Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem wróżbitą, ale to łatwo stwierdzić, że:

 

1 zdjęcie jest spora szansa na PO, zawodnik wydaje się być w świetnej formie

2 zdjęcie - nikłe szanse na PO, koleś w okularach wydaje się być miękką fają, która boi się swej żony, na dodatek zarost wyglądający jak kora jakiegoś starego drzewa

Edytowane przez just like mike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

The Los Angeles Lakers have signed center Robert Upshaw to a multi-year contract, it was announced today by General Manager Mitch Kupchak. Per team policy, terms of the deal were not released.

 

 

Dobra robota, nie ważne czy Robercik osiągnie cokolwiek z tego co potencjalnie może biorąc się za robotę i luzując z dragami. Raczej dużej kasy nie dostanie, więc powinien mieć motywację na duży kontrakt po 4 latach ogarniania NBA. Sto razy bardziej wolałbym w rosterze Upshawa na C, niż mniej problematycznego (ale też bez takich perspektyw) Mickeya na pf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niegwarantowane, a szczegółów brak. 

 

Podoba mi się ten podpis. Nie wiemy, jakie są warunki, ale lepiej zaryzykować za półdarmo, niż żałować, jak u kogoś innego pokazałby się z dobrej strony. Sacre siedział tyle czasu, to i jemu może warto dać szansę na końcu ławki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły z niego aparat

 

Wybrał Kansas ale ze zmienił się trener to zmienił zdanie.

 

Poszedł do fresno skąd wyleciał

Poszedł do huskies mając rok przerwy skąd też wyleciał

W międzyczasie zrobił 4,5 bloku mając już swoje gabaryty i łeb zryty

 

W drafcie miał najlepszy zasięg łap i różne takie tam ale go nie wybrano...

 

Jestem ciekawy tego grajka. Ma z kim trenowac. Danie dłuższego kontraktu raczej sugeruje że może kłopoty personalne minęły.

 

Oby poszedł w ślady goberta choć mentalnie to są dwa różne bieguny.

 

Potrzebuje mentora

Anyone?

Jest wyjątkowy. Był na 3 uniwersytetach. Oczytany gość ;-)

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostał multi year contract, to chyba juz jest w 15?

 

Upshaw ma gwarantowane tylko 35K.

 

Dla porównanie - Frazier 50, a Holmes 100.

 

imo Upshaw wyląduje w D-League.

 

Jestem ciekawy tego grajka. Ma z kim trenowac. Danie dłuższego kontraktu raczej sugeruje że może kłopoty personalne minęły.

 

Takie kontrakty to standard dla zawodników zapraszanych na camp. Problemy Upshawa są naprawdę poważne - z uzależnień nie wychodzi się ot tak z dnia na dzień. Ja bym naprawdę studził entuzjazm powstały w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.