Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

2/15, ale winni młodzi, którzy w ostatnim meczu obaj mieli po 5/9.. Myślę, że chyba już czas na temat z ankietą kto jest bardziej beznadziejny jako roster, prezentowanie się na parkiecie, perspektywy i działania organizacji - 76ers czy Lakers? Powiem szczerze, że to naprawdę pojedynek na szczycie i ciężko się zdecydować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety obawiałem się, ze przy magicznej granicy 10 czy 20 meczu to trenerskie zero może zrobić cos takiego, spodziewałem się co prawda Russella, ale Scott poszedł o krok dalej... Posadzenie po 20 startach graczy, którzy są przyszłością drużyny, których gra nie nie jest problemem na pewno jest przez nich odebrane jako swojego rodzaju osobisty zarzut i degradacja, mam nadzieje, ze tym ruchem stracił jakiekolwiek szanse na powrót po sezonie.

 

Pisałem na poczatku sezonu, ze to jeden z najprzyjemniejszych od lat rosterow lakers do oglądania, sledzenie rozwoju młodych itd a ten błazen odebrał mi komletnie ochotę oglądania tej drużyny.

Niestety okazało się, ze dać byronowi ten zespol do trenowania to jak dać małpie pistolet. Mam tylko nadzieję, ze logika i dobro młodych graczy,których stracił zwycięża nad sentymentami i lakers się go pozbędą najdalej po sezonie, a nie miałbym nic przeciwko zrobieniu tego dzisiaj, nie ma znaczenia czy zastąpi go Madsen czy nawet Jack Nicholson, nie da się gorzej prowadzić tej drużyny od niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pytanie Zdzicha - LAL. Dlaczego? Po pierwsze, mamy lepszy roster, może i na papierze tylko lepszy, ale hej my naprawdę w tym sezonie mieliśmy nadzieję, że ten zespół będzie wygrywał. Koniec jaki Linów, Boozerów, ciekawe ściągnięcie Hibberta za nic plus rozwój młody. Na dzień dzisiejszy drugi sezon z rzędu niczym nie ustępujemy 76ers, którzy nie kryją, że otwarcie tankują. W tej chwili wygląda to na to, że mamy dwóch PAJACÓW w zespole - ten na ławce trenerskiej i sorry Kobe bo jestem twoim fanem od lat najmłodszych ale karykatura tego najlepszego gracza Lakers ostatniej dekady. Po drugie, na dzień dzisiejszy nie wskazuje nic, co mogłoby zmienić ten stan rzeczy, a jest jeszcze gorzej. Sadzamy młodzież, by wychodzić na parkiet obwodem, który nie broni a jedynie rzuca i duetem podkoszowym, który broni a nie rzuca. Świetna kombinacja....

Po trzecie, jeżeli Buss Jr tego nie ogarnia to niech da siostrze porządzić, może jej lepiej by to wyszło, może Phil zrobiłby porządek jak w NYK. Na dzień dzisiejszy wyglądamy jak cyrk objazdowy z KB24 w roli głównej. Nie wierzyłem, że taki będzie koniec gracza, który tak cenił sobie etyke pracy. Pałowanie rzutów w ostatnim sezonie...Tego nawet nie chce się oglądać....smutne jest to, że za rok czeka nas to samo, bo nikt normalny z FA 2016 do nas nie przyjdzie....

Czekam na rok 2018 i że wtedy wydarzy się coś wielkiego w LAL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.