Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, Kobe jedyny meeting z FA (Aldridge) już odbył. Spotkania z DAJ, Monroe i innymi mają się odbyć bez jego udziału.

 

Kobe rozmawiał z Jordanem już wcześniej.

Jakby ktoś się zastanawiał:

 

Lakers toeretycznie są w stanie tego dokonać - ale tylko gdyby jeden z nich przyszedł drogą s'n't.

 

 

na huj nam jordan?!

jesli liga nie zmieni przepisow, nie potrzebujemy takiego blokera. lepiej zostawic eda davisa i taricka blacka.

aldridge i tak zajmie sporo minut na 5, bo nie sadze by randle gral jako sf.

 

Do obrony kosza, zbiórek, ściągania obrony na pickach, łapania i wykańczania podań Russella.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jeszcze czasy jak DeAndre był rozpatrywany w kategori kołka, który potrafi łapać alley-oopy od CP3 i nic więcej. Teraz ma oferty z Lakers, Mavs, Clippers, a też jest tam jego prywatny romas z Rockets w tle.

 

Ja chce Tysona Chandlera w Bucks!

 

MCW Mayo Antek Middelton i Chandler - tak długie ręce, taka obrona!

Middelton swego czasu grywał na 2. Bucks do tego mają jeszcze Jabariego - wiecie jak z stanem jego zdrowia? Szkoda, że się połamał ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa Lakers i nie zdziwie sie, a wrecz cos mi sie wydaje ze Jordan i Aldridge tam wyladuja. Kupchak nie jest glupi i wie, ze Rondel ma obecnie zawyzona wartosc i juz zrobiono z niego przyszlego All-Stara, i zdaje sobie sprawe ze wcale nie musi tak byc. Na jego miejscu handlowalbym Rondlem, szczegolnie jesli maja mozliwosc zbudowania duetu Jordan - Aldridge.

 

Wiem, ze fani Lakers mysla sobie, ze klub buduje juz podwaliny na dluzsza perspektywe, ale chyba zapomnieliscie, ze to jest ostatni rok/dwa Kobego, a to nie jest gracz, ktory zadowoli sie spokojna staroscia i gra o pietruszke. Lakers sa nastawieni, a wrecz maja psi obowiazek zapewnic mu jeszcze last dance, czy to sie fanom podoba czy tez nie. Dlatego moim zdaniem Rondel musi poleciec w tym offseason, no chyba, ze uda im sie pozyskac FA bez zadnych wiekszych snt, lub znajda jakiegos tankujacego frajera na inne wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji baraniodupości GM Suns + z racji tego, że EB chce grać o poważne cele + chce zmiany to się nie zdziwię jak usłyszę o wymianie na linii Lal- Suns. Za odkopanego Nasha

 

Możesz wyjasnić, po co Lakersom przy przepchanym obwodzie i wielkiej dziurze pod koszem monopolizujący piłkę wiecznie niezadowolony combo guard? I co w ogóle w tym sci-fi scenariuszu robi Nash?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Suns grał jako pg, więc monopol organiczny. Wiecznie niezadowolony? Przynajmniej w ostatnim roku publicznie nie przypucował się, że coś mu nie gra. Thomas nie grał w szatni, a Dragicowi nie grali EB i Thomas. EB był spoko + gra jak okrojona wersja DWade`a + umie dystrybuować i rzucać.

Dziurę tak realnie Lakers ma na 4 pozycjach. Poza Clarksonem jest wielka nadzieja czarnych (w sumie nie wiem, kto bardziej czeka na zbawcę - Sixers na Embida czy Lal na Randla), Kobe który organicznie skruszał na stare lata i garść "emocji" dających loterię. Potrzebujecie czegokolwiek wartościowego + potrzebujecie sensownego roto na 1/2 w sytuacji, gdy Kobe ponownie zagra pół sezonu. No chyba że Swag jest wybawieniem.

Albo pchajcie Kobego na trójkę. Na stare lata niech tam się przyda. Gdziekolwiek kuchwa, boję się wszak, że go w pełnym sezonie młodzi guardzi będą objeżdżać jak kierowcy McDrive.

