobra druzyna, lepsza od mavs, denver czy minesoty, Dzis nie ma kibica LAL który by przyznał sie do tych słów 

 

Skoro pierwszy oskarżasz, to albo daj dowód, albo się zamknij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów odwracasz kota ogonem. Pierwszy po meczu wywołałeś mnie do tablicy, a teraz jesteś biedny, bo śmiałem odpowiedzieć? 

Ja odbieram osobiście, ale to Ty czujesz się obrażany?

 

A co do tematu o Utah, to widzę, że nawet nie chce Ci się ruszyć dupy i sprawdzić jaka jest prawda. Proszę bardzo:

 

 

 

 

 

 

Tak właśnie, zdaniem użytkownika LeweBiodroSmoka, szufladkuję Lakers jako zdecydowanie lepszy zespół i obrażam go twierdząc, że przekręca moje słowa.

 

Ręce opadają.

 

Skoro pierwszy oskarżasz, to albo daj dowód, albo się zamknij.

 

Nie znacznie lepszy tylko na równi z Mavs, Sotą i Nuggets i Ty mi wytykasz manipulację? Zamiast się przyznać, że tak nie jest albo po prostu to przemilczeć to zacząłeś jakieś porównania z Mudiayem sadzić, a teraz to już jest jakiś kabaret.

 

"Pozdrowienia z wakacji Jendras : )" - w tym cytacie użytkownik Jendras dopatrzył się ataku na jego osobę i pełen animuszu zaczął bronić swojego dobrego imienia, aby nikt w przyszłości nie odważył się napisać podobnych inwektyw.

 

Mam dość.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ich oceniałem. Początek sezonu wskazuje, że są gorsi. Na ten moment byłem w błędzie.
 
Ale niczyich słów nie przekręcałem i nie manipulowałem wypowiedziami, aby postawić na swoim, a rozmówcę w gorszym świetle.
 
Czarno na białym udowodniłem Twoje kłamstwo, a Ty nadal odwracasz kota ogonem. Niewiarygodne.
 
Doradzam brać głęboki oddech przed odpisywaniem - może po prostu emocje uniemożliwiają Ci trzeźwą ocenę sytuacji i stąd problemy z interpretacją.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic Ci nie musiałem udowadniać, to Ty zacząłeś szufladkowanie Lakers do grona zespołów, które są na dziś dzień po prostu lepsze [czyli do Den, Min, Mavs]. ( ,... )

 

Czym to się różni od tego co wyżej cytowałeś??? Gzie tu jest kłamstwo?? To była normalna opinia zresztą, a ja postanowiłem się z nią nie zgodzić (moje zasrane prawo), Gdyby nie idiotyczne porównanie mnie do cytatu Mudiaya nie wracałbym do tego  i więcej już do tego nie wrócę, bo zwyczajnie mam to już w dupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.