Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

zaczeli dobrze bo Bryant nie walił cegieł od początku, a może dlatego, że po prostu tak się złożyło, mała próbka nie przypisywałbym tu zbyt wielkiej zasługi tej zmianie.

 

Dla mnie to po prostu nie są zmiany rozwiązujące jakikolwiek problem czy nawet go specjalnie maskujące. Jak już chciałbym koniecznie zrobić jakaś zmianę mającą zbilansować skład to wstawiłbym w miejsce Russell'a do S5 MWP, a nawet poszedłbym krok dalej i wstawił tam Browna. Dać wtedy pograć Russellowi z Lance'm i w końcu Blackiem jako finisherami, dorzucić mu na obwód już nawet dwójkę Williams/Young (chociaż lepiej jednego).

 

Być może, chociaż wpływ Nance'a na grę zespołu był imo ewidentny.

 

 

 

Nie mówiac już o podstawowym problemie jakim jest Kobe i w końcu scott powinien skorzystać z tego, że było się jego mentorem, że Kobe cię podobno szanuje i w końcu pogadać z nim trochę szczerze. Nie sądzę, że Kobe by się obraził, a parę rzutów mniej i parę minut mniej raczej nie umniejszyłoby mu niczego, ale jak już musimy zaakceptować, że nie ma jaj by to zrobić to chociaż spróbować czego w rodzaju tego co pisałem wyżej bez tykania KB.

 

 

Problem polega na tym, że Scott nic nie może, jeżeli przyzwolenie idzie z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może, chociaż wpływ Nance'a na grę zespołu był imo ewidentny.

ja tam wpływu Nance'a nie kwestionuje, od samego początku jak tylko zaczął dostawać minuty widać było, że ma fajny impact, dobrze czuje grę tylko to moim zdaniem nie powód by sadzać na ławce gracza, który masz nadzieję, że stanie się twoim franchise playerem i to po tym jak sam dobrze się spisuje.

 

Jendras kurde ostatecznie mógłby nawet spróbować Nance'a na SF obok Randle'a i z Bryantem na SG, nie wiem, sposobów na wykorzystywanie jego impactu jest sporo nawet ograniczając się jednak do pozycji podkoszowych, Randle/Hibbert/Nance mogliby między siebie rozdzielać te 96 dostępnych minut skoro już z Blackiem ma jakiś problem, ale nie jak nie Bass to teraz Sacre musi być. Nie wiem rozumiem, że trzeba próbować różnych rozwiązań, ale mam wrażenie, ze on zawsze wybiera te, które z góry z takich czy innych powodów nie wydają się być zbyt dobre i niestety wyniki ostatecznie są na to dowodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie czytasz uważnie. Pisałem, że ruch lepiej balansuje roster i wyjaśniłem dlaczego z punktu widzenia skillsetu.

Zaraz potem napisałem, że moment jest z dupy, bo Russell właśnie zaczyna dobrze grać i że minuty to nieporozumienie.

No to wszystko jasne. Scott dobrze zbalansował roster, ale pomyliła mu się pierwsza piątka z rezerwową :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być naprawdę zaślepionym aby nie zauważyć, że cel Lakers w tym sezonie to tanking ewidentny i mówię to jako kibic Lakers. 

To co wyprawia Scott to ni mniej, ni więcej polecenia z "góry". Ma tankować i robić wszystko, aby Lakers wygrywali jak najmniej. Bo tak naprawdę o to w tym sezonie chodzi. Na PO nie ma szans, więc normalnym jest, że lepiej mieć dużą szansę na pick niż skończył na 5-6 miejscu od końca. A Simmons to grajek który może w przyszłości rządzić ligą..a przynajmniej być jej wielką gwiazdą.

Po co ta decyzja Kobasa o końcu kariery w trakcie sezonu? Ano po to, aby kibice jarali się meczami Lakers pomimo porażek i tak się dzieje. Wszyscy są happy, Kobe ładuje cegła za cegłą, publika się cieszy, Scott się cieszy, zarząd też, młodzi trochę mniej, ale spokojnie oni jeszcze pograją spore minuty w drugiej części sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obczaj kanał nba.com i spojrzyj na trybuny w trakcie meczów wyjazdowych, to może się zorientujesz po co.