 

Odkopany Nash sugeruje, że Lakers go wzięli, ten się połamał a następnie został spuszczony kasując pesos. A to sugeruje, że w scenariuszu sf Nash robi przysługę Lakers za sowitą emeryturę, robi return w kontekście s`n`t z Suns by kasa się zgadzała i kończy w Suns jak na Nasha przystało. To je fontostyko. Tego nie pomalujesz zwykłą farbą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaki jest teraz plan, jeśli Aldridge faktycznie wybierze Spurs. Gasol odpadl, Butler pewnie pewnie podpisze z Bulls, ewentualnie wyrownaja wszystko, LMA do Spurs. Oby tylko nie jakies glupie ruchy, typu trejdowanie rookies, albo przeplacanie srednich graczy. Choć sam juz nie wiem jakie byloby najlepsze wyjscie, skoro nawet Caroll i D.Green tez juz dogadani, a myslalem ze to będą interesujace opcje  jesli nie wyjdzie z big names. :P

 

To co Lopez/Chandler/ Monroe? Jakieś pomysły? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie i stopniowo Lakers zostają leczeni z marzeń o big names :smile:

 

 

To w sumie tak samo jak OKC rok w rok z marzeń o mistrzostwie. :cool:

 

To co Lopez/Chandler/ Monroe? Jakieś pomysły? :smile:

 

Monroe to niezła opcja (w razie niepowodzenia z LMA), choć o jego też będzie trzeba powalczyć z kilkoma innymi organizacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojp wy już poważnie zaczynacie komentować jakby Aldridge powiedział, że podpisuje kontrakt ze spurs z którymi zdaje się dopier co w tym momencie się spotyka ? wszystko na podstawie jednego tweeta wojnarowskiego, hehehe

 

dobre, naprawdę dobre. Nie mówię, że to oznacza, że podpisze z lakers ani się na to specjalnie nie nastawiałem, ani nie był on moim głównym celem, ale naprawdę te przedwczesne reakcje są przezabawne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie jeszcze Bucks kogoś sprzątną Lakersom (Tyson Chandler/Robin Lopez).

A Lakers się nimi na tym etapie w ogóle interesują, żeby było co sprzątać?

 

Na radarze są LMA, Jordan i Monroe w tej chwili. Raczej w takiej kolejności. Osobiście przy ewentualnym niewypale z LMA chcę Monroe i jeśli uda się go podpisać, to będę szczęśliwy. Davis na uzupełnienie i pod koszem będzie sporo lepiej, niż w zeszłym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w ogóle dziwi, że ludzie się tak jarają tymi Spurs. Na dziś jest tam fantastyczny Kawhi, ale oprócz tego banda emerytów i kilku przeciętniaków. Skąd pomysł, że oni będą wygrywać? Czasu się nie oszuka i taki Aldridge o tym wie, a ma już swoje lata i świadomość, że jeśli chce coś wygrać, to musi iść teraz do klubu, który mu to zagwarantuje. 

 

Nie sądzę, żeby podpisał ze Spurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w ogóle dziwi, że ludzie się tak jarają tymi Spurs. Na dziś jest tam fantastyczny Kawhi, ale oprócz tego banda emerytów i kilku przeciętniaków. Skąd pomysł, że oni będą wygrywać? Czasu się nie oszuka i taki Aldridge o tym wie, a ma już swoje lata i świadomość, że jeśli chce coś wygrać, to musi iść teraz do klubu, który mu to zagwarantuje.

 

Nie sądzę, żeby podpisał ze Spurs.

bo te kilku emerytów plus Leonard plus green to aktualnie jedyny zespół w lidze, który jest here and now z LMA w składzie

Jeśli Aldrige podpisze z SAS, z miejsca stają się oni najpoważniejszym kandydatem do tytulu

Jeśli zwiazalby się z Lakers finału najpewniej niexpowochalby nigdy, niez tskim składem, a sam napisałeś ze nie jest chłopak młody i czasu na rozwoj młodzieży nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.