Skocz do zawartości

[West 2nd Rd] Houston Rockets - Los Angeles Clippers


LAF

Wynik:  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wynik:

    • Houston Rockets - Los Angeles Clippers 4:0
      0
    • Houston Rockets - Los Angeles Clippers 4:1
    • Houston Rockets - Los Angeles Clippers 4:2
    • Houston Rockets - Los Angeles Clippers 4:3
    • Houston Rockets - Los Angeles Clippers 0:4
      0
    • Houston Rockets - Los Angeles Clippers 1:4
    • Houston Rockets - Los Angeles Clippers 2:4
    • Houston Rockets - Los Angeles Clippers 3:4


Rekomendowane odpowiedzi

 

Moja Pani z fizyki była by dumna :D

 

 jeśli w Staples zacznie przykładowo siedzieć Arizie, Smithowi, Brewerowi...

 

Jedyne co będzie i powinno mu siedzieć, to jego dupsko na ławce. Chyba, że zagra grube minuty, to wtedy będzie hack-a-Smith, albo kilka debilnych trójek jak zwykle odpali i po serii :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że to trzeci w tym tygodniu przypadkowy bank.

czy ja wiem?Jason Williams miał normalnie takie podanie w swoim elementarzu gdzieś obok podania łokciem i no looka behind the back.

 

 

Swoją drogą - czy to nie wspaniałe jak narracja w PO zmienia się z dnia na dzień? Clippers zdominowali Rockets w pierwszych czterech meczach - wczoraj dostali wpierdol i teraz to na Clippers jest ogromna presja, żeby nie doprowadzić do game 7 na wyjeździe.

 

Zawsze podobało mi się jak Bulls kończyli temat na wyjeździe, żeby nie robić sobie siary u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem?Jason Williams miał normalnie takie podanie w swoim elementarzu gdzieś obok podania łokciem i no looka behind the back.

 

W temacie asyst to ja do dziś nie ogarniam tego podania Rubio

http://www.cbssports.com/nba/eye-on-basketball/25113519/five-star-review-no-one-says-die

 

A co do serii to bo ja wiem czy taka znów wielka presja na tych Clippers. Oczywiście jeśli Dwight będzie agresywny jak wczoraj  i to on zmusi Jordana do fauli to ok. Ale takie coś może pojawić się w trakcie meczu a nie przed. Moim zdaniem to Rockets są pod mega presją bo musza wygrać na wyjeździe w czym mocni nie są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie! Droga do WCF jak najbardziej realna dla Rockets. Idealny zestaw przeciwników - najpierw Mavs, a w drugiej rundzie leżący im Spurs bądź Clippers, którzy są łatwiejsi do ogrania od Grizzlies :grin:

 

A tak sie pastwiono nad chłipakiem a tu proszę jasnowidz. Broda z wozu koniom lżej. To co dziś Mc Hale do spólki z zawodnikami zrobili w 4 kwarcie. Wow - niesamowite. Nie będę się pastwił nad chłopaki z LAC bo dziś zagrali ech tak po ludzku żal mi Blake'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Los Angeles Clippers powinni zmienić nazwę na Fools Gold.

 

+19 w 3q na 2,5 minuty do końca, a końcowy wynik -12.

 

Stat dnia

 

Harden - 21 Howard + 19 . To że Mc Hale zdejmował Hardena i jak to zmieniło oblicze gry Rakiet to coś niewiarygodnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3:1. Forum już ( w tym ja ) obstawia wynik finału LAC vs jakaś papranina ze wschodu. Seep, czy może uda się tym od strony atlantyku urwać jeden mecz. A tu proszę bardzo. Minęło parę dni i sytuacja obróciła się o 180 stopni. Houston wyszło na 3:3. I teraz pytanie. Czy to fart, czy zagrywki trenera, czy jakieś modły i składanie krwawych ofiar im to zapewniło. Clippersi mają problem. Duży problem. Spina na mecz gwarantowana. Pytanie czy ich ona zmotywuje, czy kostki u samego dupska zwiąże. To jest tak nieprzewidywalne, że teraz to mnie już nawet Wizards w finale nie zdziwią. 