 

 "Ano po to, aby kibice jarali się meczami Lakers pomimo porażek i tak się dzieje."

 

To się odnosiło do wszystkich kibiców, także na meczach wyjazdowych, także dzięki, ale ameryki nie odkryłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryant ma w dupie kasę Lakers i loterię. Robi to co chce, według planu, jaki sam sobie ustalił.

 

Jeśli tak to jest najgorszy plan ostatniego 15lecia, no może tylko transfer Palikota do Zlewu może się z tym równać. A tak na serio to w ogóle w to nie wierzę Jendras, ale każdy ma prawo do swojej opinii na dany temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak to jest najgorszy plan ostatniego 15lecia, no może tylko transfer Palikota do Zlewu może się z tym równać. A tak na serio to w ogóle w to nie wierzę Jendras, ale każdy ma prawo do swojej opinii na dany temat.

 

Ale w co nie wierzysz, bo nie rozumiem?

w takim razie średni plan ustalił 

 

Dlaczego? Wszyscy mu obrabiają kiełbachę na meczach wyjazdowych, wśród kibiców panuje totalna euforia, przy okazji kupa materiałów na film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie średni plan ustalił 

eetam.

jest russell, jest randle, zaraz dojdzie jakis 3 rookie z top3

bedzie wolne salary, za 2 lata nowe centrum treningowe, ktore ma byc naj naj

miejmy nadzieje, ze pogoda w la sie nie zmieni, hollywood nie odjedzie...

miejmy nadzieje, ze zmieni sie caly sklad wraz z trenerem i bedzie ok:)

 

zatem ten sezon jest w miare ok, w kontekscie odbudowy

duzo gorzej by bylo gdybysmy mieli bilans 10-15...

ani playoffs ani picku...

 

kobe poki co wyglada strasznie

mam tylko nadzieje, ze w 2 czesci sezonu powroci w miare normalny kobe... ciezko ogladac jego odejscie, kiedy trafia 1/4 rzutow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglądają procentowe szanse na TOP3 w przypadku, gdyby a/ mieli najgorszy bilans w lidze b/ drugi najgorszy c/ trzeci najgorszy.

 

z góry dzięki mądra głowo, która mi odpowie ;)

 

ps. decyzja o wchodzeniu DAR i JR z ławki będzie się IMO w 100% bronić, jak będą dostawać 30+ MPG. Tyle w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatem ten sezon jest w miare ok, w kontekscie odbudowy

duzo gorzej by bylo gdybysmy mieli bilans 10-15...

ani playoffs ani picku...

faktycznie gdybyśmy mieli bilans 10-15 bylibyśmy obecnie w walce o PO i nawet gdybysmy skonczyli ostatecznie poza PO to na koniec sezonu wyglądalibyśmy na młody, robiący postępy i mający fajne perspektywy zespoł, którym ktoś sensowny latem może się zainteresować

 

ale jasne lepiej jak mamy trzeci sezon szorowania dna ligi, tylko tym razem kontuzje nie mogą być wymówką, nie ma żadnego jasnego kierunku, morale młodych graczy zaczynają też siadać, ale co tam spoko są jakieś tam szanse na zachowanie picku w słabym drafcie i wybór kolejnego młodego i latem zadowolenie się wolnymi agentami trzeciej kategorii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całą 4Q się zastanawiałem, czy Scott zrzuci dobrze grający lineup. Szok - nie zrzucił ;>

nie wrzucił bo Kobe mu powiedział żeby tego nie robił, sam miał inne plany  :pride:

 

co do Russella to on już od jakiegoś czasu wyglada dużo lepiej, przede wszystkim co raz częściej i pewniej atakuje kosz czego nie robił na początku sezonu, dobrze jak najwięcej tego typu meczów gdzie będzie dostawał ważne minuty, latem zamknąć go na siłowni żeby się wzmocnił fizycznie i już za rok możemy mieć naprawdę powody do zadowolenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.