Skocz do zawartości

[Wschód 2 runda] Cavs-Bulls


ely3

  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra



Rekomendowane odpowiedzi

Thibs to mistrz Cavs grają ułomną rotacją a duet Butler I Rose zagrał więcej minut niż LBJ I Irving. Sorry ja Bullsów nie lubię ale to co trener robi to jakaś parodia, tym bardziej że Rose dużo miał przerw i urazów w tym roku więc nie wiem czy jest taki przygotowany ale nie rozumiem jak można mieć tak świetną ławkę i tak tych graczy zażynać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byki to bardzo dziwny zespół. Na papierze maja najmocniejszy frontcourt w NBA, a w bardzo wielu meczach zupełnie tego nie widać. Jeśli nie są w stanie wygrać zbiórek z Cavs, który nie mają Kevina to wtf?

 

Rozumiem, że Rose był MVP w 2011 roku, ale mamy rok 2015, a w tak zwanym między czasie nie grał w milionie meczów i bez niego Byki radziły sobie nad wyraz przyzwoicie. A w tym sezonie mecz dobry ma przeplatany z dwoma słabymi.

 

Shaq kiedyś powiedział: "if the big dog is not feed then he won't guard the house" - może coś jest na rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby TT miał trochę oleju w głowie to grałby w tych PO Noah o wiele mniej i jego miejsce już dawno zająłby Gibson. Niestety to jest tak tępy mimo wszystko trener, że Bulls z nim na ławie nigdy nie wykorzystają potencjału, jaki w nich drzemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz jakis czas temu pisałem ze az dziwne iz nikt nie zauwazył ze Noah rzuca osobiste tak zle,ze trudno sobie wyobrazic ze taki człowiek biega na parkiecie.Przy nim O'Neal i De'Jordaan,Howard to mistrzowie osobistych.To jest nie wyobrazalne,przeciez hackowanie go to mecz wygrany bez wysiłku.Zastanawiam sie, co sie dzieje na treningach czy wtedy trafia? Przeciez ten facet to są zwłoki w ataku,zagubiony niczym rookie z D-Ligue.Czy on cos w ogóle jeszcze potrafi?aaa,zapomniałem, jest rozgrywającym centrem, czy raczej był.

Na Jamesa nadal nie ma plastra.Butler wieksza czesc meczu bezradny,za słaby ,za drobny, odbija sie od niego niczym piłeczka.Ale ten problem ma cały wschód.Gdy jest w gazie,decyduje nawet z ogórkami o meczu.Niebywała zdolnosc uruchamiania rollsów,nawet nie zauwazyłem dzisiaj ze nie ma Lova i Smitha, a z Bullsów zrobił sobie dzisiaj Knicksów.Grał jak najlepszy na swiecie.Jest 1-1, i chyba tylko zardzewienie LBJ moze dac Bykom nadzieje.

Edytowane przez Tombou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem napisać, że Noah rzuca osobiste jak dziewczyny w gimnazjum na wuefie. W szkole specjalnej. Gość pod każdym względem zaliczył taki regres, że na dzień dzisiejszy jest wkładem na koszulkę. Nie rozumiem dlaczego rezerwowi Bulls grają tak mało minut. Trener najwyraźniej nie reaguje na boiskowe wydarzenia, tylko ubzdurał sobie w głowie jakąś taktykę i ją realizuje. Na tyle skutecznie, że seria skończy się za tydzień w Cleveland.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no... W obronie gra całkiem dobrze. Zwróćcie uwagę na help-d Gasola przy tych wjazdach Jamesa... W ataku Jo jest aktywny w tym podawaniu, szuka gry, wychodzi na górę i stawia milion zasłon, kiedy Gasol stawia jedną/24s.
Co nie zmienia faktu, że...
a) Noah nie powinien grać dłużej niż 20 minut w tej serii.
B) Noah lub Gasol powinien zaczynać z ławki... Gibson wydaję się o wiele lepiej przygotowany, jest w stanie bronić tych pseudo-silnych skrzydłowych Cavs, a w ataku może się odwrócić tyłem i zapunktować, ewentualnie dostać gałę na talerzu i wsadzić piłę, coś czego Noah nie jest w stanie zrobić w tym momencie.
c) Dlaczego Butler cały czas kryje LeBrona, skoro mu nie idzie? Snell wypadał w tym elemencie wcale nie gorzej od Jimmiego.
d) Dlaczego nasz trzeci? czwarty? najlepszy zawodnik w ofensywie, i wcale nie taki leszcze w obronie (no z Jamesem Jonsem by sobie z raczej poradził...) gra jakieś ochłapy w tych PO... Przecież byłby znakomitą odpowiedzią na ten small-ball Cavs!
https://www.youtube.com/watch?v=CxvrGHSZmF8

Zawsze starałem się bronić TT, niestety, pewna formuła już się wypaliła... Jeżeli Bulls wyjdą w g3 bez żadnych usprawnień, to będzie to ostateczny dowód na niereformowalność tego trenera. Beton.

Panie Thibodeau, karty na stole.

Go BULLS!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.