Skocz do zawartości

New York Knicks 2015/2016


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Taka prawda ze bez sterydów jesli nie masz super genetyki to nie będziesz wygladal jak typy na okładce kifa. I z tego co ja wiem to większość koksów cos wbija albo je.

Ale kristaps to wogole nie wygląda jakby cos wbijal wiec o czym ta cala dyskusja?

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokonaliśmy kelnerów z Brazylii! Jeeeeee <klap> <klap> <klap> <klap>

 

Jose-Sasha-Melo-#Łotysz MVP-Robin 

 

Tak prezentowała się s5 podczas pierwszego meczu przedsezonowego w którym podejmowaliśmy 4 siłę w Brazylii. Fak je!

 

Początek spotkania należał do Melo. Widać, że jest wypoczęty i głody gry. Ciskał jak szalony te swoje jumperki po jabstepach. Był zadowolony i z uśmiechem na ustach zbijał piątki i dużo tłumaczył Porzingisowi. 20 min = 17 pkt. Dzik!

 

Łotysz miał spiętą dupę na początku spotkania i to było widać. Zasłony stawiał b.dobre jednak zdarzyło mu się nie trafić z otwartych pozycji. Wszystko zmieniło się kiedy zasadził soczysty blok na jednym z Brazylijczyków. Następnie rozluźniony trafił 2 razy za 3 i tyle go widzieliśmy. W 3q widać było małą zadyszkę, ale to chyba normalne. Chłopak ma talent, chęć do gry, SWAG oraz pulchne policzki. 

 

Lopez grał przyzwoicie i nie zrobił nic nadzwyczajnego. Ale za O'Quinn skradł tę noc dla siebie. 14 pkt, 8 zb, 4 ast i jeden pięknej maści blok, po którym uraczył publiczność przysiado-ukłonem. Orlando oddało go za darmo a przepłaciło Smitha. Fuck logic! Walczył na tablicach, był dobrym duchem tej drużyny, rzucał pewnie i postrachem w pomalowanym. Charles Oakley współczesnej koszykówki pod strzechami MSG? Za wcześnie na takie porównania, ale w innych tematach od podobnych przymiarek wyssanych z palca "MASE" przewraca się w grobie więc ten tego. 

 

Widząc biegającego gościa z nr 1 na koszulce Knicks to do niedawna była rzadkość. A nie dość, że biegał to jeszcze miał chęć do gry. Dziękuję Kevin, za odczarowanie tego numeru!

 

Duet Jose-Sasha zszedł z boiska zastąpiony tandemem Grant-Galloway. Od ich wejścia Knicks zaliczyli odskok i nie oddali prowadzenia do końca. Do czasu wyleczenia kontuzji Arrona radzę by tak wyglądała pozycja na 1 i 2

 

Było trochę trójkątów, dobrych zasłon oraz wzajemnego szukania partnerów na wolnych pozycjach. Kiedy Derrick Williams trafiał za 3 przez ręce przeciwników pisałem do niektórych osób na fb: where is your god now? Jest jeszcze kilka aspektów w ofensywie, które muszą być poprawione, ale by o tym pisać szerzej muszę zobaczyć jak to będzie wyglądać z Afflalo na boisku.

 

Obrona w pomalowanym była dobra. Brazylijczycy oddali aż 43 rzuty za 3. Nic dziwnego skoro obwód patrolowali Jose "oddajcie moje minuty Grantowi" Calderon oraz Sasha "Wagina nie maszyna" Vujacic. Panowie są do natychmiastowej utylizacji. 

 

Na minus mogę zaliczyć również to, że żaden z Nowojorczyków nie biega jak Shawn Kemp :rolleyes-new:  

 

W piątek prawdziwy sprawdzian z Wizards. Jestem dobrej myśli i nie zawaham się zarwać nocki :smile:

Edytowane przez Przemek_Orliński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... a Gallo to niby jakiś rozkurwiacz żeby porównywanie do niego Porzingisa miało być wielkim komplementem dla Łotysza ? :) (14.2 ppg na 41% FG w karierze).

 

Co do obrony, to z jego długimi łapskami, dobrą pracą nóg i sprawnością, widzę w nim potencjał na bardzo dobrego obrońce. Z tego co zaobserwowałem, to na bronionej połowie pokazuje też że ma dosyć wysokie IQ, dlatego drugim Bargsem raczej nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy królami preseason :drunk:

 

Szkoda, że ta kontuzja Afflalo wyklucza go z gry i tym samym nie mogę zobaczyć jaki potencjał ma obwód. Bo albo wchodzi duet Jose-Sasza i jest piach, albo młode i zdolne Grant/Galloway i jest elegancko. 

 

A tak na poważnie: kto chce Jose? Sąsiedzi nie szukają rozgrywającego po odejściu Williamsa :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodasz Aniszton w gratisie to sam go kupię

3-13 to piach? Wszak to miszcz świata i okolic + ładnie komponuje się z kolorem klepki w hali. Taki commando sasha. Szkoda że yellow, nie grey

Dawno nikt nie wkleił chyba kompilacji na temat Brandona K.

 

Wówczas bys docenił problemy na PG :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Anthony said he's "challenged" the coaching staff to single him out and hold him accountable in film sessions and meetings if he's not doing the right things on either end of the floor. The Knicks' All-Star said that will be beneficial for everyone.

 
"I kind of challenged the staff to kind of push me and stay on me when I'm not doing something," Anthony said. "Call it out in the film session so everybody can see that and hear that. By them doing that, when that time comes, it kind of forces me to be at the top level of my game on both ends of the court.

http://www.newsday.com/sports/basketball/knicks/carmelo-anthony-challenges-knicks-coaching-staff-to-hold-him-accountable-1.10956177

 

 

Ma gest chłopina  :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.