Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem 9/20 .. Bardziej poległem na pytaniach z historii :)

Jeszcze sporo czasu zostało do rozpoczęcia sezonu, ale na tą chwilę pierwszą piątkę widzę tak:

Russell, Clarkson/Williams, Bryant, Bass, Hibbert. Nie wiem czy lepiej żeby z ławki wchodził Williams.. Póki co Randle NIC nie pokazał żeby wychodził w pierwszej 5. Ja najchętniej bym go oddał razem z Youngiem jeśli pojawiłaby się jakaś fajna opcja. Julius ma zawyżoną wartość póki co, więc można to wykorzystać.

 

Odchodząc od tegorocznego sezonu kogo byście widzieli w barwach Lakers? Bardziej chodzi o sympatię Wasze niż realne możliwości.

Ja najchętniej bym chciał Johna Walla, Paula George i Farieda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam erę memów i gifów :grin:

 

Co do testu, widze, że mało kto wybija się ponad przeciętność. Nie ma co się oszukiwac, że pytania naprawdę trudne, zwłaszcza dla tych, którzy (jak choćby ja) nie są mocni z historii (w sensie: nie są maniakami dat typu "kiedy nicholson kupił pierwszy karnet"). Zresztą myślę, że pytanie od którego roku Buss był właścicielem z czterema opcjami na przestrzeni sześciu lat, czy właśnie od kiedy Nicholson jest die hard fanem naprawdę takie ten tego... no niekoniecznie będace powodem do wstydu w razie niewiedzy. Inna sprawa, że propsy dla układajaćego test za smaczki typu lider strat, czy liczba serbskich zawodników w historii klubu.

 

W ogóle to kiedy startuje obóz, kiedy pierwsze mecze pre wiadomo już?

Edytowane przez kore99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.