 

Nadzieja dla Clipp? Hero mode Barensa, Riversa bo CP3 zagra swoje, Blakeowi chyba też już jaja urosły na tyle aby w 7 meczu nie dać się zjeść. Dla Hou? Howard weźmie persen przed meczem, Smith nie odpali kanonady durnej, Broda niech pokaże że jest vice MVP.

 

Nic nie obstawiam. Niech wygra lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stat dnia

 

Harden - 21 Howard + 19 . To że Mc Hale zdejmował Hardena i jak to zmieniło oblicze gry Rakiet to coś niewiarygodnego.

 

Houston grało swoje na dobro sprawę przez cały mecz. Pod koniec 2q 2 x hack-a dj ktory trafił 4 FT i zamiast +5 zrobiło się -2, to wybiło ich z rytmu. Clips w ataku mieli tylko CP3 i Blake-a. W trzeciej q Houston się trochę zagotowało i Clips odlecieli. Gdyby LAC zagrali normalną basket byłoby po meczu, ale zaczęli cudować w ataku tak by upokorzyć Houston, tak przynajmniej to odbieram. Houston uspokoiło grę grali konsekwentnie swoje. Zremisowali, Clips zaczęli się gotować i właściwie nic nie rzucili.

 

Eld - Houston w ostatnich meczach gra w obronie i to jest największa różnica. Biorąc pod uwagę obronę w pierwszych 4 meczach to seria powinna się zakończyć 4-0 dla Clips. A tak będzie pewnie 3-4 dla Houston.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

, Smith nie odpali kanonady durnej, Broda niech pokaże że jest vice MVP.

 

Nic nie obstawiam. Niech wygra lepszy.

 

Dziś Smith miał rzuty tak durne że jakbym był trenerem to bym go zastrzelił na parkiecie. Rzuty które były złe i nie powinny wpaść a ........ wpadały. chyba rzeczywiście CPaul będąc w N.Orleanie wkurzył Towarzystwo Opieki nad VooDoo i teraz ci mu na złość zrobili. Bo racjonalnie tych trafień Smitha drugi mecz z rzędu się nie da wytłumaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wychodzac z domy bylo + kilkanascie dla clippers

gdziestam podsluchali mchale'a ktory uspokaja chlopakow i namawia do spoksojnej gry

 

zastanawialem sie co on qrwa robi. odjezdzaj mu na +10, zadnego czasu, zadnej zmiany, zero reakcji.

pomyslalem sobie, ze ktos tu rzuca bialy recznik. clipps trafiali trojki, griffin jakies piruety, dwight sie zagotowal i lokciem zdzielil kogos...

myslalem, ze jest po zabawia a tu kolejny team traci tak przewage.

 

game7 to bedzie loteria. chcialbym wygranej clippers ale po czyms takim nie wime czy sie podniosa i nie wiem czy zasluguja. choc zycze im tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co będzie i powinno mu siedzieć, to jego dupsko na ławce. Chyba, że zagra grube minuty, to wtedy będzie hack-a-Smith, albo kilka debilnych trójek jak zwykle odpali i po serii :smile:.

 

Witam.

 

Niezłe zaskoczenie dzisiaj rano po sprawdzeniu wyniku. Idę odpalić 4Q, bo widzę, że było kolorowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wut.

 

Jak było +20 dla Clippers to stwierdziłem, że sprawdam wynik na yahoo, bo szkoda życia na oglądanie kolejnego żenującego meczu Rockets. Przeszedł mi wtedy przez myśl Pierce robiący największy comeback ever z NJ, ale plz - jakby to grał jakiś umiarkowanie poważny zespół, to bym moze poczekał, ale nie Rockets.

 

Kek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.