Skocz do zawartości

[2015 ECSF] atlanta hawks - washington wizards


lorak

  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kto wygra

    • ATL w 5
      2
    • ATL w 6
      13
    • ATL w 7
      8
    • WAS w 4
      1
    • WAS w 5
      3
    • WAS w 6
      15
    • WAS w 7
      19
    • ATL W 4
      0


Rekomendowane odpowiedzi

No to jedziemy. Szukamy winnego. A w zasadzie po co jak to jest oczywiste? Weakman, przepraszam Wittman. No ja jak bym miał takiego trenera to bym usnął na timeoutach. Jak w pewnym momencie wsadzili chyba w Q3 obiektyw w ławkę Wiz i posłuchałem tego kolesia to normalnie śmiechłem. "Guys, belive in here, it is in your heart, bam bam bam w klatkę uderzał tak aby tylko koszuli nie pomiąć, głosem tak flegmatycznym, najebanym że zabrzmiało to po prostu komicznie. Mariolka NBA.

 

f7899179e78d53f56d044bc94216b4f171540fb0

 

Od strony zagrywek już mi się nawet nie chce pisać. Zaraz ktoś to ładnie tu rozłoży na elementy pierwsze ale laik widział, że nie halo. Żal mi tego skurwiela Pierca. kurde, jednak koleś trzymał Wizards w tej rundzie i jak dostał piłkę, pomyślałem nie ma chuoya we wsi, trafi. No i trafił. 0,000001 za późno.

 

Drugi winny tej serii to Nene. Minąć go w crossoverze w tej serii to by nawet Ryszard Kalisz potrafił. Czasami tak mam, że przez kilka minut jak oglądam mecz, skupiam się mocno na jednym zawodniku. Jak się ustawia, jakie miny stroi itp. Czy już późno było, a może jednak coś w tym jest ale Nene jak goni wcale nie jakiegoś ruchliwego rywala przekłada komicznie nogi. On nie biegnie. On robi pajacyki w bok....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W realu dałby se ręke uciąć, że rzut byl w czasie, teraz prawdopodobnie nie miałbym połowy ręki, bo rzut był na granicy - ja na miejscu sędziów bym zaliczył.

 

No nie wiem. jak dla mnie to od razu widziałem, że po czasie i zdziwiłem sie ze gracze wiz mieli taką reakcję. Tym bardziej , że rzut był na remis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. jak dla mnie to od razu widziałem, że po czasie i zdziwiłem sie ze gracze wiz mieli taką reakcję. Tym bardziej , że rzut był na remis

A jak mieli reagować? I co za różnica czy remis czy game winner? Cieszyli się bo nie mieli prawa znaleźć się w takim położeniu, a jednak "pretendent" im na to pozwolił.

 

Mówcie co chcecie, ale pod względem emocji to była jedna z najlepszych serii od lat. Jak dla mnie playoffy mogłyby się już skończyć. Szkoda tej kontuzji Walla, Wizz mają masę talentu i nawet z takim kasztanem na ławce mogą spokojnie robić ECF - niesamowite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mieli reagować? I co za różnica czy remis czy game winner? Cieszyli się bo nie mieli prawa znaleźć się w takim położeniu, a jednak "pretendent" im na to pozwolił.

 

Mówcie co chcecie, ale pod względem emocji to była jedna z najlepszych serii od lat. Jak dla mnie playoffy mogłyby się już skończyć. Szkoda tej kontuzji Walla, Wizz mają masę talentu i nawet z takim kasztanem na ławce mogą spokojnie robić ECF - niesamowite.

 

A to taka różnica jak pomiedzy przegraną a kolejnymi pięcioma minutami. Poza tym zdecydowanie widziałem rzut po czasie ...

 

 

A to, że dla Ciebie już koniec playoff to trudno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. jak dla mnie to od razu widziałem, że po czasie i zdziwiłem sie ze gracze wiz mieli taką reakcję. Tym bardziej , że rzut był na remis

 

No tak bez sensu…czyli co mogli tak zareagować dopiero jak byłoby 3+1??? Rzut na remis, który dawał nadzieję na kolejne 5 minut, na kolejny mecz, na finał konferencji.  Rzeczywiście nieuzasadniona reakcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak bez sensu…czyli co mogli tak zareagować dopiero jak byłoby 3+1??? Rzut na remis, który dawał nadzieję na kolejne 5 minut, na kolejny mecz, na finał konferencji.  Rzeczywiście nieuzasadniona reakcja.

