Skocz do zawartości

[Wschód 2 runda] Cavs-Bulls


ely3

  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra



Rekomendowane odpowiedzi

James nie powinien rzucić tego gamewinnera

Powinien rzucac wolne

 

Bulls nie powinni tego przegrać bo kontrolowali mecz isami są sobie winni bo to co oni zagrali w czwartej qtr to ofensywna kpina

Każdy w Bulls ofensywnie stanął, i to w sytuacji kiedy nawet Snell w tym meczu zrobił mega robotę

Bulls zasłużyli na te przegrana, choc Cavs nie zasłużyli na wygraną

Ale sprawiedliwość musi być i Cavs wzięli to czym pogardili chłopaki z Chicago

To jest ku*wa PO tu się nie marnuje okazji

Marnujesz okazję wylatujesz

 

Aha i dante to troll, fajnie że mamusia ci włącza internet tylko po zwycięstwach Cavs

Żenujący typek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

josephnba szkoda że Tobie mamusia w genach mózgu nie przekazała przydałby się czasami ( słowo harcerza) dobre wychowanie też by Ci się przydało ale cóż nie można mieć wszystkiego - a w między czasie

odpal sobie gamewinnera Rose'a to się uśmiech na Twojej twarzy pojawi albo idź do apteki po maść na ból dupy bo jakiś spięty jesteś.

 

 Gadki że ktoś nie zasłużył na wygraną to można między bajki włożyć, sami doprowadzili w 4q (m.in Smith i Mozgov) do sytuacji że mogli mecz wygrać a to że ukochani Bulls nad którymi tacy jak josephnba spuszczają się do snu okazali się nie twardymi warriorami tylko miękimi pipkami  to inna sprawa, ale widzę boli że Lebron rzucił im gamewinnera oj boli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

utnijcie te docinki

 

ja to najbardziej mialbym pretensje do Butlera, jak mozna dac dojsc Lebronowi do takiego rzutu, ogolnie Snell wydaje mi sie ze jest sto razy lepszym obronca na Lebrona obecnie, i to by odciazylo Butlera i moze by dawal wiecej w ataku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z poprzednikiem.

Przy LBJ Jimmy wygląda krucho - jest mniejszy i przy niektórych zagrywkach wygląda jakby James bez większych problemów miał go wepchnąć pod samą obręcz.

Z drugiej strony widać, że mocno przeszkadza i contestuje rzuty, wpycha ręce przy dryblingach, pracuje nogami. Nie wiem czy przy tej ilości minut można wycisnąć więcej. Nie jestem przekonany czy Snell dałby więcej.

Co do samego Snella - to był dobry mecz w jego wykonaniu. Widać było, że stara się być wszędzie - zebrać, podać, rzucić. Boxscore nie oddaje wszystkiego, gdyby Noah trochę lepiej trafiał to Tony miałby 2-3 asysty więcej. Jednak najbardziej podobało mi się jego zaangażowanie, czuło się, że chce mu się grać.

W Cavs na plus Mozgov, TT i Smith. Nie wiem jak można dawać do obrony JR kapitana Kirka, Hinrich wygląda słabo i często się spóźnia. Kyrie dosyć słabo, ale sądzę, że to kwestia kontuzji (na kilku ujęciach widać było, że kuleje).

TT w końcu dał pograć szerszej kadrze (9 zawodników Chicago wystąpiło w meczu!). Mimo to, Butler grał 45 minut, Rose 41. Rozumiem, że to kluczowi zawodnicy, ale zastanawiam się na ile takich spotkań starczy im jeszcze sił. W Cavs LBJ grał 43 minuty i widać było, że kosztowało go to sporo sił.

 

Co do sędziowania (nie jestem zbyt obiektywny, bo trzymam kciuki za Byki) to najbardziej przeszkadzało mi gwizdanie w drugiej kwarcie. Rozumiem, że sędziowie też mogą się mylić i nie mam pretensji o ostatnią część (chociaż też nie obyło się bez błędów), ale kwarta numer 2 jakoś tak mnie rozdrażniła, że później każdy gwizdek dla Kawalerzystów wydawał mi się niesprawiedliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w trakcie pierwszej rundy kibice Bulls cisnęli swoich,nawet padały słowa że nie zasługują na grę w PO,teraz gdy na horyzoncie zaczyna się wyłaniać finał NBA inaczej śpiewają :grin:

nie prawada, ja śpiewam tak samo

Bulls nie zasługują na grę w Finale. W pierwszej rundzie grali tak źle że nie zaslugiwali na grę w Po, teraz ich przestoje ofensywne też nie kwalifikują ich chwilami do gry o najwyższe cele

Co nie zmienia fakt, że obecnie tak grające Cavs również na Final nie zasługuje

 

 

Dante zapraszam do dyskusji po jakiejś porażce Cavs, teraz te swoje prowokacje zachowaj dla kolegów z podworka. Nie potrafisz dyskutowac to czytaj i grzcznie nie przeszkadzaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

josephnba to Ty nie potrafisz dyskutować bo jedyne co robisz to atakujesz ad personam i jeszcze żeby Ci to wychodziło ale te Twoje teksty są tak dziecinne jakbyś naprawdę dopiero co z przedszkola się urwał, dziwne że mówisz o tym żebyś był grzeczny skoro wychowania i kultury wypowiedzi nie masz żadnej. Jest to przykre że tacy jak Ty ukrywają się gdzieś za klawiaturą i atakują innych. A jeżeli uważasz że te domniemane "prowokacje" są na poziomie "kolegów z podwórka" t po raz kolejny udowadniasz że swój poziom gdyż jako jedyny na niego reagujesz ;) nie ma to jak auto-zdissować siebie ;) 

 

 Wszędzie wymówki i tyle teraz będzie analiza drobiazgowa czy sędziowie widzieli jak Blatt brał timeout czy nie....może. Trzeba było wygrać a nie frajerzyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.