 

Kartoflu! Nieuzasadaniona bo wg mnie była ewidentnie po czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atlanta ciezko i solidnie zapracowała sobie na ECF.Po rewelacyjnym sezonie,przyszło pewne zmeczenie,ale udało się zmobilizowac,i w sumie ciezką walką jako nr1 wschodu wchodzi do finału razem z nr 2. Czyli wszystko mozna powiedziec sprawiedliwie z grą w RS.Mozna sie zastanawiac czy ATL stawi wiekszy opór Jamesowi niz byki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atlanta ciezko i solidnie zapracowała sobie na ECF.Po rewelacyjnym sezonie,przyszło pewne zmeczenie,ale udało się zmobilizowac,i w sumie ciezką walką jako nr1 wschodu wchodzi do finału razem z nr 2. Czyli wszystko mozna powiedziec sprawiedliwie z grą w RS.Mozna sie zastanawiac czy ATL stawi wiekszy opór Jamesowi niz byki

 

Atlanta zapracowała? Przecież to nie Hawks tę serię wygrali, tylko Wizards przegrali. Każdy z tych meczów mieli w swoich rękach i pech/złe decyzje/niecelne rzuty sprawiły, że je wypuścili.

 

Mimo wszystko po walce i bez wstydu. Wstyd to będzie jak Clippersi odpadną przez własną głupotę i na własne życzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartoflu! Nieuzasadaniona bo wg mnie była ewidentnie po czasie :smile:

 

Dla Ciebie może i było ewidentnie, ale dla nich w ferworze walki mogło nie być i nie było. Nie było też to ewidentne dla sędziów, Atlanty, kiboli w Verizon i wielu przed telewizorami i komputerami. No ale skoro dla Ciebie było ewidentnie po czasie to rzeczywiście reakcja nieuzasadniona.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie może i było ewidentnie, ale dla nich w ferworze walki mogło nie być i nie było. Nie było też to ewidentne dla sędziów, Atlanty, kiboli w Verizon i wielu przed telewizorami i komputerami. No ale skoro dla Ciebie było ewidentnie po czasie to rzeczywiście reakcja nieuzasadniona.  

 

Aha tzn że nie wiedzieli czy było w czasie czy nie ale i tak sie cieszyli :D

 

Nieźle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha tzn że nie wiedzieli czy było w czasie czy nie ale i tak sie cieszyli :grin:

 

Nieźle

 

Nie przekręcaj….obejrzyj jeszcze raz końcówkę, dopiero 3 powtórka pokazuje, ze może być coś nie halo, popatrz na reakcję publiczności, posłuchaj komentatora (ja oglądałem z amerykańskim). Wszyscy byli przekonani, ze mamy dogrywkę. No ale Ty od razu wychwyciłeś, że rzut był spóźniony na żywo bez powtórek(gratuluję wychwycenia 0,1s). Tak się przekomarzasz dla zasady czy naprawdę wierzysz w to co piszesz? Jeśli to 2 to pozdrawiam  :playful:

Edytowane przez Look
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przekręcaj….

No to jeszcze raz

 

Dla Ciebie może i było ewidentnie, ale dla nich w ferworze walki mogło nie być i nie było. Nie było też to ewidentne dla sędziów, Atlanty, kiboli w Verizon i wielu przed telewizorami i komputerami. No ale skoro dla Ciebie było ewidentnie po czasie to rzeczywiście reakcja nieuzasadniona.

Hmm

 

A teraz

 

Nie przekręcaj….obejrzyj jeszcze raz końcówkę, dopiero 3 powtórka pokazuje, ze może być coś nie halo, popatrz na reakcję publiczności, posłuchaj komentatora (ja oglądałem z amerykańskim). Wszyscy byli przekonani, ze mamy dogrywkę. No ale Ty od razu wychwyciłeś, że rzut był spóźniony na żywo bez powtórek(gratuluję wychwycenia 0,1s). Tak się przekomarzasz dla zasady czy naprawdę wierzysz w to co piszesz? Jeśli to 2 to pozdrawiam  :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze raz przeczytaj to co wytłuściłeś, chociaż wątpię czy to coś da w tym przypadku, heheh.

 

Wystarczy mi to, że nie potrafisz sprecyzować oraz to, że zmieniasz co chwila zdanie. Więc sąsdze również ze jak jeszcse raz przeczytam to nic Ci nie da hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy mi to, że nie potrafisz sprecyzować oraz to, że zmieniasz co chwila zdanie.

No ale to logiczne że skoro "byli przekonani że było w czasie" to uznanie że "było po czasie" nie jest dla nich ewidentne czyli nie budzące wątpliwości. Budziło wątpliwości bo byli przekonani że było odwrotnie :rugby:

 

 

sąsdze również ze jak jeszcse

A wogóle to nie pisz po pijaku na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to logiczne że skoro "byli przekonani że było w czasie" to uznanie że "było po czasie" nie jest dla nich ewidentne czyli nie budzące wątpliwości. Budziło wątpliwości bo byli przekonani że było odwrotnie :rugby:

 

 

A wogóle to nie pisz po pijaku na forum

 

Widzisz jakie fizolofie musisz odpalać, a to po tym jak napisałem tylko, że dziwiła mnie rekacja graczy Wizards :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.